Kartony i pudła Fala BC - 750 g/m²

Tektura falista z falą BC powstaje w wyniku mieszania dwóch gatunków tektury dwuwarstwowej: B i C. Jest to materiał niezwykle wytrzymały i odporny na uderzenia mechaniczne, powstały z połączenia fal B i C w dwóch warstwach. Po zwiększeniu gramatury do 750 g/m² otrzymujemy materiał trudny do zniszczenia.

Tektura falista z falą BC to wysokiej jakości, wytrzymały karton, który jest odporny na działanie czynników atmosferycznych i odkształcenia. Nadaje się również do recyklingu! Jeśli chodzi o kolor, odcienie obejmują biały, ecru, kość słoniową, beżowy lub piaskowy brąz. Materiał ten występuje tylko w grubościach 1/2 cala (nie ma 3/4 cala)

Po ten materiał chętnie sięgają firmy zajmujące się transportem, jak i produkcją. Wytrzymałe kartony z fali BC świetnie nadają się do wewnątrz magazynowego transportowania bardzo ciężkich przedmiotów w dużej ilości. Wykonane z wielu warstw tektury opakowania są bardzo bezpieczne, dlatego są cenione przez firmy prowadzące wysyłki na dalekie dystanse, szczególnie zagraniczne. Wielokrotne przeładowania, sortowania i zmiany warunków środowiskowych mogą być wprost rujnujące dla kartonowego pudła, jednak te z fali BC dobrze znoszą nawet wysyłki za drugą stronę Atlantyku.

Kolejną niezwykłą zaletą opakowań z tego materiału jest to, jak wiele energii absorbują, dzięki tej właściwości nawet w przypadku niefortunnego upuszczenia pudełka, albo bezpośredniego uderzenia pudełko się zniekształci, ale produkt wewnątrz będzie najprawdopodobniej nieuszkodzony. Kontakt z ziemią takiego opakowania też nie powinien być śmiertelny dla jego zwartości - jeśli nie chcesz się martwić o to, czy zawartość dojdzie w jednym kawałku, to postaw właśnie na falę BC.

Opakowania z fali BC są doceniane też w domach, karton o takiej wytrzymałości wytrzymuje bardzo wiele lat i odpowiednio zapieczętowany może chronić swoją zawartość latami. Opakowania typu BIGBOX pozwalają właśnie takie przechowywanie, na przykład tekstyliów, które są nam w danej chwili niepotrzebne, a mogą się jeszcze przydać.

Opakowania BC to też transport szkła i innych wrażliwych przedmiotów.

Jeśli nie wiesz jakie opakowanie wybrać, podaj swój numer na naszej infolinii, jeden z naszych konsultantów do Ciebie zadzwoni i pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie, dla Twojej firmy, lub domu. Decydując się na zakup produktu w Neopaku możesz być pewien, że zawsze otrzymasz towar najwyższej jakości w krótkim czasie. Nie czekaj do jutra i złóż zamówienie na opakowanie z fali BC już dzisiaj.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie