Kartony i pudła według Fali BC - 750 g/m²

Połączenie dwóch rodzajów tektury dwuwarstwowej o fali B i C pozwala na wyprodukowanie wyjątkowo wytrzymałego i odpornego na oddziaływania mechaniczne surowca – tektury falistej o fali BC. Jeśli dodać do tego podwyższoną gramaturę – 750 g/m² – otrzymamy materiał, którego uszkodzenie będzie bardzo trudne.

Oferowana w naszym sklepie internetowym tektura 5-warstwowa o fali BC dostępna jest w różnych formatach. Technicznie możliwe jest także wyprodukowanie tego rodzaju tektury o gramaturze przekraczającej 1000 g/m².

Najczęstsze zastosowania tektury o fali BC to:

  • produkcja opakowań zbiorczych
  • produkcja arkuszy i przekładek paletowych
  • zabezpieczanie przedmiotów wielkogabarytowych

Po ten materiał chętnie sięgają firmy zajmujące się transportem, jak i produkcją. Wytrzymałe kartony z fali BC świetnie nadają się do wewnątrz magazynowego transportowania bardzo ciężkich przedmiotów w dużej ilości. Wykonane z wielu warstw tektury opakowania są bardzo bezpieczne, dlatego są cenione przez firmy prowadzące wysyłki na dalekie dystanse, szczególnie zagraniczne. Wielokrotne przeładowania, sortowania i zmiany warunków środowiskowych mogą być wprost rujnujące dla kartonowego pudła, jednak te z fali BC dobrze znoszą nawet wysyłki za drugą stronę Atlantyku.

Kolejną niezwykłą zaletą opakowań z tego materiału jest to, jak wiele energii absorbują, dzięki tej właściwości nawet w przypadku niefortunnego upuszczenia pudełka, albo bezpośredniego uderzenia pudełko się zniekształci, ale produkt wewnątrz będzie najprawdopodobniej nieuszkodzony. Kontakt z ziemią takiego opakowania też nie powinien być śmiertelny dla jego zwartości - jeśli nie chcesz się martwić o to, czy zawartość dojdzie w jednym kawałku, to postaw właśnie na falę BC.

Opakowania z fali BC są doceniane też w domach, karton o takiej wytrzymałości wytrzymuje bardzo wiele lat i odpowiednio zapieczętowany może chronić swoją zawartość latami. Opakowania typu BIGBOX pozwalają właśnie takie przechowywanie, na przykład tekstyliów, które są nam w danej chwili niepotrzebne, a mogą się jeszcze przydać. Opakowania BC to też transport szkła i innych wrażliwych przedmiotów.

Jeśli nie wiesz jakie opakowanie wybrać, podaj swój numer na naszej infolinii, jeden z naszych konsultantów do Ciebie zadzwoni i pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie, dla Twojej firmy, lub domu. Decydując się na zakup produktu w Neopaku możesz być pewien, że zawsze otrzymasz towar najwyższej jakości w krótkim czasie. Nie czekaj do jutra i złóż zamówienie na opakowanie z fali BC już dzisiaj.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Długość
Zastosowanie
Rodzaj tektury
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj