Kątowniki kartonowe

Ze względu na swoje właściwości techniczne, może być wykorzystywany w szerokim zakresie zastosowań. Ma zdolność do wytrzymywania ataków fizycznych i chemikaliów, co czyni go idealnym dla przemysłu ciężkiego. Jest również dość elastyczny, miękki i sprężysty, dzięki czemu nadaje się do zastosowania nie tylko w dużych opakowaniach kartonowych.

Sklepy i hurtownie, magazyny, zakłady produkcyjne, firmy transportowe i spedycyjne na co dzień korzystają z narożników kartonowych z tektury litej. Chronią one również ważne lub delikatne przedmioty, które są podatne na nacisk. Karton zabezpieczony narożnikiem Neopak dotrze do miejsca przeznaczenia bez szwanku i w takim samym stanie, w jakim opuścił fabrykę.Tekturowe narożniki z litej tektury są niezwykle skuteczne, jeśli chodzi o ochronę przed kradzieżą, redukcję uszkodzeń spowodowanych poślizgiem, układanie i transport towarów. A ponieważ nadają się do recyklingu, narożniki Neopak są również przyjazne dla środowiska.

Zawartość też nie zostanie uszkodzona ani w żadnym stopniu zarysana. Wykorzystywanie kątowników jest szczególnie ważne dla firm sprzedających wiele produktów na raz - uszkodzone opakowanie dyskwalifikuje produkt ze sklepowej półki, a nawet jeśli przypadkiem na nią trafi, to klient i tak wybierze tą w nieuszkodzonym opakowaniu, nawet jeśli oba produkty będą w pełni sprawne. Zabezpieczanie kątownikami kartonowymi jest niezbędne, jeśli nie chce się ponosić zbędnych strat.

Kątowniki tekturowe dostępne w naszym sklepie internetowym świetnie sprawdzą się w Twoim magazynie.

Kątowniki kartonowe są lekkie, tanie i wytrzymałe.

Oznacza to, że są one łatwe w obsłudze i mają mniejszy wpływ na środowisko. Każdy kątownik posiada dwie warstwy tektury falistej, które są ze sobą sklejone, co sprawia, że są bardzo wytrzymałe.

W naszym sklepie internetowym możesz zamówić potrzebne Ci kątowniki. Wyprodukujemy je zgodnie z Twoimi wymiarami, ilością i pożądanym kolorem. Nie musisz nawet wychodzić z biura - dostarczymy je bezpośrednio do Ciebie.

Ochraniacze narożników są używane przez wszystkich, dlatego ważne jest, aby były łatwe w użyciu i oferowały bezkonkurencyjną jakość. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór kątowników tekturowych oraz możliwość zamawiania ich w ilościach hurtowych. Cena, którą oferujemy jest bardzo konkurencyjna i bez problemu możemy dostosować się do Państwa prośby o niestandardowe wymiary.

Nie czekaj z zakupem kątowników kartonowych do jutra i już dzisiaj zacznij zabezpieczać produkty w zdecydowanie lepszy sposób razem z Neopakiem, zamów to co potrzebne już dzisiaj!

A może martwisz się o stabilność ładunku? Kątowniki kartonowe zapewnią oczekiwane bezpieczeństwo.

 

Gospodarka magazynowa i wysyłka towarów gabarytowych to zupełnie oddzielna gałąź pakowania. Tutaj już nie wystarczy taśma, stretch i mały dyspenser, by solidnie zabezpieczyć opakowanie. Chociaż transport palet odbywa się w bardziej komfortowych warunkach (nie są przerzucane na sortowniach i mamy pewność, że towar dojedzie do celu tak, jak go przygotowaliśmy, czyli góra będzie tam, gdzie być powinna), to wcale nie znaczy, że nie trzeba ich specjalnie przygotować do podróży. Właśnie do takich celów doskonale sprawdzają się kątowniki tekturowe, które dzięki swojej twardej i ekologicznej budowie solidnie potrafią ustabilizować nieregularne kształty w obrysie naszej palety. Wyobraź sobie, że masz do spakowania dwa małe wózki oraz kilka mniejszych przyrządów o niestandardowych kształtach, dzięki narożnikom tekturowym możesz stworzyć swoistego rodzaju klatkę, która owinięta folią stretch stworzy bezpieczne miejsce dla przewożonych w środku produktów. Narożniki ochronne wykorzystywane są także by chronić krawędzie wrażliwych materiałów, te najbardziej narażone na uszkodzenie elementy są dzięki kątownikom idealnie zabezpieczone.

 

Składowane przez Ciebie towary uległy deformacji? Kątowniki z tektury zapobiegną uszkodzeniom w przyszłości!

 

Kątowniki z tektury litej są tak skonstruowane, by wytrzymać nawet mocne uderzenia, a punktowe próby wgniecenia spalają na panewce. Wysokiej jakości tektura wykorzystywana do ich produkcji sprawia, że nie musimy się więcej obawiać, że nasz towar zostanie uszkodzony podczas transportu. Nienagannie sprawdzą się również w długofalowym planie ochrony przechowywanych w magazynach nadwyżkach towarów. Ile razy niefrasobliwy pracownik przypadkiem mocniej uderzył w paletę? Kurier podczas rozładunku nienależycie zdjął towar z rampy? Przypadki chodzą po ludziach, więc, lepiej być przygotowanym na takie zdarzenia i zapobiegawczo ochronić palety kątownikami ochronnymi. Nawet karton warto dodatkowo wyposażyć w wzmocnienie, tym bardziej, jeśli w środku przewozimy naprawdę kruche przedmioty.

 

Kątowniki tekturowe – specyfikacja i ceny

Narożniki kartonowe producent dostępne w naszej ofercie to jednolity standard wykonania w technologii 3 mm, co oznacza, że dajemy gwarancje na grubość oferowanych kątowników. Ponadto stała i wystarczająco gęsta gramatura powoduje, że wytrzymałość naszych produktów stoi na najwyższym poziomie. Sam stosunek ceny do jakości również wypada korzystnie, bo za tradycyjny metrowy egzemplarz o ramionach 50 mm przyjdzie nam zapłacić około 1,00 zł brutto. Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu stacjonarnego, a profesjonalna kadra doradców podpowie, co sprawdzi się najlepiej w konkretnym przypadku. Żaden klient nie wyjdzie od nas bez fachowej porady!

 

 

 • Do czego służy kątownik kartonowy?
  W celu naprawdę odpowiedniego zabezpieczenia opakowania zbiorczego warto zastanowić się nad użyciem kątownika kartonowego. Duże firmy spedycyjne, transportowe, zakłady produkcyjne od zawsze wykorzystują tego typu kątowniki, w celu zabezpieczenia boków zapakowanych palet i opakowań zbiorczych.

  Kątownik kartonowy służy w szczególności do zabezpieczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami opakowań podczas załadunku, rozładunku oraz innych operacji podczas całego procesu logistycznego.

  Kątowniki kartonowe możemy kupić na stronie https://neopak.pl/kartony/tektura/katowniki-kartonowe.
 • Jakie zalety posiada kątownik kartonowy z tektury litej?
  Zabezpieczenie wysyłanych przedmiotów to jakby nie patrzeć podstawowa sprawa, jeśli chodzi o ich bezpieczeństwo. Jeśli chcemy, by towar dotarł do klienta cały, musimy posiąść odpowiednią wiedzę w temacie pakowania. W przypadku prostych przesyłek wystarczy karton, w przypadku takie przesyłek jak ramy z obrazem, duże arkusze różnego rodzaju materiałów, delikatne meble, to na pewno przyda nam się specjalny kątownik kartonowy, który w skuteczny sposób zabezpieczy krawędzie wysyłanego przedmiotu.

  Jakie są zalety kątownika kartonowego z tektury litej?
  • Tani w produkcji, co przekłada się na jego finalną cenę.
  • Bardzo wytrzymały, sztywny, odporny na mechaniczne uszkodzenia, zalanie chemią.
  • Doskonale chroni brzegi delikatnych przedmiotów.
  • Prosty w montażu, nawet największy laik poradzi sobie z jego założeniem.
  Kątownik kartonowy z tektury litej możemy kupić na stronie https://neopak.pl/kartony/tektura/katowniki-kartonowe.
 • Ile kosztują kątowniki kartonowe?
  Kątowniki tekturowe są mocne, niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Sprawdzają się jako dodatkowe zabezpieczenie krawędzi zbiorczych opakowań. To produkt całkowicie ekologiczny, przyjazny środowisku. Często używane są w magazynach do zabezpieczenia dużych ilości przechowywanego towaru. Kiedy planujemy wysłać naprawdę delikatne przedmioty, warto zabezpieczyć takim kartonowym kątownikiem nawet karton, pomoże to uniknąć ewentualnych uszkodzeń mechanicznych. Nie są drogie, najtańsze kątowniki kupimy już za około 2 złote.
  Dobrej jakości tekturowe kątowniki w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie