Koperty Double Bag

Różnorodność produktów oferowanych w naszym sklepie sprawia, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Niekiedy zdarza się, że potrzebujemy zapakować lub wysłać przedmioty, które nie mieszczą się w tradycyjnej kopercie. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad wyborem koperty double bag. Czym różni się ona od zwykłych kopert? Jej nazwa, double bag, to nawiązanie do faktu, że jest ona wyprodukowana z dwóch warstw papieru. Koperty double bag są również nazywane kopertami 3D lub trójwymiarowymi. Na ich rozmiar i pojemność wpływa fakt, że posiadają poszerzane boki i dno (4-6 cm). Wykonane są z materiałów wysokiej jakości odpornych na czynniki zewnętrzne, są więc idealną opcją dla osób, które poszukują opakowania wyjątkowo bezpiecznego. W przypadku wysyłki poufnych danych nie można dopuścić do ich otworzenia przez osoby niepożądane, lub uszkodzenia podczas transportu. Na dodatek każda próba przedostania się do środka jest natychmiast widoczna. Są także bardzo wygodne w obsłudze - wystarczy włożyć dany przedmiot do środka i zakleić kopertę. Dzięki temu wysyłka nawet bardzo dużej ilości pójdzie sprawnie i szybko.

Koperty double bag dla wielu osób służą do przesyłania plików dokumentów, czy nawet segregatorów. W tego typu opakowanie zmieści się także książka czy gazeta. Produkt ten służy jednak nie tylko do wysyłki - to także praktyczne i tanie rozwiązanie służące do archiwizacji dokumentów w biurze czy w domu. Takie koperty nie zajmują dużo miejsca, pozwalają na łatwą segregację i odnalezienie potrzebnych w danym momencie dokumentów. Posiadają one usztywnienie z tektury, a więc znajdujące się w środku papiery nie pogniotą się. Jest to szczególnie ważne w miejscach, w których obrót dokumentami różnego rodzaju jest codziennością.

Koperty double bag dostępne w naszym sklepie dzielą się na różne rodzaje:

 • extreme,
 • light,
 • standard,
 • oraz strong.

Oferujemy również różne rozmiary do wyboru. Warto przed zakupem dobrze zastanowić się nad najlepszym dla nas rozmiarem, aby jej zawartość nie przesuwała się podczas transportu. Im większe koperty, tym często droższe, czasami nie ma więc sensu narażać siebie lub firmę na niepotrzebne koszty. Jeśli planujemy wysyłkę większej ilości, warto od razu zakupić dużą ilość, przy której cena za sztukę jest niższa. Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny, a naszym celem jest sprostanie wymaganiom wszystkich. Dlatego też zapewniamy usługę przygotowania kopert na indywidualne zamówienie. W celu jego przygotowania zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi.

 • Do czego służą koperty double bag?
  Możliwości, jakie daje obecna technologia i metody produkcji sprawiły, że obecnie na rynku dostępna jest naprawdę szeroka gama różnego rodzaju kopert. W tym właśnie koperty Double Bag. Do czego one służą?

  Podstawowym zadaniem takiej koperty Double Bag jest lepsza ochrona wysyłanego towaru, a także zwiększona pojemność dzięki specjalnej konstrukcji. Ponadto Koperta Double Bag idealnie sprawdzi się przy archiwizacji ważnych dokumentów. 
 • Jakie koperty Double Bag są dostępne w ofercie NEOPAK?
  Każda koperta Double Bag jest wykonana z podwójnej warstwy papieru. Bardzo często opakowania tego typu są nazywane kopertami 3D lub kopertami trójwymiarowymi. W ofercie NEOPAK znajdują się koperty Double Bag EXTREME, Double Bag LIGHT, Double Bag STANDARD oraz Double Bag STRONG. Do wyboru są także różne rozmiary kopert tego typu, dzięki czemu każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Koperty Double Bag idealnie sprawdzają się do transportu pików dokumentów, a nawet segregatorów. 
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Wysokość
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj