Tekturowe przekładki i arkusze

Pakowanie wielu przedmiotów naraz potrafi być poważnym wyzwaniem, trzeba je w jakiś sposób od siebie oddzielać, a stosowanie osobnej folii na każdy z produktów w jednym pudle to marnotrawstwo. Z tego powodu na rynku pojawiło się proste rozwiązanie, przekładki tekturowe, które w idealny sposób izolują od siebie kolejne warstwy produktów.

Przekładki tekturowe to rozwiązanie, które pozwala w bezpieczny sposób transportować setki produktów jednocześnie, to dobre rozwiązanie, często wysłanie jednej, większej paczki okazuje się tańsze, niż wielu drobnych paczek, ponadto potrzebny jest tylko jeden karton. Przekładki tekturowe są dostępne w różnych rozmiarach i w różnych grubościach, pozwala to perfekcyjnie dobrać produkt. Bardzo popularnym, a dostępnym w hurtowni Neopak rozmiarem są przekładki tekturowe 1200x800, wykorzystywane do oddzielanie przedmiotów na paletach Euro.

W magazynach przekładki paletowe są wprost niezbędne, pozwalają uniknąć bardzo wielu uszkodzeń, które w czasie mogłyby generować koszty, które mogłyby spychać całe przedsiębiorstwa do bankructwa. Warto zaznaczyć, że produkty nie różnią od siebie się tylko rozmiarem, ale także innymi parametrami.

Przekładki kartonowe mogą zostać wykonane z wielu różnych materiałów, zarówno tradycyjnie z tektury, jak i z rzadszych, takich jak pianka, i folia. W samej grupie przekładek kartonowych występują różnice. Produkty mogą być wykonywane z różnych grubości tektury i innych rodzajów fali. Dostępne są takie, które zostały wykonane z fali BC i charakteryzują się największą wytrzymałością mechaniczną, oraz amortyzacją, a nawet przekładki, które są wykonane z litego kartonu, które bardziej niż izolacją zajmują się ograniczaniem rysowania się powierzchni produktów.

Przekładki tekturowe 1200x800 do palet to niezastąpione produkty, które każdy z nas spotyka na co dzień w sklepach - są wykorzystywane do oddzielania warstw produktów spożywczych w towarach przeznaczonych do supermarketów. Zabezpieczają wszelkie metalowe opakowania przed wgnieceniami i umożliwiają równe układanie piętrowe, które na przykład w przypadku butelek z wodą nie mogłoby zostać wykonane, bez wykorzystania przekładek paletowych.

Jeśli nie masz pojęcia, na jakie przekładki kartonowe się zdecydować skorzystaj z naszej infolinii, doradzimy Ci i z pewnością zamówisz optymalne rozwiązanie. Nie zwlekaj też za dużo z zakupem, przekładki tekturowe, to coś, co na 100% się przyda w Twojej firmie. Postaw na najwyższą jakość produktów, którą może Ci zapewnić tylko i wyłącznie Neopak.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Długość
Szerokość
Wysokość
Zastosowanie
Inne
Rodzaj tektury
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj