Doypack

Tego typu opakowania spotkają Państwo na każdym kroku. Bez względu na to czy w sklepie spożywczym, zoologicznym, drogerii czy w sklepie zielarskim doypacki to rozwiązanie na miarę potrzeb każdego przedsiębiorcy. Estetyczne opakowanie, które będzie wygodne w użytkowaniu, a dodatkowo pozwoli na oszczędność miejsca i pieniędzy. Samo pakowanie do nich zawartości jest dziecinnie proste i przyjemne, a także pozwala na skrócenie tego procesu do minimum.

Jak więc działają woreczki strunowe DOYPACK?

Są to ekologiczne woreczki na produkty różnego rodzaju, jednak najczęściej wybeirane dla produktów sypkich. Wystarczy otworzyć je i zapełnić danym produktem, a na końcu zamknąć i zgrzać zgrzewarką, która zapewni, że zamknięcie jest szczelne i wytrzymałe. Doypacki wyposażone są w sprecjalne wypustki po bokach znane jako "easy open", które pozwolą na precyzyjne otwarcie ich wzdłuż strunowego zamka. Dodatkowo woreczki tego typu występują w wielu opcjach. Najpopularniejsze z nich są doypacki z okienkiem, które dodatkowo wyeksponują produkt i pozwolą na jego obejrzenie bez otwierania opakowania. Wykonane są z ekologicznej folii i papieru ECO, które nadają się do recyklingu i pozwalają na wielokrotne użycie. Doypack w wersji ECO doskonale wpisze się w stylistykę wszelkiego rodzaju ekologicznych produktów podkreślają ich walory. Doypacki transparentne będą natomiast świetnym rozwiązaniem dla produktów masowych, gdzie cena opakowania ma większe znaczenie niż estetyka. Na każdy woreczek doypack można nanieśc informacje odnośnie produktu w postaci naklejki lub nadruku, a nawet odręcznego napisu. Daje to zatem duże pole do personalizacji opakowania i dopasowania go do potrzeb klienta.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że woreczki DOYPACK odznaczają się nieprzepuszczalnością zapachów oraz możliwością zastosowania ich w branży spożywczej. Posiadają one bowiem specjalne atesty uzyskane po serii wymagających testów. Taki atest informuje Państwa o zdatności do użytku z produktami spożywczymi. Są one całkowicie szczelne dlatego zamknięty w nich produkt nie straci swojego charakterystycznego zapachu ani świeżości. Mieszanki kaw, herbat czy ziół to najczęściej pakowany w tego typu woreczki produkt.

W naszym sklepie neopak.pl znajdą Państwo szeroką ofertę opakowań DOYPACK oraz zgrzewarki impulsowe wykorzystywane do wykonywania tego typu zamknięć. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz satysfakcję z zakupionych przedmiotów. Zapraszamy.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj