10mm   Uporządkuj według:
Pianka Polietylenowa 10mm/0,25m/50m
BESTSELLER!

Pianka Polietylenowa 10mm/0,25m/50m

Pianka polietylenowa:   Szerokość:  25cm Długość:  50m Grubość:  10mm lekka, elastyczna, odporna na wilgoć ...
77.00 zł z VAT
Pianka Polietylenowa 10mm/0.5m/50m
BESTSELLER!

Pianka Polietylenowa 10mm/0.5m/50m

Pianka polietylenowa:   Szerokość: 50 cm Długość:  50m Grubość:  10mm lekka, elastyczna, odporna na wilgoć ...
142.00 zł z VAT
Pianka Polietylenowa 10mm/1.0m/50m
BESTSELLER!

Pianka Polietylenowa 10mm/1.0m/50m

Pianka ta jest niezwykle lekka, elastyczna.Jest materiałem nie ścierającym się, chroniącym delikatne powierzchnie.Jest ona odporna na wilgoć....
272.00 zł z VATPianka polietylenowa 10mm

Najgrubsza spośród pianek dostępnych w naszym asortymencie, to pianka polietylenowa 10mm. Jednocentymetrowa warstwa spienionego polietylenu o najwyższej jakości powoduje, że jest to materiał ochronny „do zadań specjalnych”.

 

Zastosowanie

 

·         Izolacja termiczna instalacji i konstrukcji

·         Zabezpieczanie ładunków podczas transportu

·         Ochrona towaru przed dostępem wilgoci

 

Charakterystyka:

 

  • Trwały i wytrzymały polietylen spieniony (PE)
  • Grubość: 1cm
  • Lekka i elastyczna
  • Doskonała izolacja termiczna
  • Skutecznie amortyzuje wstrząsy
  • Wodoodporna

 

 

Profesjonalna pianka polietylenowa 10mm to prawdziwy „komandos wśród pianek”. Jej grubość zapewnia bardzo wysoki poziom ochrony przed wstrząsami, zadrapaniami i uderzeniami. Przedmioty w nią opakowane nie są narażone na powstawanie rys i wgnieceń na powierzchni oraz poważnych uszkodzeń mechanicznych. Pianka polietylenowa ogranicza także dostęp wilgoci do zapakowanego przedmiotu.

 

Wiele zastosowań pianka polietylenowa 10mm znajduje jednak nie tyle w transporcie, co w przemyśle i budownictwie. Jest stosowana do izolowania i zabezpieczania rur i przewodów w dużych instalacjach grzewczych i wentylacyjnych oraz elementów rurociągów. Sprawdza się w charakterze izolacji stropów i stropodachów. Zapewnia znakomity poziom tłumienia akustycznego, a przy tym wszystkim – jest niepalna i wodoodporna.

 

Pianka polietylenowa 10mm używana jest również chętnie w sklepach wysyłkowych i magazynach dystrybucyjnych, gdzie stosuje się ją do zabezpieczania towarów takich jak sprzęt AGD i RTV, urządzenia elektroniki użytkowej, meble i elementy mebli, materiały budowlane, elementy armatury hydraulicznej, części samochodowe i motocyklowe oraz wiele innych.

 

W naszym asortymencie znajduje się pianka polietylenowa 10mm o szerokości 52cm oraz 1m. Sprzedawana jest w rolkach o długości 50m. Posiadamy także cieńsze pianki – o grubościach od 0.8 do 8mm.

 

Właściwy dobór pianki pod kątem konkretnego zastosowania jest kluczem do skutecznego i bezpiecznego pakowania. Firma NEOPAK posiada wieloletnie doświadczenie w branży opakowań oraz transportowej, w tym także w organizacji i realizacji przeprowadzek. Nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu fachowej porady w tym zakresie oraz pomogą wybrać piankę najlepiej spełniającą stawiane przed nią zadania.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów