Kątowniki kartonowe

Ze względu na swoje właściwości techniczne, może być wykorzystywany w szerokim zakresie zastosowań. Ma zdolność do wytrzymywania ataków fizycznych i chemikaliów, co czyni go idealnym dla przemysłu ciężkiego. Jest również dość elastyczny, miękki i sprężysty, dzięki czemu nadaje się do zastosowania nie tylko w dużych opakowaniach kartonowych.

Sklepy i hurtownie, magazyny, zakłady produkcyjne, firmy transportowe i spedycyjne na co dzień korzystają z narożników kartonowych. Chronią one również ważne lub delikatne przedmioty, które są podatne na nacisk. Karton zabezpieczony narożnikiem Neopak dotrze do miejsca przeznaczenia bez szwanku i w takim samym stanie, w jakim opuścił fabrykę.Tekturowe narożniki są niezwykle skuteczne, jeśli chodzi o ochronę przed kradzieżą, redukcję uszkodzeń spowodowanych poślizgiem, układanie i transport towarów. A ponieważ nadają się do recyklingu, narożniki Neopak są również przyjazne dla środowiska.

Zawartość też nie zostanie uszkodzona ani w żadnym stopniu zarysana. Wykorzystywanie kątowników jest szczególnie ważne dla firm sprzedających wiele produktów na raz - uszkodzone opakowanie dyskwalifikuje produkt ze sklepowej półki, a nawet jeśli przypadkiem na nią trafi, to klient i tak wybierze tą w nieuszkodzonym opakowaniu, nawet jeśli oba produkty będą w pełni sprawne. Zabezpieczanie kątownikami kartonowymi jest niezbędne, jeśli nie chce się ponosić zbędnych strat.

Kątowniki tekturowe dostępne w naszym sklepie internetowym świetnie sprawdzą się w Twoim magazynie.

Kątowniki kartonowe są lekkie, tanie i wytrzymałe.

Oznacza to, że są one łatwe w obsłudze i mają mniejszy wpływ na środowisko. Każdy kątownik posiada dwie warstwy tektury falistej, które są ze sobą sklejone, co sprawia, że są bardzo wytrzymałe.

W naszym sklepie internetowym możesz zamówić potrzebne Ci kątowniki. Wyprodukujemy je zgodnie z Twoimi wymiarami, ilością i pożądanym kolorem. Nie musisz nawet wychodzić z biura - dostarczymy je bezpośrednio do Ciebie.

Ochraniacze narożników są używane przez wszystkich, dlatego ważne jest, aby były łatwe w użyciu i oferowały bezkonkurencyjną jakość. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór kątowników tekturowych oraz możliwość zamawiania ich w ilościach hurtowych. Cena, którą oferujemy jest bardzo konkurencyjna i bez problemu możemy dostosować się do Państwa prośby o niestandardowe wymiary.

Nie czekaj z zakupem kątowników kartonowych do jutra i już dzisiaj zacznij zabezpieczać produkty w zdecydowanie lepszy sposób razem z Neopakiem, zamów to co potrzebne już dzisiaj!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Długość
Szerokość
Wysokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj