Na zamówienie

Jeśli masz specyficzne wymagania dotyczące pudełka i potrzebujesz nietypowego formatu, nietypowego wykończenia, albo barwy, a może po prostu chcesz wyposażyć opakowanie we własne logotypy. Nie ma to znaczenia, bo jesteśmy gotowi na Twoje wszelkie wymagania. Jeśli jesteś zainteresowany takimi opakowaniami skontaktuj się z nami, telefonicznie za pośrednictwem infolinii, albo mailowo. Pracownicy Neopaku wysłuchaj Twojego życzenia i wspólnie ustalimy cenę opakowań, i ich parametry.

Zastanawiasz się, jakie możliwości personalizacji oferujemy? Już odpowiadamy.

Wybór rodzaju tektury

W naszej ofercie dostępne są tektury białe, brązowe i kolorowe. Dostępne są też kartony po dodatkowej obróbce - kaszerowane, karbowane i laminowane. Pudełka na zamówienie mogą być wykonane na każdy ze sposobów. Dostępne są też różne gramatury, zaczynając od 200, a kończąc na 1200 g/m². Możesz też zdecydować, jaki rodzaj fali w tekturze ma być zastosowany i ile warstw tektury ma mieć Twoje pudełko, ma to bardzo duże znaczenie, najbardziej wpływa na to, do czego pudełko będzie przeznaczone.

Wybór rozmiaru pudła

Jeśli zamawiasz pudełko, a nie arkusze tektury to możesz dokładnie wybrać, jakie mają być jego wymiary. Ma to olbrzymie znaczenie. Ponadto można też wybrać rozmiar arkusza tektury i wielkość rolki tektury falistej. Pudełko na zamówienie będzie dokładnie takie, jak potrzebujesz.

Tektura ma setki zastosowań i jedyne co ogranicza to parametry techniczne, zamawiając w Neopaku pudełko na zamówienie możesz dokładnie wybrać, jakie ma być. Jeśli sam nie wiesz do końca, jakie parametry byłyby odpowiednie do danego przeznaczenia możesz skorzystać z naszej infolinii, być może jeden z produktów już odpowiada Twoim wymaganiom i jedyne, co będzie konieczne to dodanie logotypów.

Pudełka na zamówienie mogą zostać wyposażone w każdy typ zamknięcia i być poważnie modyfikowane, innymi słowy na pewno uda nam się spełnić Twoje wymagania. Nie ważne, czy potrzebujesz pudełka do archiwizacji, czy pudełka fasonowego albo ozdobnego. Mamy technologię i możliwości spełnienia, każdego z Twoich wymagań. Wykonujemy też inne elementy z tektury, kątowniki, przekładki, plastry miodu, wszystko.

Dlaczego warto jeszcze zaufać Neopakowi? Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami i używamy najwyższej jakości surowców. Nasi podwykonawcy perfekcyjnie wykonają Twoje pudełko na zamówienie. Ponadto przy większy ilościach może liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjną cenę. Pomożemy Ci też merytorycznie wybrać rozwiązanie odpowiednie dla Twojego biznesu. Nie czekaj do jutra i się z nami skontaktuj, razem z nami rozwiniesz skrzydła swojej firmy. Neopak - najlepsze opakowania na zamówienie.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj