Woreczki strunowe z trzema paskami do opisu

Woreczki strunowe towarzyszą nam na co dzień od lat. Ich łatwe użycie sprawia, że są nieodłącznym elementem każdego gospodarstwa domowego, większości firm i zakładów. Woreczki pozwalają nam na zabezpieczenie, segregowanie i utrzymanie w porządku przedmiotów o małych rozmiarach, najczęściej sypkich lub delikatnych. Można w nie zapakować także różne ciecze, ponieważ pozostają szczelne,a folia LDPE, z której są one wykonane jest nieprzepuszczalna - także pod względem zapachu. Czyni to z tych torebek idealne rozwiązanie dla obiektów, w których przetwarzana jest żywność (woreczki posiadają atesty zezwalające na ich kontakt z żywnością),a także są rozwiązaniem dla zakładów, w których używa się małych elementów - na przykład w zakładach szewskich czy krawieckich. Czasem jednak samo zabezpieczenie przedmiotów to za mało. Szukając sposobów na jak najlepszą przejrzystość opakowanych dóbr i ich organizację, a także sposobów na ekspresową identyfikację zawartości postanowiliśmy wprowadzić do oferty sklepu neopak.pl woreczki z paskami do opisu.

Woreczki z trzema paskami do opisu to produkt podstawowy wyposażony w specjalne pole składające się z trzech linijek koloru białego, które posłużą jako pole, na których będą mogli zawrzeć Państwo kluczowe dla zawartości informacje. Do opisania zawartości woreczka wystarczy pisak odporny na ścieranie lub długopis. Tego typu pole najczęściej zawiera informacje odnośnie parametrów technicznych produktu, daty spakowania czy też w przypadku żywności - maksymalnej daty do spożycia. W firmach zajmujących się produkcją różnego rodzaju śrubek, nakrętek, gwoździ pole to przydaje się do opisu wielkości i średnicy przedmiotu. Ułatwia to identyfikację zawartości w sytuacjach kiedy pakowane przedmioty wyglądają bardzo podobnie,a jednak różnią się rozmiarem.

Woreczki z trzema paskami do opisu znajdujące się w ofercie naszego sklepu odznaczają się wysoką jakością wykonania i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wykonane są z folii LDPE, która jest także wodoodporna oraz nie poddaje się działaniu promieniowania UV. Różne rozmiary woreczków pozwolą Państwu na dopasowanie ich zgodnie z przeznaczeniem. Pakowane są one w pakiety po 100 sztuk, tak więc wystarczą na długi czas. Warto dodać, że tego typu woreczki są ekologiczne przez swoją wielorazowość i podlegają recyklingowi po zużyciu. Zapewniamy szybką wysyłkę oraz satysfakcję z zakupu. Zapraszamy!

Co to są woreczki strunowe z miejscem na opis?

Woreczki strunowe to – jak wskazuje nazwa produktu – woreczki wyposażone w zamknięcie strunowe . Ten rodzaj zamknięcia jest wgrzewany w torebkę na etapie produkcji. W rezultacie woreczek strunowy można wielokrotnie zamykać i otwierać . To sprawia, że woreczki strunowe są produktem wielorazowego użytku.
Z czego zrobione są woreczki strunowe? Do produkcji woreczków strunowych wykorzystuje się folię polietylenową. Polietylen (PE) jest giętki i przezroczysty – stąd też najpopularniejsze są przezroczyste woreczki strunowe.
W Neopak proponujemy woreczki strunowe z miejscem na opis, co zwiększa praktyczność tego rodzaju opakowania . Umieszczenie na opakowaniu trzech pól do umieszczenia napisu pozwala dokładnie opisać zawartość woreczka strunowego. To rozwiązanie doceniane jest m.in. przez sklepy wykorzystujące ten rodzaj opakowania oraz klientów indywidualnych, którzy używają woreczków strunowych do przechowywania różnego rodzaju produktów.

Do czego przydają się woreczki strunowe z miejscem na opis?

Woreczki strunowe z miejscem na opis służą do przechowywania różnych produktów. Można w nich trzymać m.in.:

 • Artykuły pasmanteryjne . Mogą to być muliny, guziki, nici, igły czy koraliki. Wystarczy posegregować te produkty, aby szybko znaleźć potrzebną w danej chwili rzecz.
 • Biżuterię . Woreczki strunowe nadają się też do przechowywania biżuterii wykonanej z różnych materiałów, np. drewna czy srebra.
 • Nasiona . Standardowo nasiona sprzedawane są w opakowaniach, których ponowne zamknięcie jest niemożliwe. Woreczki strunowe z miejscem na opis pozwolą utrzymać porządek w nasionach każdemu entuzjaście ogrodnictwa.
 • Butelki z różnymi płynami . Woreczek strunowy to dobre zabezpieczenie na wypadek rozlania się zawartości butelki.
 • Artykuły dekoracyjne . Woreczki strunowe są doceniane przez miłośników DIY. Dzięki nim mogą oni poukładać posiadane ozdoby i – jeżeli woreczek strunowy ma odpowiednie miejsce – również je opisać. To ułatwia odnalezienie potrzebnych elementów.

Za pomocą woreczków strunowych można szybko zrobić porządek w biurze . Opakowania te mogą służyć np. do przechowywania akcesoriów biurowych – spinaczy, zszywek, klipsów czy nawet artykułów piśmienniczych.

Czy woreczki strunowe nadają się do żywności?

Jeżeli woreczek strunowy ma odpowiednie atesty, to może mieć kontakt z żywnością . Producenci mają w ofercie woreczki strunowe do kontaktu z żywnością – można w nich bezpiecznie przechowywać:

 • Kanapki . Woreczki strunowe na kanapki są świetnym zamiennikiem dla lunchboxów. Z reguły mają one kolorowe nadruki, a między sobą różnią się wymiarami.
 • Przyprawy . Woreczki strunowe na przyprawy to głównie te woreczki, które mają miejsce na opis. Dzięki temu możliwe jest łatwe posegregowanie ziół.

W ofercie producentów znajdują się też specjalne woreczki strunowe odporne na działanie niskich temperatur – wykorzystuje się je podczas mrożenia różnych produktów.

Jakie rozmiary mają woreczki strunowe z miejscem na opis?

W Neopak sprzedajemy woreczki strunowe z miejscem na opis o różnej wielkości – proponujemy zarówno woreczki strunowe małe, jak i woreczki strunowe duże . W stałej sprzedaży mamy woreczki strunowe o następujących rozmiarach:

Wszystkie wymienione produkty sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych – po 100 sztuk . Każdy woreczek posiada też trzy pola przeznaczone na opis zawartości.
Obok wymienionych opakowań, w sklepie Neopak znajdziesz również torebki strunowe antystatyczne, woreczki strunowe kolorowe czy grube woreczki strunowe.
 

Czy woreczki strunowe podlegają opłacie recyklingowej?

Szerokie zastosowanie woreczków strunowych (oraz to, że mogą one mieć kontakt z żywnością) powoduje, że są one często wykorzystywane jako opakowanie sprzedawanych produktów . Woreczki strunowe mogą być wypełniane np. przyprawami czy herbatą w sklepie kolonialnym lub śrubkami w sklepie budowlanym. Przedsiębiorcy używający woreczków wykonanych z polietylenu często zadają pytanie: czy woreczki strunowe podlegają opłacie recyklingowej ?
Tak, używanie woreczków strunowych (o grubości zarówno poniżej, jak i powyżej 50 mikrometrów) jako opakowania na zakupy wiąże się z opłatą recyklingową .
Przedsiębiorcy oferujący swoim klientom woreczki strunowe (z miejscem na opis lub bez) muszą pamiętać też o innym obowiązku – mowa tu o wpisie w BDO (Bazie Danych Odpadowych). Za brak rejestracji do BDO grożą wysokie kary finansowe.

Gdzie kupić woreczki strunowe z miejscem na opis?

Chcesz nawiązać współpracę z hurtownią oferującą torebki strunowe? Potrzebujesz woreczków strunowych na własne potrzeby, aby uporządkować rzeczy osobiste lub przybory biurowe? Neopak to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór woreczków strunowych z miejscem na opis .
Nasza oferta to woreczki o różnej wielkości z trzema paskami na opis. Jeżeli chcesz kupić ilości hurtowe (np. paletę), czeka na Ciebie atrakcyjny rabat. Masz dodatkowe pytania? Skonsultuj się z naszym doradcą – chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie