Kartony i pudła na zmówienie

Jeśli masz specyficzne wymagania dotyczące pudełka i potrzebujesz nietypowego formatu, nietypowego wykończenia, albo barwy, a może po prostu chcesz wyposażyć opakowanie we własne logotypy. Nie ma to znaczenia, bo jesteśmy gotowi na Twoje wszelkie wymagania. Jeśli jesteś zainteresowany takimi opakowaniami skontaktuj się z nami, telefonicznie za pośrednictwem infolinii, albo mailowo. Pracownicy Neopaku wysłuchaj Twojego życzenia i wspólnie ustalimy cenę opakowań, i ich parametry.

Zastanawiasz się, jakie możliwości personalizacji oferujemy? Już odpowiadamy.

Wybór rodzaju tektury

W naszej ofercie dostępne są tektury białe, brązowe i kolorowe. Dostępne są też kartony po dodatkowej obróbce - kaszerowane, karbowane i laminowane. Pudełka na zamówienie mogą być wykonane na każdy ze sposobów. Dostępne są też różne gramatury, zaczynając od 200, a kończąc na 1200 g/m². Możesz też zdecydować, jaki rodzaj fali w tekturze ma być zastosowany i ile warstw tektury ma mieć Twoje pudełko, ma to bardzo duże znaczenie, najbardziej wpływa na to, do czego pudełko będzie przeznaczone.

Wybór rozmiaru pudła

Jeśli zamawiasz pudełko, a nie arkusze tektury to możesz dokładnie wybrać, jakie mają być jego wymiary. Ma to olbrzymie znaczenie. Ponadto można też wybrać rozmiar arkusza tektury i wielkość rolki tektury falistej. Pudełko na zamówienie będzie dokładnie takie, jak potrzebujesz.

Tektura ma setki zastosowań i jedyne co ogranicza to parametry techniczne, zamawiając w Neopaku pudełko na zamówienie możesz dokładnie wybrać, jakie ma być. Jeśli sam nie wiesz do końca, jakie parametry byłyby odpowiednie do danego przeznaczenia możesz skorzystać z naszej infolinii, być może jeden z produktów już odpowiada Twoim wymaganiom i jedyne, co będzie konieczne to dodanie logotypów.

Pudełka na zamówienie mogą zostać wyposażone w każdy typ zamknięcia i być poważnie modyfikowane, innymi słowy na pewno uda nam się spełnić Twoje wymagania. Nie ważne, czy potrzebujesz pudełka do archiwizacji, czy pudełka fasonowego albo ozdobnego. Mamy technologię i możliwości spełnienia, każdego z Twoich wymagań. Wykonujemy też inne elementy z tektury, kątowniki, przekładki, plastry miodu, wszystko.

Dlaczego warto jeszcze zaufać Neopakowi? Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami i używamy najwyższej jakości surowców. Nasi podwykonawcy perfekcyjnie wykonają Twoje pudełko na zamówienie. Ponadto przy większy ilościach może liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjną cenę. Pomożemy Ci też merytorycznie wybrać rozwiązanie odpowiednie dla Twojego biznesu. Nie czekaj do jutra i się z nami skontaktuj, razem z nami rozwiniesz skrzydła swojej firmy. Neopak - najlepsze opakowania na zamówienie.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Pudełka na wymiar, kartony na zamówienieKartonowe pudełka są jednymi z najpopularniejszych opakowań. Dzięki nim można w szybki i bezpieczny sposób zapakować właściwie dowolną zawartość. Służą do przechowywania różnych towarów i wysyłki ich. Paczki pocztowe zapakowane w wytrzymałe, kartonowe pudełka są najczęściej spotykanymi spośród pocztowych przesyłek.

Jak się okazuje, niektóre towary ciężko jest zapakować w dostępne w regularnej sprzedaży pudła. Wtedy z pomocą przychodzi sklep internetowy Neopak, który posiada w swojej ofercie kartonowe pudełka na wymiar. Karton wykonany na wymiar może być świetnym opakowaniem dla Państwa produktów lub często wysyłanych towarów. Dopasowanie rozmiaru i kształtu pudełka do konkretnego przedmiotu pozwala na uzyskanie jak najlepszej ochrony, a także optymalizację kosztów.

 

Kartony na wymiar - optymalizacja kosztówWykorzystanie pudełek w idealnym rozmiarze dla danego produktu pozwala na znaczną optymalizację kosztów. Pudełko kartonowe, które ma niewielkie rozmiary i dobrze zabezpiecza swoją zawartość obniża koszty magazynowania i transportu. Jeżeli na danej objętości (np. na palecie lub w kontenerze do transportu) znajdzie się większa ilość pudełek, koszt transportu lub składowania będzie niższy.

Także koszt wysyłki może znacznie się różnić w zależności od rozmiarów opakowania. Mniejsza przesyłka zazwyczaj jest nieco mniej kosztowna. Warto też pamiętać o wypełnieniu opakowania kartonowego. Pomiędzy jego wewnętrznymi ściankami, a samym produktem umieszczonym wewnątrz, czasami trzeba coś umieścić. Może być to folia bąbelkowa lub specjalne wypełniacze do pudełek. Mniejsza objętość pudełka pozwoli na zużycie mniejszej ilości wypełnienia do paczki. Pamiętajmy jednak, że większa ilość wypełnienia zapewnia lepszą amortyzację ewentualnych wstrząsów i uderzeń. Pozwoli więc na lepsze zabezpieczenie produktu przed zniszczeniem.

 

Zalety kartonowych pudełek na wymiarKartonowe pudełka, także te wykonywane na wymiar, posiadają wiele zalet. Są produkowane z ekologicznego materiału, jakim jest karton lub tektura. Troska o środowisko naturalne jest istotna dla wielu firm, a także ich klientów. Z tego względu kartonowe pudła na wymiar mogą się okazać lepszym wyborem, niż opakowania plastikowe i foliowe.

Pudełka pozwalają na dobrą ochronę towaru przed zniszczeniem, na przykład zarysowaniem lub pęknięciem. Doskonałe bezpieczeństwo daje połączenie pudełka z papierową lub drewnianą wyściółką - wypełniaczem do paczek. Daje odpowiednie zabezpieczenie przed wstrząsami i uderzeniami. 

Największe zalety solidnych kartonów na wymiar to:
 • wytrzymałość, która daje dobrą ochronę zapakowanej zawartości;
 • ekologiczne pochodzenie;
 • możliwość poddania recyklingowi;
 • opcja wielokrotnego wykorzystania;
 • zajmują mało miejsca, zanim zostaną złożone - to ułatwia przechowywanie pustych pudeł;
 • niski koszt zakupu;
 • możliwość drukowania dowolnych treści na powierzchni kartonu i pisania po niej;
 • ochrona przed czynnikami zewnętrznymi - promieniami UV, wilgocią, itp;
 • proste i sprawne pakowanie, wystarczy zakleić karton taśmą pakową.

Wiele firm na co dzień wykorzystuje kartonowe opakowania do przechowywania i wysyłki swoich produktów. W ten sposób pakowane są artykuły należące do różnych branż. Jedną z istotnych zalet kartów wykonywanych na zamówienie jest idealne dopasowanie ich do swoich potrzeb. Klient może wybrać zatem nie tylko rozmiar i kształt pudła, ale także materiał, z którego jest wykonane.

 

Rodzaj kartonu na wymiar i rodzaj tektury, z której jest wykonanyWybór rodzaju tektury jest dość istotny, ponieważ to on w głównej mierze decyduje o późniejszych cechach kartonowego opakowania. Pudła wykonane z grubej tektury falistej zapewniają rewelacyjną solidność i wytrzymałość. Są jednak droższe, a ich waga może wpłynąć na koszt wysyłki. Kartony wykonane z bardziej delikatnego, cieńszego kartonu, są najtańsze, dają jednak mniejszą ochronę.

W celu wybrania idealnego rozwiązania dla Państwa potrzeb, sugerujemy kontakt ze specjalistami pracującymi w naszym Dziale Obsługi Klienta. Dzięki świetnej znajomości różnych materiałów i specyfiki tekturowych opakowań, z pewnością pomogą Państwu wybrać najbardziej odpowiedni rodzaj pudła.

Poza wymiarem kartonu i materiałem, z jakiego jest wykonany, mogą Państwo wybrać dodatkowe akcesoria. Tekturowe wytłoczki, kątowniki, przedziałki i inne elementy z tektury także możemy wykonać na Państwa zamówienie. Dzięki nim zawartość pudła będzie jeszcze lepiej chroniona, a kształt wnętrza pudełka może idealnie odpowiadać przechowywanej w nim zawartości. Wykorzystanie tekturowych przedziałek pozwoli również na oddzielenie od siebie kilku artykułów w ramach jednego pudełka.

 

Gdzie kupić kartonowe pudełka na zamówieniePudełka wykonane na zamówienie Klienta mogą Państwo zamówić w naszym sklepie internetowym Neopak. Posiadamy duży wybór różnego rodzaju opakowań, także te wykonywane na konkretny wymiar. Takie rozwiązanie okazuje się bardzo korzystne dla bezpieczeństwa Państwa towarów, ich estetycznego wyglądu. Pozwala też na optymalizację kosztów związanych z magazynowaniem i wysyłką.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie