Rozmiar

Koperty to produkt, który bardzo często towarzyszy wielu osobom w codziennym życiu. Pozwalają na przesłanie w prosty i tani sposób korespondencji - dokumentów, listów, ale także większych przedmiotów. Dzięki ogromnej różnorodności rozmiarów, w jakich produkowane są koperty, możliwe jest również zapakowanie w nie np. książki. Koperty posłużą również do przesłania delikatnych towarów, np. biżuterii. Rozmiar koperty jest wbrew pozorom bardzo istotny, dlatego warto się nad nim zastanowić przy wyborze. Zbyt duża koperta sprawi, że towar będzie przesuwać się podczas transportu, natomiast zbyt mała może go uszkodzić lub pognieść. Odbiorca musi również mieć możliwość swobodnego wyciągnięcia zawartości ze środka koperty, nie naruszając jej przy okazji. Jest to także ważne przy wysyłce zaproszeń np. na wesele, przy których bardzo istotny jest aspekt wizualny. W przypadku dokumentów należy zwrócić uwagę, aby nie było konieczne zbytnie ich naginanie przy wkładaniu.

Wybór może ułatwić podział na formaty kopert, który odpowiada formatom najpopularniejszych dokumentów. Rozmiar koperty wpływa na jej cenę, jeśli jest więc dobrze dobrana możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. W sytuacji w której planujemy wysyłkę dużej ilości kopert warto tę kwestię dobrze przemyśleć i zmniejszyć koszty wysyłki. Sprzedaż internetowa cieszy się obecnie dużą popularnością, a firmy dostępne na rynku prześcigają się w jak najlepszych ofertach, aby przyciągnąć klientów. Niezmiennie bardzo ważną kwestią, która brana jest pod uwagę, jest cena - dzięki niższej cenie za wysyłkę możemy obniżyć cenę sprzedawanych produktów, a co za tym idzie zwiększyć swoją konkurencyjność. W sytuacji gdy wysyłamy coś na potrzeby zawodowe, bardzo istotne jest także odpowiednie zabezpieczenie przesyłki, aby w nienaruszonym stanie dotarła do odbiorcy. Właściwy wybór rozmiaru koperty jest w takiej sytuacji niezmiernie ważny. Dotyczy to oczywiście także osób prywatnych - nikt wysyłając prywatną korespondencję czy ważny przedmiot lub pamiątkę nie chciałby, aby dotarł on do drugiej osoby w złym stanie.

Jako wiodący producent opakowań i towarów papierowych, dbamy o jak najwyższą jakoś produktów znajdujących się na naszej stronie. Każdy z nich pochodzi od sprawdzonych producentów i jest najwyższej jakości, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny (zwłaszcza w przypadku zakupu większej ilości - wtedy cena za sztukę jest odpowiednio niższa). W razie problemów z wyborem lub indywidualnych zamówień zapraszamy do kontaktu - z chęcią doradzimy jaki rozmiar koperty będzie najlepszy i podzielimy się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Format
Rozmiar
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj tektury
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj