Tektura falista w rulonach

Tektura falista w rolkach to dość specyficzny produkt, jednak jest niezastąpiony w całej masie branż. Zapewnia najprawdopodobniej najlepszą ochronę wielu produktów i powierzchni w najniższej cenie. Nic dziwnego, że setki magazynów i firm zajmujących się wysyłkami stawia właśnie na to rozwiązanie.

Tektura falista w rolkach jest świetnym izolatorem, bardzo dobrze zabezpiecza produkty przed utratą ciepła i zamarzanie, to zasługa struktury, która mieści w sobie duże ilości powietrza, które jest jednym z najlepszych izolatorów dostępnych na ziemi. Ta sama struktura wpływa też na jej właściwości pochłaniania energii. Jest wykonywana w różnych typach fali, dominuje jednak struktura fali B, która jest wykorzystywana w paczkach wysyłkowych, które mają do przebycia daleką drogę. Wiele warstw tektury pozwala zatrzymać maksymalną ilość energii, z daleka od towaru, który chcemy ochronić.

Rolki tektury falistej są dość tanie i pozwalają na zabezpieczanie przedmiotów, nawet tych o bardzo nieregularnej powierzchni. Jeśli pudełko paletowe nie wystarcza, może warto zastosować właśnie ten produkt. Po dodatkowym obklejeniu taśma można otrzymać opakowanie, które zabezpieczy swoją zawartość nawet przed upadkami i stosunkowo silnymi uderzeniami, które mogą się wydarzyć przy gwałtownym hamowaniu na pace ciężarówki.

Tektura falista w rolkach jest bardzo prost w transporcie, z tego powodu jest bardzo doceniana przez firmy zajmujące się wykończeniami domów, biur i magazynów. Z jej pomocą można szybko zabezpieczyć powierzchnie płaskie przed ubrudzeniem i poważniejszymi uszkodzeniami, które mogą wynikać z upadków. Pomagają też w przemieszczaniu ciężkich przedmiotów, można je przesuwać na tekturze, zamiast nieść je w górze.

Niektórzy też zabezpieczają w ten sposób materiały, które transportują, oddzielając od siebie na przykład brudzące przedmioty, od tych które mają zostać zachowane w czystości. Tektura falista w rolkach pozwoli oddzielić płytki od worków cementu, albo drzewka od linii nawodnieniowych, zastosowania są nieskończone.

W Neopaku dostępne jest wiele różnych rodzajów tektury falistej w rolkach, wykonanych z różnych typów fali i o różnych rozmiarach rolki, krótszych dłuższych i szerszych, albo wykonanych z tektury innej grubości. Nasza tektura falista świetnie się sprawdzi wszędzie, gdzie potrzebne jest zabezpieczanie przedmiotów i powierzchni, jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia.

Jeśli nie wiesz, co wybrać skorzystaj z naszej infolinii, wspólnie stwierdzimy, jaki rodzaj tektury falistej w rolce będzie dla Ciebie najlepszy. Nie czekaj z zamówieniem do jutra, kup w Neopaku niezbędne produkty już dzisiaj!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Cena
oddo
Szerokość
Rodzaj tektury
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj