Worki BigBag

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór standardowych worków Big Bag w różnych rozmiarach. Mają różne systemy napełniania i rozładowywania.

Worki big bag doskonale sprawdzają się w handlu materiałami opałowymi, rolnictwie, ogrodnictwie, budownictwie, jak również w przemyśle tekstylnym.

Duże torby transportowe można łatwo podnieść i przetransportować do miejsca przeznaczenia dzięki praktycznym pętlom do podnoszenia. W zależności od tego, jaki rodzaj pętli wybierzesz, nasze Big Bagi można łatwo podnosić i transportować za pomocą wózka widłowego, dźwigu i/lub chwytaka.

Worki budowlane big bag to worki zbiorcze wykonane z mocnej tkaniny polipropylenowej o gramaturze 140gr/m² lub wyższej. Worki budowlane mogą być używane do materiałów budowlanych, takich jak gruz, piasek i żwir.

Niezwykle solidne worki na kamienie są wykonane z bardzo grubej tkaniny, aby zapewnić bezpieczne obciążenie robocze. Materiał, z którego wykonane są worki big bag, odporne są nie tylko na obciążenie wynikające z ciężaru ładunku, lecz również rozdarcia oraz przecięcia, mogące wynikać z kontaktu z ostrymi krawędziami.

Poza gruzem, piaskiem i żwirem, worki big bag nadają się do przechowywania i transportowania różnego rodzaju granulatów, materiałów opałowych, płodów rolnych, nasion, jak również materiałów tekstylnych, makulatury i innych surowców, nadajacych się do ponownego przetworzenia.

Torby bigbag doskonale izolują materiał, również przed wilgocią, minimalizując ryzyko przemian przechowywanych produktów.

W zależności od potrzeb, zamówić można worki big bag o kwadratowej podstawie o boku wynoszącym 90 centymetrów i wysokości z przedziału od 90 do nawet 170 centymetrów. Pojemność oferowanych przez nas worków wynosi od 1000 do 1500 litrów, przy maksymalnym obciążeniu na poziomie do 1000 kilogramów.

Do przechowywania i transportu materiałów sypkich przeznaczone są worki, posiadające komin wsypowy i lej wysypowy. Konstrukcja taka umożliwia sprawne załadowanie worków big bag i równie sprawne ich opróżnienie.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj