trzy paski do opisu

Woreczki strunowe towarzyszą nam na co dzień od lat. Ich łatwe użycie sprawia, że są nieodłącznym elementem każdego gospodarstwa domowego, większości firm i zakładów. Woreczki pozwalają nam na zabezpieczenie, segregowanie i utrzymanie w porządku przedmiotów o małych rozmiarach, najczęściej sypkich lub delikatnych. Można w nie zapakować także różne ciecze, ponieważ pozostają szczelne,a folia LDPE, z której są one wykonane jest nieprzepuszczalna - także pod względem zapachu. Czyni to z tych torebek idealne rozwiązanie dla obiektów, w których przetwarzana jest żywność (woreczki posiadają atesty zezwalające na ich kontakt z żywnością),a także są rozwiązaniem dla zakładów, w których używa się małych elementów - na przykład w zakładach szewskich czy krawieckich. Czasem jednak samo zabezpieczenie przedmiotów to za mało. Szukając sposobów na jak najlepszą przejrzystość opakowanych dóbr i ich organizację, a także sposobów na ekspresową identyfikację zawartości postanowiliśmy wprowadzić do oferty sklepu neopak.pl woreczki z paskami do opisu.

Woreczki z trzema paskami do opisu to produkt podstawowy wyposażony w specjalne pole składające się z trzech linijek koloru białego, które posłużą jako pole, na których będą mogli zawrzeć Państwo kluczowe dla zawartości informacje. Do opisania zawartości woreczka wystarczy pisak odporny na ścieranie lub długopis. Tego typu pole najczęściej zawiera informacje odnośnie parametrów technicznych produktu, daty spakowania czy też w przypadku żywności - maksymalnej daty do spożycia. W firmach zajmujących się produkcją różnego rodzaju śrubek, nakrętek, gwoździ pole to przydaje się do opisu wielkości i średnicy przedmiotu. Ułatwia to identyfikację zawartości w sytuacjach kiedy pakowane przedmioty wyglądają bardzo podobnie,a jednak różnią się rozmiarem.

Woreczki z trzema paskami do opisu znajdujące się w ofercie naszego sklepu odznaczają się wysoką jakością wykonania i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wykonane są z folii LDPE, która jest także wodoodporna oraz nie poddaje się działaniu promieniowania UV. Różne rozmiary woreczków pozwolą Państwu na dopasowanie ich zgodnie z przeznaczeniem. Pakowane są one w pakiety po 100 sztuk, tak więc wystarczą na długi czas. Warto dodać, że tego typu woreczki są ekologiczne przez swoją wielorazowość i podlegają recyklingowi po zużyciu. Zapewniamy szybką wysyłkę oraz satysfakcję z zakupu. Zapraszamy!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj