Tuby kartonowe - B0

Arkusz drukarski B0 ma wymiary 1000 × 1414 milimetrów. Jest to jeden z największych formatów papieru poza firmami produkcyjnymi. Wykorzystuje się go do tworzenia m.in. dzieł sztuki, plakatów reklamowych (np. na billboardy), wydruków wielkoformatowych na folii (banery, elementy systemów wystawienniczych itp.). Tuba kartonowa w formacie B0 to najlepszy sposób na ich konserwację.

Nasze tuby kartonowe wykonane są z mocnego papieru o grubości 2 mm, spiralnie zwiniętego. Powstała w ten sposób ścianka jest odporna nawet na duży i długotrwały nacisk. Tuby tekturowe, które zostały wzbogacone o mocny klej, zapewniają doskonałą ochronę zawartości przed zabrudzeniem, rozdarciem i pognieceniem. Ta cecha sprawia, że tuby kartonowe B0 są idealne do transportu przedmiotów na duże odległości. Towar dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie, niezależnie od sposobu sortowania i obróbki.

Klienci posiadający odpowiednie okucia do tub (zakrętki) zabezpieczą również cenne przedmioty przed kurzem i wilgocią, co ma kluczowe znaczenie zwłaszcza w przypadku artykułów papierniczych i tekstyliów. Tuba jest szczelnie zamknięta na dole, co pozwala na jej przechowywanie i transport w różnych okolicznościach. Możemy również dostosować nasze tuby do Państwa marki, np. poprzez nadruk logo lub zmianę rozmiaru.

Tuby wykonane są w 100% z surowców biodegradowalnych i nadających się do recyklingu. Możliwość ponownego wykorzystania tuby kartonowej B0 sprawia, że jest ona zarówno przyjazna dla środowiska, jak i opłacalna. Ten produkt jest nie tylko korzystny dla środowiska, ale także opłacalny, ponieważ nadaje się do recyklingu. Jeśli używasz go w biurze, możesz w każdej chwili wymienić jego zawartość. Jest całkiem prawdopodobne, że Twój klient doceni ładną tubę, która przyda się z czasem.Opakowanie to jest nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również może być wykorzystywane przez firmy, które zajmują się reklamą lub produkcją plakatów.

Dobre wrażenie o firmie jest ważnym elementem skutecznego marketingu, a zwykłym sposobem na osiągnięcie tego jest użycie wielkoformatowych nośników reklamowych, takich jak billboardy. Użycie tuby kartonowej zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Jej wykonanie kosztuje mniej, chroni przed burzami i zabrudzeniami, a do drukowania plakatów nie trzeba wynajmować profesjonalnych drukarni - wystarczy wydrukować to, co chcemy na kartce papieru.

Chcesz się dowiedzieć, jakie inne opakowania oprócz tub B0 spełniłyby oczekiwania Twojej firmy? Użyj infolinii, pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązania. Dzięki wyborowi optymalnej tuby oszczędzisz bardzo wiele, na wysyłkach, które będą miały najmniejszy możliwy koszt i na zwrotach, które nie będą występować ze względu na uszkodzenia w transporcie.

Zamów tuby kartonowe B0 już dzisiaj w Neopaku, nie czekaj do jutra, porządne pakowanie to podstawa.

Przenoszenie z miejsca na miejsce lub transport na większe odległości takich elementów jak plakaty, dzieła sztuki czy materiały drukowane dużego formatu wymaga precyzji, dokładności i zadbania o to, by nawet fragment materiału nie uległ uszkodzeniu. Co zrobić, jeśli plakat musi być jedną całością i nie można go po prostu złożyć i przenieść w teczce? Jak przewieźć dzieło sztuki na płótnie, aby nie uległo najmniejszemu zabrudzeniu? Okazuje się, że najlepszym pomysłem jest nie złożenie, a zwinięcie, a następnie umieszczenie papieru czy zwiniętego materiału w podłużnej tubie. Taki sposób przenoszenia lub przewożenia gwarantuje, że zawartość dotrze w całości i w doskonałym stanie.
 
W naszej ofercie można znaleźć tuby tekturowe, podłużne kartony wykrojnikowe oraz tuby kwadratowe przeznaczone do przenoszenia podłużnych elementów o niewielkiej średnicy, za to dosyć sporej długości do 1100 mm. Takie wymiary pozwalają na przenoszenie zwiniętych arkuszy o rozmiarze B0 według standardów drukarskich. Tuby można wykorzystać do przenoszenia nie tylko zwiniętego papieru czy materiału, ale również innych podłużnych elementów, które wymagają właściwego zabezpieczenia na czas transportu. Wszystkie tuby kartonowe znajdujące się w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości, zaprojektowane i wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale. Są lekkie, wygodne w użytkowaniu, funkcjonalne, odporne na uszkodzenia, zniszczenia i zarysowania. Choć tuby wykonane są z kartonu, z powodzeniem można stosować je wielokrotnie. Z pewnością nie będą to produkty jednorazowe, które już po jednym zastosowaniu trzeba będzie wyrzucić. 
 
Jeśli szukasz solidnych, sprawdzonych i przetestowanych przez zadowolonych klientów tub kartonowych, sprawdź naszą rozbudowaną ofertę i wybierz tubę dopasowaną w stu procentach do indywidualnych potrzeb. Wybór kształtów, rozmiarów, a także dodatkowych elementów jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ceny naszych tub kartonowych są na tyle korzystne, że nawet zakup hurtowych ilości nie będzie nadmiernym obciążeniem. Co więcej, zakupy w naszym sklepie gwarantują, że im więcej zamówisz, tym większy rabat otrzymasz. Tuby kartonowe i inne opakowania mogą więc być dużo tańsze niż gdzie indziej, co jest dodatkową zachętą do zakupu.
 

Tuby tekturowe

 
Tuby tekturowe to wygodne, lekkie i sprawdzone rozwiązanie dla wielu branż, sklepów internetowych, a także osób, które mają do przetransportowania papier w dużym formacie czy materiał. Tuby można wykorzystać na dwa sposoby – papier rolujemy i chowamy do środka, materiał natomiast nawija się na tubę od zewnątrz. Dzięki temu uzyskamy wygodny w transporcie zwój, który nie zniszczy się i nie uszkodzi nawet w czasie długiej podróży. Oczywiście, pod warunkiem, że zostanie właściwie zabezpieczony od zewnątrz. Tuby tekturowe wykonane są z kilkuwarstwowej tektury, są mocne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Dostępne są wersje z plastikowymi denkami lub oferty bez denek – wtedy warto dokupić te akcesoria osobno. 
 

Kartony wykrojnikowe

 
Kartony wykrojnikowe o długości do 1100 mm mogą być doskonałą alternatywą dla klasycznych tub kartonowych. Pod względem funkcjonalności, wytrzymałości, a także możliwości zastosowania sprawdzają się tak samo dobrze. Kartony dostępne są w kilku rozmiarach, co pozwala na idealne dobranie opakowania do zawartości. Dużym atutem takiego rozwiązania jest możliwość zamknięcia bez stosowania żadnych dodatkowych denek czy zaślepek – karton wykrojnikowy zamyka się standardowo poprzez zagięcie skrzydełek. Podłużne kartony wykrojnikowe świetnie sprawdzają się w transporcie materiałów drukowanych, plakatów, dzieł tworzonych przez uczniów czy studentów szkół plastycznych. To także idealne rozwiązanie dla projektantów, grafików, architektów oraz innych osób, które na co dzień pracują na dużych płótnach czy płachtach materiałów. Kartony są mocne, wytrzymałe, bez problemu możemy wykorzystywać je wielokrotnie. Z pewnością nie są to produkty jednorazowego użytku.
 

Tuby kwadratowe

 
Dostępne w naszej ofercie tuby kwadratowe spełniają wszystkie oczekiwania odnośnie wytrzymałości, trwałości i funkcjonalności. Mają grube ścianki, są wykonane z tektury o wysokiej gramaturze, dzięki czemu są odporne na zginanie, nacisk zewnętrzny i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Tuby dostępne są w różnych rozmiarach, które dopasujesz do konkretnych potrzeb. Można w nich przenosić materiały papierowe, mapy, projekty architektoniczne, plakaty, rysunki i inne dzieła plastyczne. Mogą być również doskonałym rozwiązaniem do transportu produktów sypkich. Kwadratowy przekrój tub jest też idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy zawartość wysłać przesyłką kurierską. Nie ma wtedy bowiem konieczności stosowania dodatkowego, zewnętrznego opakowania, aby nadać przesyłce odpowiedni kształt, co ma miejsce w przypadku tub o okrągłym przekroju. Wybierając tuby kwadratowe możesz mieć pewność, że będzie to produkt, który sprawdzi się na dłużej niż tylko na raz. 
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie