Rozmiar 2A0

Tuba kartonowa 2A0

Hurtownia Neopak posiada w stałej sprzedaży tuleje kartonowe w formacie 2A0, o maksymalnej długości 1300 mm. Są ulubionym opakowaniem malarzy, grafików, fotografów, architektów i inżynierów. Duży rozmiar pozwala przechowywać wszystko, co po złożeniu przyjmuje kształt zwoju, albo dużo drobnych, lub sypkich elementów.

Idealnie nadają się do:

  • przechowywania prac plastycznych, plakatów i bannerów reklamowych
  • zabezpieczania projektów budowlanych, dokumentów geodezyjnych, wydruków kartograficznych itp.
  • nawijania tkanin, folii, arkuszy i taśm papierowych, kabli i innych materiałów konfekcjonowanych w postaci rulonu

O dużej przydatności tub kartonowych decydują ich parametry techniczne, a w szczególności niezwykła wytrzymałość, dzięki której można być całkowicie pewnym tego, że przesyłka dotrze na miejsce w jednym kawałku.

  • ścianka o grubości 2 mm wykonana z grubej, spiralnie nawiniętej tektury
  • mocny klej użyty do spojenia tektury
  • długość nawet do 1300 mm, pozwalająca na szerokie zastosowanie tulei
  • szeroka średnica – 70 mm - 120 mm
  • możliwość prostego i szybkiego zamknięcia za pomocą plastikowego denka
  • łatwość składowania – tuby kartonowe 2A0 zajmują mało miejsca

Praktyczne i solidne rury z kartonu są najlepszym rozwiązaniem, gdy potrzebna jest ochrona dla delikatnego przedmiotu o dużej powierzchni, którego nie wolno składać ani zginać, a który z racji swego rozmiaru nie mieści się w kopertach lub teczkach. Sztywna tuba kartonowa 2A0 jest też dobrym opakowaniem dla przedmiotów delikatnych, np. ceramiki, rzeźby, szkła itp.

Tuba kartonowa 2A0 w Neopaku to gwarancja najwyższej jakości i bezpiecznej przesyłki. Tulejowany karton jest ekstremalnie wytrzymały na wszelkie zgięcia i złamania. Odpowiednio zapieczętowany zabezpieczy każdą, nawet najbardziej kruchą zawartość. Zniszczenie takiego opakowania jest możliwe tylko wtedy, gdy ktoś to robi z premedytacją. Tuba kartonowa 2A0 jest zachowuje przy świetnej wytrzymałości niską masę, więc nie martw się, że przepłacisz za przesyłkę.

Na zamówienie możemy zmodyfikować wymiary tulei lub nadać jej indywidualny charakter poprzez oryginalne wykończenie poligraficzne (standardowo tubusy produkowane są w kolorze brązowym). W celu omówienia interesujących Cię wymiarów, oprawy graficznej i nakładu prosimy o kontakt z doradcami technicznymi Neopak. Nie zwlekaj z zakupem, świetnej tuby kartonowej 2A0, która zapewni bezpieczeństwo Twoim towarom, wyposaż swój sklep w niezbędne rozwiązania już dziś.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Długość
Szerokość
Wysokość
Rodzaj składania
Rodzaj tektury
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj