Etykiety i naklejki

Etykiety i naklejki mają wiele zastosowań

Etykiety służą do identyfikacji i wyróżnienia produktów. Niektóre przykłady etykiet to etykiety cenowe, etykiety SKU i etykiety z datą ważności.

Naklejki służą do zaklejania kopert lub paczek, reklamowania lub przekazywania informacji o produkcie. Niektóre przykłady naklejek to naklejki wysyłkowe, naklejki marketingowe i plomby zabezpieczające.

Etykiety i naklejki są używane na przedmiotach w celu dostarczenia informacji o zawartości paczki i jej pochodzeniu. Etykiety te mogą mieć różne kształty, rozmiary, kolory i wzory.

Etykiety służą do identyfikacji zawartości i pochodzenia przedmiotu, a naklejki służą do ozdabiania opakowania lub produktu. Mogą być wykonane z papieru lub plastiku, w zależności od przeznaczenia etykiety.

Wykorzystuje się również etykiety informacyjne i ostrzegawcze, ułatwiające wiele powszechnych czynności w życiu. Mowa tu chociażby o naklejkach informujących o delikatnej zawartości paczki czy też jej szklanej zawartości, wskazaniu góry paczki jak również informacje o obowiązku sprawdzenia paczki w obecności kuriera czy też zakazie otwierania paczki za pomocą noża, ze względu na ryzyko uszkodzenia zawartości paczki.

Spotykamy się również z etykietami termotransferowymi, na których wykonywane są nadruki. Są to przede wszystkim dane identyfikacyjne odbiorcy paczki lub też inne ważne informacje.

Etykiety stosuje się również w przypadku ekspozycji towaru, celem jednoznacznej identyfikacji produktu, wraz z jego ceną.

Plomby na opakowaniach umożliwiają określenie, czy dane opakowanie było otwierane. Jest to szczególnie ważne w przypadku reklamacji lub zwrotów towarów, zwłaszcza w takich kategoriach przedmiotów jak bielizna czy też urządzenia do higieny osobistej.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj