Tuby kartonowe - A4

W hurtowni Neopak tuby tekturowe A4 są bardzo przydatne i wygodne w użyciu, ponieważ są dostępne w szerokiej gamie opakowań kartonowych. Jest to najpopularniejszy format wykorzystywany w przedsiębiorstwach, co oznacza, że zawsze będzie zapotrzebowanie na tego rodzaju opakowania.

Nasze tuby A4 są produkowane na najnowocześniejszej linii produkcyjnej przy użyciu bardzo mocnego kleju i wysokiej jakości, trwałej tektury o grubości 2 mm. Nasze tuby A4 są szczególnie sztywne i trwałe dzięki unikalnej technice spiralnego zwijania kartonu.

Są one dość odporne na uszkodzenia, zwłaszcza pęknięcia i złamania. Wynika to z wyjątkowej sztywności opakowania. Tuby kartonowe A4 doskonale nadają się do transportu towarów na duże odległości. Tak zapakowanym paczkom niestraszne są sortownie czy obsługa terminali. Dopiero jeśli ktoś celowo je uszkodzi, może im stać się krzywda.

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem, stawiającą na wysoką jakość i wydajność. Specjalizujemy się w produkcji drutu, kabli, włókien, taśm, papierów i wielu innych artykułów. Zakłady produkcyjne, hurtownie i sklepy często wykorzystują gilzy kartonowe. W tubach A4 można również przechowywać drobne przedmioty, np. spinacze do papieru. Zmieszczą się w nich również najdrobniejsze elementy zawieszenia.

Pudełka wykonane z tub kartonowych mają różne średnice, dzięki czemu mogą pomieścić wiele różnych przedmiotów - zarówno rolki papieru czy tkaniny w większych ilościach, jak i butelki, ceramikę i inne delikatne produkty, które muszą być wyjątkowo bezpieczne podczas transportu i przechowywania. Możliwość dostosowania tub kartonowych sprawia, że są one jednym z najpopularniejszych opakowań dla projektantów, grafików i malarzy. Na wielu uczelniach, w biurach i firmach projektowych na całym świecie prace i papiery są przechowywane w tego typu kartonach. Staramy się zaoferować naszym klientom najlepsze możliwe ceny dla skrzynek A4. Stale ulepszamy nasze produkty, aby sprostać wysokim wymaganiom zarówno nabywców hurtowych, jak i użytkowników końcowych.

Mamy wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Jeśli zależy Ci na niedrogich, a jednocześnie trwałych opakowaniach, skontaktuj się z nami już dziś!

Tuby kartonowe A4 są bardzo przydatne i wygodne w użyciu, ponieważ są dostępne w szerokiej gamie opakowań kartonowych. Jest to najpopularniejszy format stosowany w firmach, co oznacza, że zawsze będzie zapotrzebowanie na tego typu opakowania.

Nasze tuby A4 produkowane są na nowoczesnej linii produkcyjnej przy użyciu bardzo mocnego kleju oraz wysokiej jakości, wytrzymałej tektury o grubości 2mm.

Klienci doceniają nasze tuby kartonowe, ponieważ jako producent opakowań, Neopak pozwala na produkcję indywidualnych towarów, które są dostosowane do specyficznych wymagań klienta i drukowane z wyróżniającą się grafiką. Nie czekaj w nieskończoność z zamówieniem, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości użyj naszej infolinii, pomożemy Ci podjąć decyzję.

Kup już dzisiaj tuby kartonowe A4 w Neopaku, postaw na jakość.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie