Folia do pakowania

Folia do pakowania to jeden z nieodłącznych elementów w firmach transportowych, na magazynach, w sklepach internetowych i wszędzie tam, gdzie na co dzień pakuje się duże ilości przesyłek. Dzięki folii można zabezpieczyć towary na czas transportu, a także zadbać o to, by nikt niepowołany nie miał do nich dostępu. Raz zawinięta folia trudna jest bowiem do odwinięcia w sposób nienaruszony. Jeśli szukasz folii do pakowania, która spełni wszystkie oczekiwania odnośnie jakości i trwałości, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wybór jest na tyle duży, że z pewnością uda się znaleźć rozwiązanie dopasowane do potrzeb. Folia bąbelkowa czy folia stretch dostępne są w wielu wersjach, rozmiarach, a także kolorach.W poszukiwaniu dobrej folii do pakowania warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Przede wszystkim, na materiał, z jakiego została wykonana. W naszej ofercie znajdziesz folię, która nie rozrywa się i nie niszczy przy każdym ruchu, dzięki czemu można stabilnie owinąć nią poszczególne produkty, a także tworzyć wielopaki z kilku kartonów czy innych opakowań. Kilka warstw folii stretch pozwala na uzyskanie stabilnej konstrukcji, która zapewni bezproblemowy transport w niezmienionym stanie. W przypadku, gdy mamy do zapakowania produkty wymagające szczególnego traktowania, doskonałym rozwiązaniem będzie natomiast folia bąbelkowa. Jest to folia z polietylenu, dodatkowo wyposażona w charakterystyczne bąbelki – amortyzują one zawartość paczek podczas transportu. Nie ma obaw, że towar w drodze między nadawcą a odbiorcą zostanie uszkodzony. Folia bąbelkowa zapewnia idealną szczelność, można nią owijać zarówno kruche czy tłukące przedmioty, jak również dokumenty czy elementy papierowe. 

Dużym atutem folii do pakowania jest łatwość ich użytkowania – są one dostępne w poręcznych, łatwych do rozwinięcia rolkach. Można je rozwijać bezpośrednio na pakowany produkt. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, by tworzyć dowolną liczbę warstw. Folia jest lekka, nie zwiększa więc wagi przesyłki i nie generuje dodatkowych kosztów transportu. Można również szybko ją zdjąć i rozpakować przesyłkę – foliowe opakowania są pod tym względem wygodniejsze niż różnego rodzaju kartony i pudełka. Atutem z pewnością jest również cena folii – koszty pakowania dużych ilości przesyłek będą idealnie zoptymalizowane. 

 

Wybierając folię do pakowania, zarówno folię bąbelkową, jak i folię stretch, warto zwracać uwagę na jej jakość i producenta. Kiepski wybór najczęściej powoduje problemy podczas użytkowania i codziennego pakowania przesyłek. W naszym sklepie możecie znaleźć wyłącznie najlepsze folie, pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, możemy również poszczycić się sporą liczbą zadowolonych klientów, którzy po jednorazowym zamówieniu wracają do nas za każdym razem, gdy potrzebują mocnej, solidnej i wytrzymałej folii do zadań specjalnych

 

Folia do pakowania – sprawdź ofertę produktów dopasowanych do potrzeb 

 

Bogata oferta naszych folii do pakowania gwarantuje, że każdy klient bez problemu znajdzie rozwiązanie na miarę swoich potrzeb. Folia do pakowania zapewnia idealne, szczelne owinięcie każdej przesyłki, chroni ją przed czynnikami atmosferycznymi, wilgocią, zabrudzeniami, a także przed wścibskimi oczami osób niepowołanych do zaglądania do środka. Folię można używać jako samodzielny materiał do pakowania lub łączyć ją z pudełkami kartonowymi czy foliowymi kopertami. Wszystko zależy od tego, co mamy do zapakowania i jak dużych zabezpieczeń potrzebuje konkretna przesyłka. Folie dostępne w naszej ofercie to wyłącznie rozwiązania pochodzące od najlepszych producentów. Wybierając nasze produkty możesz mieć gwarancję najlepszej jakości, trwałości i niezawodności każdej roli folii, jaką zamówisz z naszego sklepu. W ofercie naszych folii do pakowania znajdziesz takie produkty, jak:

 

Folia stretch

Dostępna jest w różnych rozmiarach, w grubszych lub cieńszych rolkach, a także w różnych kolorach, które można dopasować do konkretnych potrzeb. Dobrym rozwiązaniem do pakowania standardowych przesyłek jest transparentna folia stretch, a także folia czarna, która zapewnia stuprocentową ochronę i zasłonięcie zapakowanych przedmiotów. Folia w rolkach jest wygodna w użytkowaniu, jej wewnętrzna strona jest pokryta specjalnym klejem, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do przesyłki, nie trzeba używać żadnych dodatkowych materiałów klejących, jak taśma samoprzylepna czy klej. Folia stretch trzyma się na zapakowanym przedmiocie do momentu, gdy odbiorca nie będzie chciał go rozpakować. Folię stretch można stosować do pakowania zarówno niewielkich przesyłek, jak i przedmiotów wielkogabarytowych – nic nie stoi na przeszkodzie, by owinąć nią na przykład meble w trakcie przeprowadzki. Folia stretch o odpowiednich parametrach sprawdza się także do przechowywania żywności – zapewnia szczelne opakowanie, przez które nie dostaje się wilgoć ani bakterie, co znacznie przedłuża trwałość przechowywanej żywności. 

 

Folia bąbelkowa

W naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór folii bąbelkowej, która jest nieodłącznym elementem podczas pakowania i wysyłania różnego rodzaju towarów. Folia bąbelkowa jest trwała, wytrzymała, odporna na uszkodzenia, szczelnie owija zapakowany przedmiot, chroniąc go przed dostępem wilgoci, zanieczyszczeń czy pyłu, jaki znajduje się na magazynach czy w samochodach transportowych. Folia bąbelkowa ma właściwości amortyzujące, bardzo dobrze sprawdza się do pakowania elementów łatwych do uszkodzenia czy wymagających szczególnej ostrożności podczas transportu. Owiniesz nią zarówno nieduże elementy, jak i przedmioty o całkiem sporych gabarytach. Można ją również wykorzystać do wielu innych celów – przechowywania różnych produktów, utrzymania właściwych warunków termicznych, a nawet do odstresowania się. Folia bąbelkowa jest materiałem wielokrotnego użytku – po jednorazowym wykorzystaniu można ją bez problemu przeznaczyć do innego celu. Pomimo foliowego materiału można ją więc z powodzeniem nazwać rozwiązaniem przyjaznym środowisku. 

 

Minirap

Folia minirap to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się do szybkiego pakowania różnego rodzaju produktów. Dostępna jest w wąskich rolkach, które są poręczne i wygodne w pakowaniu. Jest świetnym rozwiązaniem w sklepach internetowych, które sprzedają duże ilości drobnych przedmiotów. Minirapy dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych  mogą być przezroczyste lub w konkretnych kolorach. Są mocne, trwałe, wytrzymałe, świetnie zabezpieczają przesyłki przed działaniem wilgoci, kurzu, brudu, a także przed uszkodzeniami, jakie mogą być zagrożeniem na różnych etapach transportu czy magazynowania produktów. Jeśli szukasz sprawdzonych folii w niewielkich rozmiarach, w naszej ofercie minirapów bez problemu znajdziesz rozwiązanie, które na stałe wejdzie do systemu pakowania produktów w Twojej firmie. 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie