Worki na gruz BigBag

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór standardowych worków Big Bag w różnych rozmiarach. Mają różne systemy napełniania i rozładowywania.

Worki big bag doskonale sprawdzają się w handlu materiałami opałowymi, rolnictwie, ogrodnictwie, budownictwie, jak również w przemyśle tekstylnym.

Duże torby transportowe można łatwo podnieść i przetransportować do miejsca przeznaczenia dzięki praktycznym pętlom do podnoszenia. W zależności od tego, jaki rodzaj pętli wybierzesz, nasze Big Bagi można łatwo podnosić i transportować za pomocą wózka widłowego, dźwigu i/lub chwytaka.

Worki budowlane big bag to worki zbiorcze wykonane z mocnej tkaniny polipropylenowej o gramaturze 140gr/m² lub wyższej. Worki budowlane big bag mogą być używane do materiałów budowlanych, takich jak gruz, piasek i żwir.

Niezwykle solidne worki na kamienie są wykonane z bardzo grubej tkaniny, aby zapewnić bezpieczne obciążenie robocze. Materiał, z którego wykonane są worki big bag, odporne są nie tylko na obciążenie wynikające z ciężaru ładunku, lecz również rozdarcia oraz przecięcia, mogące wynikać z kontaktu z ostrymi krawędziami.

Poza gruzem, piaskiem i żwirem, worki big bag nadają się do przechowywania i transportowania różnego rodzaju granulatów, materiałów opałowych, płodów rolnych, nasion, jak również materiałów tekstylnych, makulatury i innych surowców, nadajacych się do ponownego przetworzenia.
 

Torby bigbag doskonale izolują materiał, również przed wilgocią, minimalizując ryzyko przemian przechowywanych produktów.

W zależności od potrzeb, zamówić można worki big bag o kwadratowej podstawie o boku wynoszącym 90 centymetrów i wysokości z przedziału od 90 do nawet 170 centymetrów. Pojemność oferowanych przez nas worków wynosi od 1000 do 1500 litrów, przy maksymalnym obciążeniu na poziomie do 1000 kilogramów.

Do przechowywania i transportu materiałów sypkich przeznaczone są worki, posiadające komin wsypowy i lej wysypowy. Konstrukcja taka umożliwia sprawne załadowanie worków big bag i równie sprawne ich opróżnienie.

NEOPAK: niezawodne worki Big Bag - na Gruz, Zboże, Cukier.

BIGBAG - worki na gruz, które możesz załadować do pełna

Co charakteryzuje worki na gruz BIGBAG? Z pewnością jedną z takich cech jest ich duża wytrzymałość. Najmocniejsze warianty mają ponad 1000 litrów objętości i ładowność sięgającą tony! W porównaniu ze standardowymi workami na gruz, te mają znacznie mocniejszą konstrukcję. Nadają się do wszelkich prac bu budowlanych, remontowych, a także po prostu o jednoczesnego umieszczania w nich wielkiej ilości substancji różnego typu. Ze względu na budowę worków na gruz BIGBAG ich zawartością może być zarówno  piasek, żwir, kamienie, czy materiały budowlane.
 

Dlaczego warto wybrać worki na gruz BIGBAG?

Stosując solidne worki na gruz mają Państwo pewność, że te nie rozerwą się podczas przenoszenia. Dzięki temu pozwalają na pakowanie, przechowywanie i wywożenie sporej liczby odpadów. Nadają się zarówno do transportu piasku, kamieni, ale też większych rzeczy, nawet z ostrymi krawędziami. Nie spowodują uszkodzenia worków na odpady, ponieważ ich ścianki są bardzo mocne. 

Worki budowlane na gruz

Wykorzystując na budowie lub w trakcie remontów takie duże worki na gruz, jak BIGBAG, można też oszczędzić sporo czasu. Pozwalają na jednorazowe przechowywanie sporej ilości materiałów budowlanych i innych odpadów. Dzięki temu nie trzeba często wyrzucać pełnych już worków. Do dużego worka na gruz wejdą także bez problemu nawet duże odpady budowlane. Poza tym dużą zaletą wykorzystywania worków na gruz jest możliwość zachowania czystości w miejscu pracy. Nie ma bowiem konieczności składowania odpadów w nieprzeznaczonych do tego miejscach. W dużych i wytrzymałych workach na gruz zmieści się natomiast tak wiele odpadów, że trzeba dobrze zaplanować ich późniejszą wywózkę. Najlepiej w tym celu wykorzystać specjalną rampę lub dźwig.
 

Właściwości worków na gruz BIGBAG

Jako jedne z najmocniejszych worków w naszej ofercie, worki na gruz bigbag charakteryzują się ładownością nawet jednej tonny. Wykonane z tworzywa sztucznego (materiał wykonania: polipropylen) są dużo mocniejsze od swoich zwykłych odpowiedników. Wytrzymałość polega nie tylko na dużym udźwigu i ochroną przed rozerwaniem worka. BIGBAG to worki na gruz, które bez problemu sprostają trudom wystawiania na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych - wilgoci, promieni UV i temperatur. Z tego względu nadają się doskonale także do użytku zewnętrznego lub na budowie w stanie otwartym.

Najważniejsze cechy worków na gruz BIGBAG:
 • wykonane z polipropylenu
 • udźwig nawet 1000 kg
 • różne wymiary i pojemność (do 1300 litrów)
 • odporne na rozdarcie, przedziurawienie
 • wytrzymałe
 • odporne na czynniki zewnętrzne: wilgoć, promieniowanie UV, mróz, upał
 • wbudowane uchwyty transportowe

Zestaw takich właściwości najlepiej świadczy o tym, że warto użyć tych worków w profesjonalnym zastosowaniu.
 

System napełniania i rozładowywania w workach Big Bag

Budowa i wytrzymałość worków Big Bag sprawia, że sprawdzają się nie tylko jako opakowanie dla odpadów budowlanych, czy gruzu. Worki bigbag sprawdzają się równie dobrze w ogrodnictwie, rolnictwie, podczas handlu materiałami opałowymi (węgiel, ekogroszek, drewno), a nawet w przemyśle tekstylnym. Dla wygody i bezpieczeństwa użytkowania, worki na gruz mają zaawansowane systemy napełniania i rozładowywania. Są kompatybilne z różnymi maszynami wspomagającymi ładowanie materiałów sypkich. Sprawdzają się bardzo dobrze także jako worki zbożowe. Niektóre modele worków Big Bag posiadają otwór w formie leja. To znaczne ułatwienie pakowania lub ładowania materiałów sypkich, odpadów budowlanych i innych rzeczy do worka.
 

Rodzaje worków na gruz Big Bag

W ofercie naszego sklepu z opakowaniami Neopak znajdą Państwo wiele różnych worków na gruz Big Bag. Wszystkie charakteryzuje wykonanie z materiału polipropylenowego o podwyższonej wytrzymałości. Taka tkanina ma gramaturę minimum 140 g/m2. Dzięki temu nie tylko odpowiada za wysoką wytrzymałość, jest także wodoszczelna. Dobre zabezpieczenie zawartości worka powoduje, że możemy uniknąć wielu strat, czy zniszczenia bardziej wrażliwych materiałów - na przykład zbóż lub produktów rolnych.

Dostępne rodzaje worków na gruz to między innymi:
 • otwarty worek na gruz kontenerowy 90x90x120
 • worki na gruz Big Bag 90x90x120
 • worek na gruz kontenerowy - lej 90x90x90
 • worki kontenerowe 9x90x145
 • otwarte worki 90x90x170
 • worek - komin 90x90x160
 • i wiele innych

Decydując się na zakup konkretnego worka Big Bag warto dopasować go do posiadanych urządzeń i maszyn. Worki kontenerowe Big Bag mają podstawę o wymiarach 90 x 90 centymetrów. Mogą mieć natomiast różną wysokość, co definiuje ich objętość - to nawet 1300 litrów i więcej!
 

Największe zalety worków na gruz BigBag

Do największych zalet należy oczywiście ogromna wytrymałość, ale także uniwersalność worków. Worki na gruz w systemie Big Bag pasują do popularnych maszyn stosowanych w rolnictwie, budownictwie i innych branżach. Odpowiednia struktura odpowiada za oddzielenie materiału transportowego w worku od czynników zewnętrznych. Ochrona przed wilgocią pozwala uniknąć wielu zniszczeń, szczególnie podczas długiego transportu.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie