Opakowania na ciasta

Opakowania do ciast to propozycja dla osób szukających odpowiedniego zabezpieczenia wszelkiego rodzaju wypieków cukierniczych. Opakowania tego typu zapewniają stabilność i ochronę podczas transportu, a także pomagają w zachowaniu świeżości ciast, tortów, ciasteczek. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze rozwiązania do przechowywania, które są zgodne z aktualnymi normami dotyczącymi dopuszczenia opakowań do użytku w przemyśle żywieniowym. Bezpieczeństwo to zapewniają atesty, które produkt uzyskuje po przejściu serii wymagających testów. Podczas nich sprawdza sie wytrzymałość materiału, z którego wykonane jest opakowanie, brak przechodzenia do jedzenia niebezpiecznych związków chemicznych oraz wytwarzania się ich podczas przechowywania ciepłych produktów.

Podstawowym opakowaniem na ciasto dostępnym w sklepie internetowym neopak.pl jest opakowanie cukiernicze OPS z pokrywką, który zapewnia szczelne zamknięcie na każdym etapie transportu produktów spożywczych. Wytrzymały materiał OPS odporny jest na większość niebezpieczeństw czyhających na nasze wyroby podczas ich przenoszenia w inne miejsce. Dodatkowo szczelność tego produktu zapewnia dobre zabezpieczenie przed działalnością wilgoci czy wody, a zapakowane w nie wyroby cukiernicze nie stracą swoich właściwości przez długi czas. Można stosować je w lodówkach, są odporne na działanie niskich temperatur. Niska cena powoduje, że jest to rozwiązanie, na które stać każdego, kto szuka solidnego zabezpieczenia dla swoich wyrobów.

Kolejna propozycją są opakowania do zgrzewu, tak zwane pojemniki do zgrzewu jednokomorowe i drukomorowe. Te prócz mocniejszej struktury, a co za tym idzie większej wytrzymałości oferują nam szczelne zamknięcie. Do zastosowania tego rozwiązania potrzebna jest maszyna zgrzewająca. Jest to jednak rozwiązanie, które zapewni idealną szczelność i pozwoli na zachowanie świeżości produktów na naprawdę długi czas. Występuje u nas w kilku rozmiarach i opcjach by mogli je Państwo dostosować do swoich potrzeb. Pojemniki tego typu idealnie sprawdzą się także jako opakowania cateringowe na obiady, desery czy specjalnie utworzone diety dla klientów.

Wszystkie produkty oferowane przez nas są produktami najwyższej jakości. W tej kwestii nie uznajemy kompromisów. Chcąc sprostać Państwa wymaganiom i zapewnić Państwu najwyższy poziom obsługi zapraszamy także do kontaktu z naszymi doradcami. Z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania związane z pakowaniem. Zapraszamy!

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj