Tuby kartonowe z metalowym denkiem

Tuby kartonowe są niezwykle wytrzymałe, ale jak mawia stare przysłowie, coś jest tak wytrzymałe, jak tego najsłabszy element. Najsłabszą częścią tub kartonowych jest oczywiście ich denko, wykonane z tworzywa sztucznego, które osłabia sztywność całego opakowania. Problem próbowano rozwiązać, stosując tulejowane zatyczki z kartonu, które można kupić od razu z samą tubą, ale również jest to rozwiązanie suboptymalne. W końcu jednak powstało rozwiązanie, które można śmiało uznać za najlepsze i najwytrzymalszą wariacją na temat tuby.

Tuby z metalowym dnem, bo o nich mowa, to ciekawy sposób na wzmocnienie czegoś, co już jest bardzo dobre. Opakowanie zostaje z jednej strony permanentnie zatkane przy pomocy metalowej wkładki, która usztywnia całość i uniemożliwia jakiejkolwiek zawartości opuszczenie pudełka. Żeby się to wydarzyło całość musiałaby pęknąć, albo się złamać, co jest praktycznie niemożliwe, jeśli nie zrobi się tego z premedytacją.

Druga strona tuby z metalowym dnem pozostaje otwarta. W zestawie otrzymujesz do niej metalową zatyczkę, która jest niemożliwa do przypadkowego usunięcia, nawet porządne uderzenia nie powinny sprawić, że zawartość wyleci z opakowania, chyba że krawędź jest bardzo wyrobiona, ale jeśli używasz jej do wysyłek przedmiotów, nie zdarzy się to, w końcu będziesz jej używać tylko jeden raz.

W tubach z metalowym dnem można przechowywać naprawdę wiele rzeczy. Oczywiście dzieli pełną pulę uniwersalnych zawartości z innymi rodzaj podłużnych opakowań: świetnie się nada do transportu różnego rodzaju arkuszy materiału, plakatów, dzieł sztuki, czy figurek. Dzięki wzmocnionemu dnu można w nim transportować ciężkie elementy maszyn i części samochodowe. Metalowe zakończenia sprawią, że transport ostrych przedmiotów nie będzie niebezpieczny.

Jeśli prowadzisz firmę, możemy dla Ciebie przygotować specjalne opakowania, z Twoimi logotypami, dostosowane do Twoich potrzeb. Tuby z metalowym dnem sprawdzą się praktycznie w każdej firmie. Najwyższa możliwa wytrzymałość to zdecydowanie najlepszy powód, dla którego warto kupić takie opakowanie, nie będziesz już się musiał martwić tym, czy zawartość przesyłki dojdzie na miejsce w jednym kawałku.

Nie wiesz, na jakie opakowanie się zdecydować? Nasi konsultanci Ci pomogą, skorzystaj z naszej infolinii, znajdziemy rozwiązanie optymalne dla Twojej firmy, które pozwoli Ci zmniejszyć koszty związane ze zwrotami i przyśpieszą znacznie sam proces pakowania. Nie czekaj z zamówieniem do jutra i już dzisiaj kup tuby z metalowym dnem w Neopaku.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Filtruj karton po wymiarach
  Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj