Woreczki strunowe przestrzenne - Doypack

Bardzo praktyczne i wygodne woreczki strunowe DOYPACK do przechowywania sypkich i drobnych produktów. Posiadają strunowe zamknięcie, które bardzo szczelnie zamyka opakowanie. Woreczki DOYPACK mogą być trwale zamknięte przy użyciu zgrzewarki impulsowej, którą również znajdziesz w naszym sklepie. Dzięki wcięciom po bokach opakowania, umieszczonych tuż nad strunowym zamknięciem, mogą być łatwo otwarte bez użycia nożyczek. Rozwiązanie „easy open” sprawdza się doskonale, ponieważ jest szybkie i praktyczne. Umieszone pod nim strunowe zamknięcie pozwala na wielokrotne zamykanie i otwieranie opakowania. Ten rodzaj opakowania można łatwo zadrukować potrzebnymi informacjami lub można wykorzystać marker, aby nanieść takie informację jak nazwa produktu, data przydatności, data produkcji oraz dane firmy. Nasze woreczki strunowe DOYPACK to tanie i uniwersalne opakowania dla osób sprzedających swoje wyroby. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz rozwiązanie, które będzie odpowiadało na twoje potrzeby.
 

W naszym sklepie znajdziesz woreczki strunowe DOYPACK:

Możesz więc dostosować opakowanie do swoich potrzeb i umieszczanych w nich produktów. Pozycje z okienkiem lub transparentne idealnie sprawdzą się do wyeksponowania zawartości opakowania. Klient będzie miał świadomość co kupuje i może to właśnie wygląd zawartości przekona go do zakupu. Wszystkie z tych woreczków możesz łatwo opisać, zadrukować lub umieścić na nich naklejki, na przykład z logo twojej firmy.
 

Ekologiczne rozwiązanie

Woreczki strunowe DOYPACK wykonane z papieru kraft, to bardzo ekologiczne rozwiązanie. Materiał z jakiego zostały wykonane jest naturalny i łatwy w recyklingu. Dodatkowo opakowanie jest wielokrotnego użytku, co znacznie podnosi jego wartość pod kątem ekologicznym. Po wykorzystaniu zawartości opakowanie takie może nam posłużyć do ponownego zapełnienia. Woreczki te świetnie chronią umieszczone w nich produkty przed zabrudzeniem i wilgocią. Dodatkowo znakomicie izolują zapachy, więc produkty o intensywnym aromacie zachowają swoje walory.
 

Zalety woreczków strunowych:

 • Ochrona zawartości przed brudem i wilgocią.
 • Wielokrotne zamykanie i otwieranie woreczków.
 • Posiadają transparentne okienko lub w całości są przezroczyste, co ułatwia identyfikację zawartości.
 • Woreczki DOYPACK z transparentnym okienkiem posiadają dużą powierzchnię do zadruku, gdzie można umieścić nazwę produktu, datę przydatności do spożycia i dane firmy.
 • Nadają się do przechowywania żywności.
 • Znakomicie chronią przyprawy i kawę przed utratą aromatów.
 • Posiadają mocne, strunowe zamknięcie, dzięki któremu nie ma obaw o rozsypanie się produktu poza opakowanie. 

 

Zastosowanie woreczków strunowych:

 • Żywność – produkty sypkie takie jak kawa, mąka, wiórki kokosowe, orzechy, suszone owoce.
 • Chemia – granulaty, sole, proszki do prania.
 • Produkty dla zwierząt – sucha karma, przysmaki. 
 

Czy woreczki strunowe DOYPACK nadają się do żywności?

Oczywiście! Oferowane przez neopak.pl woreczki strunowe DOYPACK posiadają atest poświadczający o możliwości kontaktu z żywnością. Dodatkowo nie przepuszczają one zapachów, więc znakomicie sprawdzą się do przechowywania przypraw czy kawy, aby zatrzymać ich aromat. Pomyśl jak wiele produktów spożywczych umieszczanych jest w tego typu opakowaniach. Przyprawy, mąki, kasze, kawa... Zapewne większość z tych produktów udało ci się spotkać na sklepowych półkach. 
 

Czy strunowe zamknięcie jest wytrzymałe?

Strunowe zamknięcie umożliwia szybkie i łatwe wielokrotne otwieranie i zamykanie woreczków. Strunowe zamknięcie składa się z plastikowego rowka i wpustu, który zamykamy poprzez połącznie tych elementów ze sobą. Takie zamknięcie jest bardzo wytrzymałe i szczelne. Wystarczy spojrzeć na popularność tego rozwiązania w opakowaniach z przyprawami. Tak sypki i drobny produkt nie wysypuje się ze szczelnie zamkniętego woreczka strunowego.
 

Czy można sprzedawać swoje produkty w woreczkach strunowych DOYPACK?

Woreczki strunowe DOYPACK to idealne tanie opakowanie do sprzedawania własnych produktów i wyrobów. Są bardzo łatwe w personalizacji. Można zadrukować papierową część opakowania. Nadają się do trwałego zamknięcia za pomocą zgrzewarki, co da twoim klientom pewność, że nikt nie otwierał opakowania po jego zapakowaniu. Dzięki rozwiązaniu „easy open” można łatwo otworzyć opakowanie zaraz pod zgrzewem i cieszyć się możliwością wielkokrotnego zamykania i otwierania opakowania dzięki strunowemu zamknięciu. To bardzo popularne tanie rozwiązanie, które stosuje wielu sprzedawców swoich wyrobów. Uniwersalne opakowanie, które łatwo opisać i które zapewnia dobrą ochronę przed zabrudzeniem, wilgocią i wymianą zapachów.
 
 

Woreczki strunowe – sprawdź więcej informacji!

Zapoznaj się z naszymi artykułami na temat woreczków strunowych, gdzie znajdziesz dużo praktycznych informacji i rozwiązań. Zadziwią cię nietypowe zastosowania woreczków strunowych.  
 • Jakie zalety mają woreczki strunowe Doypack?
  Sprzedaż sypkich produktów spożywczych może wydawać się dość problematyczna. Jednak jeśli odpowiednio się przygotujemy do pracy z takimi produktami, to praca jest po prostu łatwa i przyjemna. To właśnie woreczki strunowe doypack ułatwiają prace z pakowaniem ryżu, grochu, herbat, kawy, kawy ziarnistej czy różnego rodzaju przypraw. Dlaczego? Jakie są zalety woreczków strunowych doypack?
  • Sprawdzą się jednakowo w pakowaniu żywności, zwierzęcych przysmaków, a nawet chemii.
  • Skutecznie chronią przed wilgocią oraz brudem znajdującym się w powietrzu.
  • Świetne, szczelne zapięcie strunowe, które możemy wielokrotnie otwierać i zamykać bez obaw o jego zniszczenie.
  • Pozwalają zachować zapach, aromat przypraw czy kawy/herbaty.
  • Przeźroczyste okno pozwala na szybką identyfikację produktu znajdującego się wewnątrz.
  Woreczki strunowe doypack możemy kupić na stronie https://neopak.pl/worki/worki-strunowe/doypack.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj