Woreczki foliowe bez taśmy - folia HDPE

Woreczki z folii HDPE są propozycją naszego sklepi dla każdej osoby. Ich użycie nie ogranicza się tylko do sklepów spożywczych czy lokali gastronomicznych, stanowią one praktyczne i proste w użyciu rozwiązanie także dla domu czy przedsiębiorstw produkcyjnych. Różnorodność rozmiarów pozwala na idealne dopasowanie do specyfiki miejsca, w którym będą użytkowane i do wielkości przedmiotów, które mają zostać w nie spakowane. Folia polietylenowa, z której są one wykonane przechodzi szereg wymagających i restrykcyjnych testów by uzyskać atest Polskiego Związku Higieny jako produkt zdatny do użytku z żywnością. Wszystkie z dostepnych u nas woreczków HDPE posiadają taki właśnie atest by zagwarantować Państwu oraz Państwa klientom bezpieczeństwo.

Prócz zastosowania w gastronomii i przemyśle spożywczym woreczki te spotkamy w praktycznie każdym sklepie. Łatwość użytkowania sprawia, że pakowanie jest sprawne i proste, a kompaktowe rozmiary opakowania zbiorczego pozwalają na zaoszczędzenie przestrzeni. Idealne do pakowania drobnych elementów, biżuterii, bielizny, małych części elektronicznych czy metalowych, drobiazgów w pasmanterii, artykułów papierniczych - dosłownie wszystkiego. Jedyne co nas ogranicza to rozmiar woreczków, choć i tutaj wybór jest bardzo szeroki. Folia HDPE to jedna z folii polietylenowych, jednak cieńsza niż jej odpowiednik LDPE. Stanowi dobry materiał na opakowania, który zabezpieczy przed brudem, kurzem, pyłem czy wilgocią. Nie ma jednak takiej wytrzymałości jak folia LDPE (polimeryzowana) dlatego poleca się by pakować w torebki wykonane z niej produkty lekkie, bez ostrych krawędzi. Jako tymczasowe opakowanie sprawdzi się znakomicie.

Torebki z folii HDPE dostępne w naszym sklepie prócz odpowiednich atestów posiadają także kilka innych atutów.

Przede wszystkim są wytrzymalsze niż inne worki, a wszystko przez to, że współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi producentami. Gwarantują oni niezrównaną jakość oraz długą żywotność swoich produktów. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że woreczki HDPE zakupione u nas będą sprawdzać się w każdej sytuacji i nie zawiodą Państwa oczekiwań. Kolejnym atutem jest ich niska cena. Nasza oferta przewiduje system rabatowy, który z pewnościa przypadnie Państwu do gustu. Zapraszamy zatem do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu oraz zakupów. Jesteśmy przekonani, że zakupy u nas dostarczą Państwu radości i wymiernych oszczędności.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Długość
  Szerokość
  Kolor
  Zestaw
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj