Wełna drzewna pakowana po 500g

Naturalna wełna drzewna w opakowaniach 500 gram, zwana inaczej wioliną to rewelacyjny produkt, który świetnie sprawdza się w roli dekoracyjnej. Z jego pomocą można uczynić każde opakowanie wyjątkowym, wypełniając je wełną drzewną odpowiedniej barwy. Wiolina jest świetnym rozwiązaniem o niskiej cenie, jeśli zastosujesz ją raz, już najprawdopodobniej na zawsze przy niej zostaniesz. Wiolina z powodzeniem sprawdza się w roli wypełniacza do kartek okolicznościowych, kopert, pudełek prezentowych, pocztówek.

Wykorzystywana jest również do obróbki rękodzieła i wykonywania wieńców lub zawieszek z różnymi przedmiotami. Możesz użyć tego materiału do tworzenia niestandardowych przedmiotów dla dzieci, używając tradycyjnych gier jako przykładu. Możesz również pielęgnować pamięć o swoich bliskich, używając czegoś, co było dla nich ważne.

Nieparzyste formy, otwory w płytkach, dzierganie wełny - wszystkie te właściwości pozwolą na stworzenie niesamowitych przedmiotów.

Dekoracyjna wełna drzewna 500 gram opakowanie nadaje się nie tylko do scrapbookingu i tworzenia kartek, ale także do ozdabiania książek, pudełek czy torebek, które są przeznaczone przede wszystkim do przechowywania drobiazgów. Możesz je wypełnić naturalnym filcem wełnianym. Ten delikatny wypełniacz ochroni Twoje wyroby przed zabrudzeniami, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami, jednocześnie doskonale zachowując ich formę.

Wiolina opakowanie 500 gram posiada szereg niezwykłych właściwości, co czyni go niezastąpionym materiałem w działaniach promocyjnych. Naturalnie miękki i gęsty materiał jest jednocześnie doskonale ściśliwy i wytrzymały. Dlatego możesz go wykorzystać jako opakowanie dla produktów promocyjnych - przytulanek, breloczków, mydelniczek czy kosmetyczek.

Szeroka paleta kolorów pozwoli Ci wybrać dokładnie taki odcień, który będzie w stanie podkreślić Twoją markę.

Aby stworzyć oryginalne opakowania dla swoich klientów, polecamy wykorzystanie ozdobnej wełny drzewnej. Zanim jednak zaczniecie Państwo samodzielnie wykonywać przedmioty, gorąco namawiamy do zapoznania się z wszystkimi właściwościami i kwestiami bezpieczeństwa związanymi z tym produktem. Wiolina jest łatwopalna i dlatego nie powinna być używana w pobliżu otwartego ognia lub bez zachowania środków ostrożności.

Wiolina 500 gram opakowanie, to produkt, który na stałe zagości w Twojej firmie.

Niezwykłe właściwości wełny drzewnej i jej estetyka są wprost niezastąpione. Zdecyduj się już dzisiaj na zakup w Neopaku. W przypadku dużych zamówień przewidujemy również zniżki. Nie czekaj i już dzisiaj kup niezbędne produkty.

Filtry

Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
Kolor
szukaj
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie