Tuby kartonowe z metalowym denkiem

Tuby kartonowe są niezwykle wytrzymałe, ale jak mawia stare przysłowie, coś jest tak wytrzymałe, jak tego najsłabszy element. Najsłabszą częścią tub kartonowych jest oczywiście ich denko, wykonane z tworzywa sztucznego, które osłabia sztywność całego opakowania. Problem próbowano rozwiązać, stosując tulejowane zatyczki z kartonu, które można kupić od razu z samą tubą, ale również jest to rozwiązanie suboptymalne. W końcu jednak powstało rozwiązanie, które można śmiało uznać za najlepsze i najwytrzymalszą wariacją na temat tuby.

Tuby z metalowym dnem, bo o nich mowa, to ciekawy sposób na wzmocnienie czegoś, co już jest bardzo dobre. Opakowanie zostaje z jednej strony permanentnie zatkane przy pomocy metalowej wkładki, która usztywnia całość i uniemożliwia jakiejkolwiek zawartości opuszczenie pudełka. Żeby się to wydarzyło całość musiałaby pęknąć, albo się złamać, co jest praktycznie niemożliwe, jeśli nie zrobi się tego z premedytacją.

Druga strona tuby z metalowym dnem pozostaje otwarta. W zestawie otrzymujesz do niej metalową zatyczkę, która jest niemożliwa do przypadkowego usunięcia, nawet porządne uderzenia nie powinny sprawić, że zawartość wyleci z opakowania, chyba że krawędź jest bardzo wyrobiona, ale jeśli używasz jej do wysyłek przedmiotów, nie zdarzy się to, w końcu będziesz jej używać tylko jeden raz.

W tubach z metalowym dnem można przechowywać naprawdę wiele rzeczy. Oczywiście dzieli pełną pulę uniwersalnych zawartości z innymi rodzaj podłużnych opakowań: świetnie się nada do transportu różnego rodzaju arkuszy materiału, plakatów, dzieł sztuki, czy figurek. Dzięki wzmocnionemu dnu można w nim transportować ciężkie elementy maszyn i części samochodowe. Metalowe zakończenia sprawią, że transport ostrych przedmiotów nie będzie niebezpieczny.

Jeśli prowadzisz firmę, możemy dla Ciebie przygotować specjalne opakowania, z Twoimi logotypami, dostosowane do Twoich potrzeb. Tuby z metalowym dnem sprawdzą się praktycznie w każdej firmie. Najwyższa możliwa wytrzymałość to zdecydowanie najlepszy powód, dla którego warto kupić takie opakowanie, nie będziesz już się musiał martwić tym, czy zawartość przesyłki dojdzie na miejsce w jednym kawałku.

Nie wiesz, na jakie opakowanie się zdecydować? Nasi konsultanci Ci pomogą, skorzystaj z naszej infolinii, znajdziemy rozwiązanie optymalne dla Twojej firmy, które pozwoli Ci zmniejszyć koszty związane ze zwrotami i przyśpieszą znacznie sam proces pakowania. Nie czekaj z zamówieniem do jutra i już dzisiaj kup tuby z metalowym dnem w Neopaku.

Czym jest tuba kartonowa z metalowym dnem?

Tuba kartonowa (tuba papierowa) to produkt wyróżniający się cylindrycznym kształtem . Do produkcji tub kartonowych wykorzystuje się pulpę drzewną. Gotowy wyrób jest sztywny i odporny na zgniecenie , w rezultacie czego ma wiele zastosowań – korzystają z niego zarówno przedsiębiorcy, jak i klienci indywidualni.
W Neopak proponujemy tuby kartonowe na butelki z metalowym dnem . Denko wykonane z metalu to praktyczna alternatywa dla denek wytworzonych z innych materiałów, w tym kartonu. Główną zaletą metalowej zatyczki jest to, że jest ona bardziej wytrzymała. Ma to szczególne znaczenie, gdy w tubie ma zostać umieszczona np. szklana butelka.
Poznaj nasze produkty – zobacz, jakie tuby na butelkę proponujemy w Neopak:

 • Tuba na butelkę fi 86 mm/320 mm z metalowym denkiem
 • Tuba na butelkę fi 98 mm/320 mm z metalowym denkiem

Szukasz produktów o innych wymiarach? Skontaktuj się z naszym doradcą – sprawdzimy, czy jesteśmy w stanie zaoferować Ci odpowiednie rozwiązanie.

Jak wykorzystać tuby kartonowe z metalowym dnem?

Sprzedawane w Neopak tuby kartonowe na butelki mają szerokie zastosowanie. Zastanawiasz się, do czego służy ten produkt? Oto kilka przykładowych sposobów wykorzystania tub kartonowych z metalowym denkiem:

Sklepy internetowe

Tuby kartonowe na butelki są powszechnie wykorzystywane w sklepach internetowych . Takie opakowanie jest doskonałą alternatywą dla skrzynek na wino . Materiał wykorzystany do produkcji tub kartonowych jest na tyle sztywny, że ryzyko zgniecenia zawartości jest niewielkie. To z kolei sprawia, że tuba na butelkę z metalowym denkiem eliminuje wiele problemów z zapakowaniem zamówionego przez klienta produktu.
W kartonowej tubie można umieścić nie tylko butelki (np. wino czy piwa rzemieślnicze), ale również inne artykuły, które powinny być dobrze zabezpieczone na czas transportu. Do takich produktów należą:

 • Świece . Ze względu na swój kształt tuby kartonowe doskonale nadają się do pakowania świec. To doskonała alternatywa dla standardowych opakowań – w ten sposób można pozytywnie zaskoczyć klienta.
 • Ciastka . Niewielkie cukiernie, które oferują rzemieślnicze wyroby cukiernicze, często korzystają z nietypowych opakowań. Tuby kartonowe doskonale nadadzą się do zapakowania choćby ciastek.
 • Soki, syropy, napoje . Producenci produktów ekologicznych – np. soków czy syropów –  muszą zwracać uwagę na opakowanie wytwarzanego asortymentu. Kartonowe tuby na butelki z jednej strony doskonale chronią zawartość, a z drugiej są opakowaniem ekologicznym, które można łatwo poddać recyklingowi.

Tuby kartonowe z metalowym denkiem to szczególnie popularne rozwiązanie wśród tych właścicieli sklepów internetowych, którzy chcą budować wizerunek marki premium .
 

Producenci alkoholi

Alkohole, zwłaszcza te luksusowe, są pakowane w drewniane skrzynki. Jednocześnie opakowania wykonane z drewna są dużo droższe niż tuby kartonowe . To właśnie kwestie finansowe oraz chęć wyróżnienia się sprawiają, że producenci alkoholi coraz częściej wykorzystują tuby kartonowe. Tuby z metalowym denkiem dobrze zabezpieczają produkt na czas transportu , a przy tym stanowią atrakcyjną alternatywę dla innych opakowań.
Prowadzisz rzemieślniczy browar lub niewielką winnicę? Zapraszamy do współpracy – zapewnimy Ci stały dostęp do opakowań w przystępnych cenach.

Klienci indywidualni

Z kartonowych tub na butelki korzystają także klienci indywidualni . Takie tuby mogą być wykorzystane na wiele sposobów. Najczęściej jednak służą jako:

 • Oryginalne opakowanie upominku . Nie chcesz po prostu wręczyć butelki wina? Doskonałym rozwiązaniem będzie wykorzystanie tuby kartonowej z metalowym denkiem. Papierowe opakowanie daje także duże możliwości personalizacji – możesz je obkleić kolorowym papierem, pomalować lub ozdobić za pomocą kolorowych flamastrów.
 • Opakowanie do przechowywania drobnych rzeczy . Tuby kartonowe doskonale nadają się do przechowywania m.in. gwoździ, guzików, przyborów piśmienniczych czy malarskich. Umieszczone w tubie produkty można też opisać, a to ze względu na łatwość naniesienia napisów.

Tuby kartonowe mogą być wykorzystane także w kuchni. Doskonale nadają się do przechowywania niektórych produktów spożywczych, np. herbaty . Po tuby o mniejszych rozmiarach często sięgają sklepy kolonialne, które specjalizują się m.in. w sprzedaży herbat sypanych z całego świata.

Gdzie zamówić tuby kartonowe na butelki i ile one kosztują?

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy i chcesz zamówić tuby kartonowe na butelki, zapraszamy do nas – w Neopak proponujemy tuby kartonowe w różnych rozmiarach . Z naszej oferty mogą skorzystać też klienci indywidualni – możesz kupić u nas tubę papierową z metalowym denkiem, która posłuży Ci do zapakowania upominku.
Tuby papierowe na butelki to produkty sprzedawane na sztuki . W Neopak proponujemy tuby z metalowym denkiem w przystępnej cenie – ok. 10 zł. Jeżeli jesteś zainteresowany stałą współpracą lub jednorazowo chcesz zamówić większą liczbę tub, obniżymy cenę, przyznając Ci rabat.
Szczegóły dotyczące naszego programu rabatowego znajdziesz na podstronach poszczególnych produktów. Jeżeli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie