Tuby kartonowe w kształcie pudełka

Pudełka tubowe różnią się od klasycznych tub tym, że są zamykane na wcisk, a nie za pomocą deczka, jest to zamknięcie zdecydowanie bardziej sztywne, które pozwala na większy spokój. Podobnie jak w przypadku zwykłej tuby, zamknięcie jest bardzo szybkie, praktycznie natychmiastowe, co pozwala na bardzo efektywną i szybką pracę związaną z pakowaniem produktów. Pudełka tubowe mogą być rozwiązaniem idealnym.

W sklepie Neopak dostępne jest wiele pudełek tubowych, które charakteryzują się wysoką odpornością mechaniczną. Zostały wykonane z grubej tektury (2 mm). Tulejowane pudełka tubowe świetnie się sprawdzą w transporcie bardzo wielu przedmiotów. Przede wszystkim do transportu drobnych dzieł sztuki: małych obrazków, ceramiki, figurek, ale dzięki atestom spożywczym mogą posłużyć w Twoim sklepie do przechowywania na prawdę wielu przedmiotów. Nadają się też do przechowywania sypkich materiałów, albo bardzo drobnych elementów, wszelkich śrubek i nakrętek.

Pudełka są biodegradowalne i w sporej części zostały wykonane z materiałów recyklingowanych, co sprawia, że stosowanie pudełek tubowych nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Jest to też ciekawe rozwiązanie, bo nie jest konieczne korzystanie z zatyczek, dostajemy ją w zestawie i podobnie jak reszta pudełka, została wykonana z tektury. Przypadkowe odetkanie takiego wieczka jest niemożliwe, dodatkowo, jeśli Ci zależy na maksymalnym bezpieczeństwie, możesz je lekko zakleić taśmą pakową.

Pudełka tubowe, dzięki swojej tulejowanej konstrukcji są bardzo odporne, na jeden z najpopularniejszych typów uszkodzeń w transporcie - złamanie. Olbrzymia sztywność zapewni bezpieczeństwo Twoim produktom. Duża grubość pozwala też amortyzować uderzenia, ponadto, wnętrze jest na tyle duże, że wysyłany produkt możesz obsypać dookoła jednym ze środków amortyzujących, np. Chrupkami pianowymi.

Oklejając pudełko możesz też otrzymać atrakcyjny sposób na obdarowanie kogoś prezentem, wypełniając je kolorową wełną drzewną piękny efekt wizualny jest gwarantowany. Nie ma znaczenia, czy w pudełka tubowe chcesz wyposażyć swój sklep, czy dom - z całą pewnością się przydadzą i w jakiś sposób zmodulują rzeczywistość.

Masz problem z wyborem pudełka tubowego? Skorzystaj z naszej infolinii, nasz doradca pomoże Ci określić, czy to właściwe rozwiązanie dla Ciebie, lub Twojej firmy. Nie czekaj zbyt długo z zakupem pudełek tubowych, to praktyczne rozwiązanie jest niezbędne dla Twojej firmy, w Neopaku możesz liczyć na najwyższą jakość produktów.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie