Tuby kartonowe w kształcie pudełka

Pudełka tubowe różnią się od klasycznych tub tym, że są zamykane na wcisk, a nie za pomocą deczka, jest to zamknięcie zdecydowanie bardziej sztywne, które pozwala na większy spokój. Podobnie jak w przypadku zwykłej tuby, zamknięcie jest bardzo szybkie, praktycznie natychmiastowe, co pozwala na bardzo efektywną i szybką pracę związaną z pakowaniem produktów. Pudełka tubowe mogą być rozwiązaniem idealnym.

W sklepie Neopak dostępne jest wiele pudełek tubowych, które charakteryzują się wysoką odpornością mechaniczną. Zostały wykonane z grubej tektury (2 mm). Tulejowane pudełka tubowe świetnie się sprawdzą w transporcie bardzo wielu przedmiotów. Przede wszystkim do transportu drobnych dzieł sztuki: małych obrazków, ceramiki, figurek, ale dzięki atestom spożywczym mogą posłużyć w Twoim sklepie do przechowywania na prawdę wielu przedmiotów. Nadają się też do przechowywania sypkich materiałów, albo bardzo drobnych elementów, wszelkich śrubek i nakrętek.

Pudełka są biodegradowalne i w sporej części zostały wykonane z materiałów recyklingowanych, co sprawia, że stosowanie pudełek tubowych nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Jest to też ciekawe rozwiązanie, bo nie jest konieczne korzystanie z zatyczek, dostajemy ją w zestawie i podobnie jak reszta pudełka, została wykonana z tektury. Przypadkowe odetkanie takiego wieczka jest niemożliwe, dodatkowo, jeśli Ci zależy na maksymalnym bezpieczeństwie, możesz je lekko zakleić taśmą pakową.

Pudełka tubowe, dzięki swojej tulejowanej konstrukcji są bardzo odporne, na jeden z najpopularniejszych typów uszkodzeń w transporcie - złamanie. Olbrzymia sztywność zapewni bezpieczeństwo Twoim produktom. Duża grubość pozwala też amortyzować uderzenia, ponadto, wnętrze jest na tyle duże, że wysyłany produkt możesz obsypać dookoła jednym ze środków amortyzujących, np. Chrupkami pianowymi.

Oklejając pudełko możesz też otrzymać atrakcyjny sposób na obdarowanie kogoś prezentem, wypełniając je kolorową wełną drzewną piękny efekt wizualny jest gwarantowany. Nie ma znaczenia, czy w pudełka tubowe chcesz wyposażyć swój sklep, czy dom - z całą pewnością się przydadzą i w jakiś sposób zmodulują rzeczywistość.

Masz problem z wyborem pudełka tubowego? Skorzystaj z naszej infolinii, nasz doradca pomoże Ci określić, czy to właściwe rozwiązanie dla Ciebie, lub Twojej firmy. Nie czekaj zbyt długo z zakupem pudełek tubowych, to praktyczne rozwiązanie jest niezbędne dla Twojej firmy, w Neopaku możesz liczyć na najwyższą jakość produktów.

 • Do czego służą kartony okrągłe?

  Kartony okrągłe lub tuby kartonowe dostępne w sklepie internetowym NEOPAK to niezastąpione opakowanie przy zabezpieczaniu różnego rodzaju wydruków (fotografie, rysunki itp.) na czas ich transportu. W zależności od wymiaru tuby, można w niej zmieścić różne formaty. Wszystkie tuleje kartonowe są wykonane są z niezwykle solidnej, skręcanej spiralnie tektury, która tworzy grubą i bardzo sztywną ściankę. Okrągły karton można zamknąć specjalnymi denkami. Wówczas towar może być przewożony dowolną drogą.
   
 • Jak zapakować plakat do wysyłki?

  Istnieje jeden niezawodny sposób na wysyłkę plakatów. Wystarczy skorzystać z oferty sklepu internetowego NEOPAK i kupić okrągły karton. Tuba tekturowa może mieć różne rozmiary, jednak bez względu na wymiary plakatu, doskonale sprawdza się jako opakowanie podczas transportu pocztą, kurierem czy nawet paczkomatem. Tuby tekturowe są solidne wykonane i bardzo odporne na zginanie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zawartość przesyłki dotrze do adresata w idealnym stanie, bez żadnych uszkodzeń czy zabrudzeń. 
 • Czy pudełka tubowe są ekologiczne?

  Jak niemal każdy rodzaj pudełek tak samo pudła tubowe mają wiele zastosowań. Można wykorzystać je w niejednej branży, aczkolwiek najbardziej praktyczne zastosowanie dotyczy przede wszystkim przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność sprzedażową. Czy jest to sprzedaż stacjonarna, czy internetowa sprawdzi się znakomicie przy obydwu metodach. Pudełka tubowe to także idealne rozwiązanie do zapakowania prezentu. Oklejając pudełko i wypełniając je kolorową wełną drzewną, uzyskamy piękny efekt wizualny. Pudełka tubowe wykonane są z surowca, który jest w 100% biodegradowalny. W momencie, gdy pudełko nie będzie nam potrzebne, możemy oddać je do recyklingu, tym samym pudełka są jak najbardziej przyjazne środowisku.
  Dobrej jakości pudełka tubowe w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie