Koperty ozdobne

To jak ważną funkcję pełnią koperty ozdobne, wie każdy, kto kiedyś organizował imprezę okolicznościową. Zaproszenia na wesela, czy komunie zawsze muszą trafić, do ładnej i schludnej koperty. Inną sytuacją, w której przyda się ozdobna koperta, jest wysyłanie prezentu na odległość, kiedy nie ma się możliwości odwiedzić drogiej nam osoby osobiście.

Koperty ozdobne pozwalają też na sprawienie, żeby wręczany osobiście prezent, był jeszcze bardziej wyjątkowy. Dzięki licznym kolorom jeszcze łatwiej dostosować kopertę do danej okazji albo człowieka. Część z nich zostaje wykonana z metalowym połyskiem, co nadaje im wyjątkową estetykę. Jeszcze inne zostają pokryte dodatkową teksturą. Wytrzymałość kopert może być bardzo różna. Znajdziesz tutaj koperty bąbelkowe w fantazyjnych barwach i zwykłe, papierowe, które nie wytrzymają zbyt wiele (szczególnie kontaktu z wodą).

Koperty ozdobne są wykonywane w standardowych wymiarach, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie za ich pomocą korespondencji, może to być odpowiednie rozwiązanie, gdy zależy Ci na tym, żeby zrobić na kimś pozytywne wrażenie. Jeśli posiadasz firmę, to rozsyłanie wszelkich korespondencji w formie ozdobnej, korzystając z głównego koloru reprezentującego firmę może być dobrym rozwiązaniem.

Oprócz transportu przedmiotów estetyczne koperty mogą służyć do przechowywania różnych przedmiotów w domu, czy w biurze. Zajmują mniej miejsca niż pudełka i można je bez obaw chować do szuflad. Przydadzą się szczególnie do przechowywania dużej ilości drobnych przedmiotów, takich jak na przykład wkłady do długopisu.

A co jeśli chcesz być eko? Też jest dostępne dużo takich rozwiązań w kwestii kopert ozdobnych. Papierowe warianty mogą zostać wykonane z recyklingowanych materiałów, a nawet nie zostać poddane barwieniu, zachowując surowy kolor, który wielu osobom może przypaść do gustu. Inną opcją jest papier bezkwasowy, który ma pozytywny wpływ na środowisko.

Neopak, koperty ozdobne

W naszej ofercie znajdziesz bardzo wiele różnych rodzajów kopert ozdobnych, dostępnych we wszystkich popularnych rozmiarach, przyjmowanych przez pocztę i firmy kurierskie. Dostępne są zarówno ozdobne koperty bąbelkowe, jak i te klasyczne, dzięki czemu Ty, albo Twoja firma znajdziecie odpowiednie rozwiązanie dla własnych potrzeb.

Każdy z produktów oferowanych w naszym sklepie pochodzi od sprawdzonych producentów. Jako firma troszczymy się o środowisko, więc w naszej ofercie dostępne są ozdobne koperty ekologiczne, które ułatwią Ci organizację imprezy. Nie czekaj z zakupem niezbędnych Ci produktów do jutra, zrób to już dzisiaj. Neopak, koperty ozdobne, aż miło pakować!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj