Tuby kartonowe - 2A0

Neopak sprzedaje tuleje kartonowe w rozmiarze 2A0, o maksymalnej długości 1300 mm. Są one używane przez malarzy, projektantów, fotografów, architektów i inżynierów jako materiał artystyczny. Duży rozmiar pozwala przechowywać wszystko, co po złożeniu przyjmuje kształt zwoju, albo dużo drobnych, lub sypkich elementów.

Specyfikacja techniczna tub kartonowych 2A0 wyjaśnia ich wysoką użyteczność, a w szczególności niezwykła wytrzymałość, dzięki której można być całkowicie pewnym tego, że przesyłka dotrze na miejsce w jednym kawałku.

Jeśli potrzebujesz ochrony dla delikatnego przedmiotu o dużej powierzchni, którego nie wolno zaginać ani zginać, a który ze względu na swoje rozmiary nie mieści się w kopertach lub teczkach, praktyczna i wytrzymała tuba kartonowa jest najlepszym rozwiązaniem. Tuba ze sztywnej tektury 2A0 jest również skutecznym opakowaniem dla delikatnych przedmiotów, takich jak ceramika, rzeźby i szkło.

Tuba kartonowa 2A0 w Neopaku to gwarancja najwyższej jakości i bezpiecznej przesyłki.

Tulejowany karton jest ekstremalnie wytrzymały na wszelkie zgięcia i złamania. Odpowiednio zapieczętowany zabezpieczy każdą, nawet najbardziej kruchą zawartość. Zniszczenie takiego opakowania jest możliwe tylko wtedy, gdy ktoś to robi z premedytacją. Tuba kartonowa 2A0 jest zachowuje przy świetnej wytrzymałości niską masę, więc nie martw się, że przepłacisz za przesyłkę.Materiały, z których wykonane są tuby kartonowe Neopak spełniają najwyższe standardy, dzięki czemu gwarantują, że Twoja zawartość dotrze do Ciebie cała i zdrowa. Oprócz niezwykłej wytrzymałości ogromną zaletą tego opakowania jest jego wysoki poziom przetwarzalności - może być poddane recyklingowi aż do ośmiu razy bez utraty jakości. Dla maksymalnej ochrony przesyłki zalecamy całkowite zaklejenie specjalną taśmą klejącą.

Tuba kartonowa 2A0 jest dostarczana płaska i gotowa do użycia - wystarczy ją tylko złożyć wzdłuż wbudowanej linii perforacji. W ten sposób powstanie doskonały pojemnik, który łatwo się otwiera i zamyka, bez konieczności użycia innych elementów mocujących czy narzędzi. Możesz na nich nadrukować swoje logo, jak również

Na życzenie możemy zmienić wymiary tuby lub nadać jej unikalne wykończenie w kształcie wielokąta (tuby są zazwyczaj produkowane w kolorze brązowym). Prosimy o kontakt z doradcami technicznymi firmy Neopak w celu uzyskania dalszych informacji dotyczących wymiarów, oprawy i nakładu. Nie odkładaj zakupu na później, już teraz zaopatrz się w fantastyczną tubę kartonową 2A0, która zapewni bezpieczny transport Twoich przedmiotów.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie