Taśmy

W życiu codziennym towarzyszy nam wiele rzeczy, bez których nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie normalnego funkcjonowania i rozwiązywania różnego rodzaju problemów. Każdy z nas posiada w swoim domu jakąś taśmę. Może to być taśma izolacyjna, doskonale nadająca się do wykorzystania w różnego rodzaju instalacjach przewodzących prąd o napięciu poniżej 1kV, minimalizująca ryzyko porażenia prądem użytkownika, może to być taśma naprawcza, dzięki czemu bez większego wysiłku połączymy ze sobą uszkodzone elementy domowego wyposażenia i zapobiegniemy dalszym uszkodzeniom podczas użytkowania, w oczekiwaniu na wymianę lub pogłębioną naprawę danego przedmiotu.

Podczas remontów najczęściej styczność mamy z taśmą malarską, która doskonale umożliwia nam zabezpieczenie określonych powierzchni przed przypadkowym pomalowaniem. Nie ma znaczenia, czy jest to grzejnik, listwa przypodłogowa, rama okienna czy też chcemy “odciąć” sufit od powierzchni ścian - taśmy malarskie spełniają swoją powinność wzorowo. Mogą to być również taśmy aluminiowe, najczęściej wykorzystywane podczas napraw urządzeń i układów grzewczych lub klimatyzacji.

Różnego rodzaju taśmy pakowe wykorzystujemy nie tylko przygotowując różnego rodzaju przesyłki, które pójdą w przysłowiowy świat za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich, lecz również do zabezpieczenia kartonów, które wykorzystane zostaną do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów, z których w najbliższym czasie nie planujemy korzystać, jak również do zabezpieczenia dokumentów, które będą archiwizowane i nie będzie zachodziła konieczność wyciągania ich w krótkiej perspektywie czasu.

W ofercie naszego sklepu znaleźć można:

  • taśmy do pakowania
  • taśmy ozdobne
  • taśmy tynkarskie
  • taśmy izolacyjne
  • taśmy dwustronne
  • taśmy antypoślizgowe
  • taśmy aluminiowe
  • taśmy ostrzegawcze
  • taśmy oznaczeniowe.

Zapoznając się z ofertą naszego sklepu można zauważyć, iż taśmy znajdujące się w ofercie naszego sklepu mogą występować w rozmaitych wariantach, różniących się od siebie nie tylko długością rolki taśmy, lecz również szerokością. W przypadku taśm pakowych dużym atutem będzie bez wątpienia szeroka paleta kolorystyczna, spośród której można dokonać odpowiedniego wyboru.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość taśmy
Szerokość taśmy
Typ taśmy
Kolor
Rodzaj kleju
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj