Wełna drzewna pakowana po 500g

Naturalna wełna drzewna w opakowaniach 500 gram, zwana inaczej wioliną to rewelacyjny produkt, który świetnie sprawdza się w roli dekoracyjnej. Z jego pomocą można uczynić każde opakowanie wyjątkowym, wypełniając je wełną drzewną odpowiedniej barwy. Wiolina jest świetnym rozwiązaniem o niskiej cenie, jeśli zastosujesz ją raz, już najprawdopodobniej na zawsze przy niej zostaniesz. Wiolina z powodzeniem sprawdza się w roli wypełniacza do kartek okolicznościowych, kopert, pudełek prezentowych, pocztówek.

wełna drzewna 500g

Wykorzystywana jest również do obróbki rękodzieła i wykonywania wieńców lub zawieszek z różnymi przedmiotami. Możesz użyć tego materiału do tworzenia niestandardowych przedmiotów dla dzieci, używając tradycyjnych gier jako przykładu. Możesz również pielęgnować pamięć o swoich bliskich, używając czegoś, co było dla nich ważne.
 

500 g włna drzewna dekoracyjna

 

Nieparzyste formy, otwory w płytkach, dzierganie wełny - wszystkie te właściwości pozwolą na stworzenie niesamowitych przedmiotów.

Dekoracyjna wełna drzewna 500 gram opakowanie nadaje się nie tylko do scrapbookingu i tworzenia kartek, ale także do ozdabiania książek, pudełek czy torebek, które są przeznaczone przede wszystkim do przechowywania drobiazgów. Możesz je wypełnić naturalnym filcem wełnianym. Ten delikatny wypełniacz ochroni Twoje wyroby przed zabrudzeniami, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami, jednocześnie doskonale zachowując ich formę.

Wiolina opakowanie 500 gram posiada szereg niezwykłych właściwości, co czyni go niezastąpionym materiałem w działaniach promocyjnych. Naturalnie miękki i gęsty materiał jest jednocześnie doskonale ściśliwy i wytrzymały. Dlatego możesz go wykorzystać jako opakowanie dla produktów promocyjnych - przytulanek, breloczków, mydelniczek czy kosmetyczek.

Szeroka paleta kolorów pozwoli Ci wybrać dokładnie taki odcień, który będzie w stanie podkreślić Twoją markę.

Aby stworzyć oryginalne opakowania dla swoich klientów, polecamy wykorzystanie ozdobnej wełny drzewnej. Zanim jednak zaczniecie Państwo samodzielnie wykonywać przedmioty, gorąco namawiamy do zapoznania się z wszystkimi właściwościami i kwestiami bezpieczeństwa związanymi z tym produktem. Wiolina jest łatwopalna i dlatego nie powinna być używana w pobliżu otwartego ognia lub bez zachowania środków ostrożności.
 

Wiolina 500 gram opakowanie, to produkt, który na stałe zagości w Twojej firmie.

 

Niezwykłe właściwości wełny drzewnej i jej estetyka są wprost niezastąpione. Zdecyduj się już dzisiaj na zakup w Neopaku. W przypadku dużych zamówień przewidujemy również zniżki. Nie czekaj i już dzisiaj kup niezbędne produkty.

Wełna drzewna w paczkach po 500 gram


W ostatnich latach branża opakowaniowa przeżyła wiele rewolucyjnych zmian. Jedną z najnowszych innowacji w tej dziedzinie jest zastosowanie wełny drzewnej jako wypełniacza do paczek. Ta naturalna i ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych materiałów wypełniających pozwala na zwiększenie trwałości i bezpieczeństwa przesyłek, jednocześnie zmniejszając negatywny wpływ na środowisko.

Wełna drzewna zwykle używana jest jako elegancki i nietuzinkowy wypełniacz do paczki z prezentem,. Jest świetnym dodatkiem do pudełka ozdobnego.
 

Co to jest wełna drzewna?


Wełna drzewna, zwana również włókniną drzewną, to materiał powstały z przetworzenia drewna iglastego. W procesie produkcji drewno jest rozdrobnione na mniejsze kawałki, a następnie poddawane działaniu wysokiej temperatury i ciśnienia, co prowadzi do rozluźnienia włókien drewna i ich powiązania w trwały materiał. Ostatecznie powstaje produkt, który jest naturalnym, biodegradowalnym i w pełni zdatnym do recyklingu materiałem.
 

Rodzaje wełny drzewnej 500g


W Neopaku mamy wiele odmian wełny drzewnej w paczkach po 500g. Różnią się od siebie kolorem. Wykorzystując wełn jako wypełniacz do paczek lub element wnętrza prezentu, można dzięki temu dobrać najbardziej pasującą wersję kolorystyczną. Rodzaje wełny drzewnej w Neopak:Dobrym pomysłem jest dobranie koloru wełny drzewnej dekoracyjnej do koloru opakowania (zwykle jest nim pudełko ozdobne). Można także dopasować kolor wypełniacza do paczki do  koloru prezentu. Firmy często natomiast wybierają wełnę drzewną dekoracyjną w barwach nawiązujących do kolorystyki firmowej lub kolorów logo.
 

Wypełnienie do paczki - wełna drzewna 500 g


Tradycyjne materiały wypełniające takie jak styropian czy folia pęcherzykowa są szkodliwe dla środowiska i trudno je utylizować. Wełna drzewna stanowi alternatywę dla tych szkodliwych materiałów, a jednocześnie pozwala na uzyskanie lepszej ochrony paczek podczas transportu.

Wełna drzewna jest bardzo lekka, co pozwala na zmniejszenie masy paczki i zmniejszenie kosztów transportu. W porównaniu do tradycyjnych materiałów wypełniających, takich jak styropian czy folia pęcherzykowa, wełna drzewna zapewnia lepszą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak uderzenia czy wstrząsy. Ponadto, wełna drzewna pochłania wilgoć, co stanowi ważną cechę w przypadku przesyłek zawierających produkty delikatne i wrażliwe na wilgoć. Wełna drzewna to także materiał łatwy w użyciu. Można ją łatwo dopasować do dowolnego kształtu paczki, co pozwala na lepsze zabezpie
 

Największe zalety wełny dekoracyjnej


Do największych plusów stosowania wełny dekoracyjnej należy zaliczyć poprawę ochrony pakowanego produktu. Równie ważny jest także aspekt estetyczny. Wełna drzewna dekoracyjna  500 g należy do najbardziej efektownych i eleganckich wypełniaczy do paczek.

Sporym plusem wełny drzewnej jest również jej ekologiczne pochodzenie. Ten aspekt docenią w szczególności osoby, które chcą działać w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.

Zalety wełny drzewnej dekoracyjnej:
 • świetny, elegancki i nietuzinkowy wygląd
 • dobra ochrona przed uszkodzeniem mechanicznym
 • amortyzacja wstrząsów
 • ekologiczne pochodzenie
 • produkt z recyklingu
 • łatwa w użyciu
 • pasuje do wszystkich rodzajów pudełek ozdobnych
wełna drzewna 500 g
Wełna drzewna doskonale nadaje się również do użycia w parze z pudełkiem ozdobnym z oknem. Dzięki temu będzie widoczna jeszcze przed otworzeniem pudełka. Takie pudełka, razem z odpowiednią ilością wełny dekoracyjnej, znajdą Państwo w asortymencie Neopak.
 

Alternatywy dla wełny drzewnej


Wełna drzewna 500 g dekoracyjna świetnie sprawdza się w roli ozdobnego wypełniacza do paczk. Często można jednak wybrać alternatywne rozwiązania. Również są w pełni ekologiczne i mają naturalne pochodzenie 

Ozdobne wypełniacze do paczek:
 • sizal dekoracyjny
 • papierowe wypełnienie do paczek
 • ozdobny papier pakowy
 • bibuła
Wymienione produkty są zbliżone do wełny dekoracyjnej pod względem sposobu pakowania i ceny zakupu.
 

Jak zapakować prezent z wykorzystaniem ozdobnego wypełniacza pakowego?


Pakowanie prezentów przy pomocy ozdobnego pudełka i wełny dekoracyjnej nie jest trudne. Będziemy do tego potrzebować niewielkiej ilości wypełniacza, którego objętość stanowi około 30-40%wnętrza pudełka. Po uiszczeniu wełny drzewnej w pudełku ozdobnym, kładziemy na niej prezent - zawartość pudełka. Jeżeli jest to delikatny produkt wymagający najlepszej ochrony, można też przykryć go pewną ilością wełny dekoracyjnej.

Po zamknięciu pudełka prezent jest gotowy do wręczenia. Opcjonalnie można go ozdobić - na przykład przewiązując ozdobną wstążką lub sznurkiem. Dobrym pomysłem wydaje się też dodanie innych ozdób, jak dekoracyjna etykieta do podpisania prezentu.

Wełnę drzewną i pozostałe materiały do ozdobnego zapakowania prezentu znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym Neopak.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie