Falista - rolki

W zależności od preferowanej metody przechowywania i wysyłki, nasz sklep oferuje szeroką gamę arkuszy tektury, z których wszystkie zapewniają trwałą ochronę i niezawodną podszewkę dla przedmiotów o delikatnych powierzchniach zewnętrznych.

Niezależnie od tego, czy klienci kupują ze źródeł internetowych, czy zamawiają online od sprzedawców tradycyjnych, każdy konsument oczekuje, że jego produkty dotrą szybko – i będą w dobrym stanie. Czy zastanawiałeś się, jakiego rodzaju opakowania używasz do wysyłki swoich produktów? To ważna decyzja, ponieważ może to być różnica między klientem jednorazowym, a klientem dożywotnim.

Większość sprzedawców pakuje swoje produkty w opakowania kartonowe. Ich wykonanie nie byłoby możliwe bez odpowiedniego surowca. Wykorzystuje się w tym celu tekturę falistą. W naszej ofercie znaleźć można rolki tektury falistej, z której nie tylko można produkować opakowania kartonowe dopasowane do własnych potrzeb. To właśnie tektura falista służy często do zabezpieczania przedmiotów na czas magazynowania i wysyłki. Stosuje się ją do bezpośredniego zawijania produktów, lecz również jako materiał przekładkowy na poszczególnych poziomach składowania na palecie.

Co więc warto wiedzieć o tekturze falistej?

Z papierni rolki papieru są transportowane do zakładu tektury falistej (konwertującej). W zakładzie warstwy papieru są zagniatane i sklejane w celu utworzenia tektury falistej, która jest następnie cięta, drukowana, składana i sklejana w celu wykonania ekspozycji lub pudełek wysyłkowych większości produktów w lokalnym supermarkecie.

Czym jest tektura falista?

Tektura falista składa się z trzech warstw papieru, które składają się z wewnętrznej i zewnętrznej podkładki oraz nośnika falistego (który ma kształt pofałdowany pomiędzy nimi). Tektura falista ma wiele zalet opakowaniowych, w tym:

  • Wytrzymałość
  • Niewielka masa własna
  • Zapewnia odpowiednią ochronę zapakowanym przedmiotom
  • Jest tania w użytkowaniu
  • wykonanie z materiału nadającego się do recyklingu sprawia, iż tektura jest falista jest materiałem przyjaznym środowisku
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Szerokość
Rodzaj tektury
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj