Rozmiar A4

W bogatym zestawie opakowań kartonowych dostępnych w hurtowni Neopak znajdują się niezmiernie praktyczne i wygodne w użytkowaniu tuby tekturowe A4. Fakt, że jest to najpopularniejszy format wykorzystywany w biurach sprawia, że nigdy nie braknie zapotrzebowania na ten rodzaj opakowania.

Każda tuleja wykonana została na nowoczesnej linii produkcyjnej z użyciem bardzo mocnego kleju oraz wysokogatunkowej, ekologicznej tektury o grubości aż 2 mm. Specjalny proces spiralnego rolowania tektury sprawia, że nasze tuby A4 są wyjątkowo sztywne i bardzo wytrzymałe, co w prosty sposób przekłada się na ich wyjątkowe parametry użytkowe. Są wyjątkowo odporne na uszkodzenia, w szczególności na złamania i przerwania. To zasługa niezwykłej sztywności opakowań. Tuby kartonowe A4 świetnie nadają się do transportu, również dalekiego. Zawartości tak zapakowanej paczki, nie są straszne sortownie i terminale przeładunkowe. Uszkodzenie jest możliwe tylko wtedy, gdy ktoś to zrobi z premedytacją.

Wyspecjalizowana technologia produkcyjna umożliwia nam zaoferowanie bardzo dobrego produktu, z powodzeniem nadającego się do nawijania ciężkich oraz rozciągliwych materiałów: drutu, kabli, włókien, taśm, papierów oraz wielu innych produktów. Gilzy tekturowe są często wykorzystywane przez zakłady produkcyjne, hurtownie i sklepy. Tuby A4 przechowają w sobie oprócz papieru wszelkie drobne i sypkie materiały, gwoździe, nakrętki, czy wkręty idealnie pasują. Zmieszczą się do nich też najmniejsze elementy zawieszenia.

Zróżnicowana średnica tulei kartonowych pozwala bez trudu zmieścić w nich rozmaite przedmioty – zarówno rulony papieru czy tkaniny o większej objętości, jak i również butelki, ceramikę oraz inne delikatne wyroby, którym należy zapewnić szczególne bezpieczeństwo zarówno podczas transportu, jak i przechowywania. Uniwersalność rur kartonowych sprawia, że są one jednym z ulubionych opakowań projektantów, grafików i malarzy, geodetów i architektów. W tego typu kartonach archiwizowane są prace artystyczne i dokumenty na wielu uczelniach, w urzędach i biurach projektowych.

Nasze tuby kartonowe cieszą się uznaniem klientów także dlatego, że jako producent opakowań Neopak umożliwia przygotowanie indywidualnych wyrobów, dostosowanych rozmiarami do potrzeb klienta i ozdobionych oryginalnym zadrukiem. Nie czekaj w nieskończoność z zamówieniem, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości użyj naszej infolinii, pomożemy Ci podjąć decyzję. Kup już dzisiaj tuby kartonowe A4 w Neopaku, postaw na jakość.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Format
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj