Tuby kartonowe - 4A0

Tuby kartonowe 4A0 zostały przystosowane do przechowywania i transportu arkuszy o właśnie tej powierzchni, po zwinięciu w rulon powinny się idealnie zmieścić do środka tuby. To bardzo popularne opakowanie w archiwach, magazynach, studiach artystycznych, pracowniach architektonicznych i biurach. Praca z dużymi arkuszami papieru skłania do używania tub kartonowych 4A0, bardzo ułatwia to pakowanie i przechowywanie. Tego rodzaju opakowania charakteryzują się wprost abstrakcyjną wytrzymałością, praktycznie nie da się jej zniszczyć bez premedytacji. Świetnie znoszą transport, nawet dalekodystansowy, prowadzący przez wiele terminali przeładunkowych i sortowni.

Rolowana tektura jest bardzo wytrzymałą dzięki swojej strukturze, jest sztywna, co sprawia, że jej złamania w transporcie praktycznie nie występują. Jej grubość wynosi około 2 mm. Charakteryzuje się też dobrą odpornością na wilgoć, choć dodatkowe zabezpieczenie za pomocą folii nie zaszkodzi. Całość należy zwieńczyć za pomocą denka, które zabezpieczy zawartość przed wypadnięciem z tuby kartonowej 4A0. Jeśli się martwisz o zawartość, wzmocnij zamknięcie taśmą pakową.

Oprócz wytrzymałości tuby kartonowe 4A0 są bardzo proste do zapieczętowania, pakowanie jest szybkie i bezproblemowe, co z pewnością doceni każda firma zajmująca się handlem wysyłkowym różnych przedmiotów. Jeśli prowadzisz sklep, biuro architektoniczne, albo studio artystyczne, możliwe, że zainteresuje Cię dodatkowa usługa Neopaku. Nasze pudełka mogą być edytowane zgodnie z Twoimi potrzebami, możliwa jest modyfikacja ich wielkości, a także wykończenia. Możemy je dla Ciebie pokryć Twoimi firmowymi grafikami. Jest to dodatkowy sposób budowania wizerunku Twojej firmy, który dodatkowo może wzbudzać szacunek dla biur projektowych.

Rozmiar 4A0 jest bardzo uniwersalny, więc jeśli nie wiesz, jak duże arkusze będziesz musiał wysłać, możesz się śmiało na niego zdecydować, nie ponosząc zbyt dużych dodatkowych kosztów wynikających z większego zużycia przestrzeni, czy większej masy. Przy zakupie większej ilości sztuk, możesz liczyć na zniżkę, jeśli więc przewidujesz duże zapotrzebowanie, kup więcej na raz.

Nie wiesz co wybrać? Skorzystaj z infolinii Neopaku, a nasi konsultanci pomogą Ci podjąć optymalny wybór, który w pozytywny sposób wpłynie na osiągi Twojego przedsiębiorstwa. Telefonicznie również ustalimy ewentualne modyfikacje dotyczące formy Twojego zamówienia. Nie czekaj z zakupem tub kartonowych 4A0 w nieskończoność, kup je już dzisiaj i postaw na jakość Neopaku.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie