Denka do tub

Wykonane z mocnej tektury tuleje kartonowe to specjalistyczne opakowanie przeznaczone do zabezpieczania wszystkich materiałów i przedmiotów, które powinny być przechowywane w formie rulonu. Najczęściej osłaniają zatem prace graficzne (obrazy, rysunki, szkice), wydruki mało- i wielkoformatowe, mapy, projekty, artykuły dla plastyków, tkaniny. Można w nich bezpiecznie przewozić także przedmioty szklane i ceramiczne (delikatne dekoracje, lampy, butelki, elementy oświetleniowe) oraz metalowe i drewniane (profile, rurki, listwy, elementy konstrukcyjne). Zastosowanie tulei ogranicza wyłącznie rozmiar ochranianego przedmiotu.

Dodatkowe funkcjonalności można uzyskać, dodając do kartonowej rury dodatkowe elementy zabezpieczające: wypełniacze i zatyczki. Te drugie to wykonane z tworzywa sztucznego denka do tub. Ich użycie uniemożliwia wydostanie się zawartości z opakowania i doskonale chroni przed zanieczyszczeniami (np. kurzem) lub zawilgoceniem. Denka wykonane są z polietylenu typu LDPE, który zapewnia ich dużą wytrzymałość mechaniczną i zapobiega przedostawaniu się do opakowania wilgoci i zanieczyszczeń.

Denka do tub – cechy:

  • dostępne w różnych średnicach (5 – 12 cm)
  • lekkie i łatwe w użyciu
  • wytrzymałe na obciążenia
  • nadające się do wielokrotnego użytku
  • tanie

Zastosowanie denek pozwala na wygodniejsze transportowanie tub bez ryzyka uszkodzenia, a nawet zdekompletowania przewożonej zawartości. Zatyczki okrągłe pomagają również w bezpiecznym magazynowaniu przedmiotów, stanowiąc perfekcyjne wykończenie opakowania tulejowego. Ich użycie umożliwi także wykorzystanie krótszych tulei jako opakowań do luźnych lub sypkich towarów – artykułów spożywczych lub drobnych artykułów dekoracyjnych. Denka mają estetyczny, biały kolor, więc zamknięte za ich pomocą tuleje po naniesieniu oryginalnej grafiki staną się opakowaniem nie tylko praktycznym, ale i bardzo efektownym.

Jeśli decydujesz się na zakup tub kartonowych do swojego sklepu, nie zapomnij o denkach do tub, tylko one pozwolą Ci w prosty i szybki sposób zabezpieczyć ich zawartość. Niektórzy decydują się na zaklejaniem końców tuby taśmą, ale jest to bardzo karkołomny sposób, który gwarantuje zdecydowanie mniej bezpieczeństwa niż dedykowane denko do tuby.

Jeśli chcesz kupić wiele denek do tub, albo nie wiesz, które powinieneś kupić, skorzystaj z infolinii, nasi konsultanci pomogą Ci w wyborze. Nie czekaj z zakupem zatyczek do tub i kup je od razu w zestawie z samymi tubami. To najsensowniejsze rozwiązanie. Neopak, zatyczki do tub, z nami pakuje się lepiej.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Format
Długość
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj