Rozmiar B0

Wymiary arkusza drukarskiego B0 wynoszą 1000 × 1414 mm. To jeden z największych formatów używanych także poza zakładami poligraficznymi. Powstają na nim m.in. prace plastyczne, plakaty reklamowe (np. na billboardy), wydruki wielkoformatowe na folii (bannery, elementy systemów wystawienniczych itp.). Najlepszym sposobem na ich zabezpieczenie jest tuba kartonowa w formacie B0.

Tuby z kartonu naszej produkcji wykonywane są ze spiralnie rolowanej, wytrzymałej tektury o grubości 2 mm. Powstała w ten sposób ścianka jest odporna nawet na duży i długotrwały nacisk. Wzmocnione specjalnym, silnie wiążącym klejem rury tekturowe zapewniają doskonałą ochronę zawartości przed zabrudzeniami, podarciem i zagnieceniami. Ta właściwość czyni z tub kartonowych B0 perfekcyjny środek do wysyłania przedmiotów, nawet bardzo daleko. Zawartość przetrwa bez problemu sortownie i przeładunki.

Klienci dodatkowo zaopatrzeni w odpowiednio dobrane zatyczki do tub (denka) zabezpieczają cenne materiały także przed kurzem i wilgocią, co jest niezwykle ważne szczególnie dla artykułów papierowych i tkanin. Denka szczelnie zamykają tubę, co pozwala na jej przechowywanie i transport w różnych warunkach. Możemy również spersonalizować nasze tuby dla Twojej firmy, chociażby nadrukowując loga, czy modyfikując ich rozmiar.

Wymiary kartonu B0:

  • średnica: 70 – 100 mm
  • długość: 1050 mm

Zastosowanie tub kartonowych B0:

  • zabezpieczanie prac artystycznych, fotografii, projektów technicznych i materiałów poligraficznych
  • zabezpieczanie długich i wąskich towarów (profili, role, elementów zawieszenia, itp.)
  • ochrona przedmiotów delikatnych (wyroby ze szkła, ceramiki, rzeźby)
  • nawijanie materiałów konfekcjonowanych w postaci rulonu

Surowiec, z którego tuleje są wykonywane, jest w pełni biodegradowalny i zdatny do recyklingu. Możliwość wielokrotnego użycia tuby kartonowej B0 sprawia, że produkt ten jest jednocześnie ekologiczny i ekonomiczny. Jeśli używasz tego w biurze, to możesz stale zmieniać zawartość. Bardzo prawdopodobne, że Twój klient też doceni porządną tubę, która mu się przyda.

Chcesz się dowiedzieć, jakie inne opakowania oprócz tub B0 spełniłyby oczekiwania Twojej firmy? Użyj infolinii, pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązania. Dzięki wyborowi optymalnej tuby oszczędzisz bardzo wiele, na wysyłkach, które będą miały najmniejszy możliwy koszt i na zwrotach, które nie będą występować ze względu na uszkodzenia w transporcie. Zamów tuby kartonowe B0 już dzisiaj w Neopaku, nie czekaj do jutra, porządne pakowanie to podstawa.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Długość
Szerokość
Wysokość
Rodzaj składania
Rodzaj tektury
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj