szerokość 100cm

Tektura falista o okrągłej szerokości 1 metra to rewelacyjne rozwiązanie dla każdej firmy zajmującej się remontami, magazyny, czy dla tych, którzy po prostu chcą mieć w domu środek, który pozwoli im zabezpieczyć dowolne powierzchnie przed poważnymi uszkodzeniami. Tektura wykonana w fali typu B jest niezwykle wytrzymała i pozwala być nieco mniej ostrożnym przy różnych pracach, co z kolei oszczędza czasu i stresu, w razie niefortunnego wypadku w pracy, upadającego narzędzia, czy rozlewającej się farby, albo gładzi szpachlowej.

Obecna w naszej ofercie tektura falista jest podstawowym surowcem do produkcji opakowań kartonowych. Jest też chętnie używana do pakowania mebli, sprzętu AGD/RTV, urządzeń elektronicznych, szkła i ceramiki. Świetnie sprawdza się także w pracach budowlanych i remontowych, podczas których używa się jej jako środka zabezpieczającego powierzchnie przed zabrudzeniem lub zniszczeniem.

Oferowana przez nas tektura falista 1 m jest dostępna w rolkach o różnej długości, wspólna natomiast jest ich gramatura - aż 200 g/m², gwarantuje to olbrzymią wytrzymałość mechaniczną, wspólny jest też typ fali kartonowej, konkretniej fala B, która bardzo dobrze tłumi i amortyzuje uderzenia, właśnie z tego powodu jest popularnie wykorzystywana do produkcji pudełek kartonowych, albo oddzielania od siebie kolejnych warstw produktów na paletach. Konfekcjonowana jest na rolkach, które pozwalają na bardzo wygodne przemieszczanie, ponadto tektura falista 1 m jest biodegradowalna.

Tektura falista 1 m - Neopak

Tekturę falista szerokość 1 m jest bardzo często wykorzystywana podczas remontów. Jej świetne właściwości tłumiące zabezpieczają powierzchnie płaskie - panele, czy płytki, przed uszkodzeniami, takimi jak rysy, czy wgniecenia. Ochroni podłogę też przed pobrudzeniami podczas malowania, a taka tektura może być wykorzystywana wielokrotnie. Przyda się także podczas przemieszania mebli, albo ich montowania. Śmiało można na niej przesuwać ciężkie przedmioty, nie ryzykując uszkodzenia naszych powierzchni płaskich.

Potrzebujesz nieco cieńszej rolki tektury falistej niż 1 m? Użyj naszej infolinii, przygotujemy dla Ciebie odpowiedni produkt, tak abyś nie musiał marnować swojego czasu, bądź swoich pracowników na przycinanie. Oszczędzisz w ten sposób też pieniądze. Zdecydowałeś się już na rolkę? Jeśli masz stałe potrzeby zamów kilka, przy dużych zamówieniach oferujemy zniżki. Nie zwlekaj z zakupem i zadbaj o bezpieczne środowisko pracy już dzisiaj razem z Neopakiem. Nie wiesz, co wybrać? Skorzystaj z komunikatora wbudowanego w stronę, nasz konsultant Ci pomoże.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj