Maty powietrzne na butelki

Maty powietrzne do transportu butelek to bardzo praktyczne produkty, które pozwolą na wysyłanie alkoholu w bardzo bezpieczny i korzystny sposób. Głównym celem tych poduszek powietrznych jest zapewnienie najbardziej efektywnego pakowania przy najmniejszych kłopotach.

Standardową alternatywą dla wysyłki butelek z alkoholem jest użycie jakiegoś rodzaju pudełka, folii bąbelkowej i więcej pudełek. To zwykle nie działa, ponieważ podczas transportu butelki będą się przemieszczać w pudełkach i staną się bardzo kruche. Używając naszych mat powietrznych można umieścić każdą butelkę w osobnym worku, gdzie będzie chroniona przed jakimkolwiek ruchem. Nasz wysokiej jakości materiał dopasowuje się do każdego kształtu, dzięki czemu możesz stworzyć indywidualną ochronę dla swoich produktów bez dodatkowych kosztów!

Butelki są chronione, a jednocześnie nie zajmują dużo miejsca w drodze do klienta! Zaoszczędzisz pieniądze, nie musząc kupować dodatkowych pudełek lub drogich usług pakowania. Maty powietrzne na butelki są najlepsze w chronieniu swojej zawartości. Absorbują praktycznie całą energię uderzeń. Istnieje wiele mat powietrznych do transportu, które zapewniają bardzo słabą ochronę. Z nami możesz być pewien, że mata zawsze powróci do swojego pierwotnego kształtu i nigdy nie straci swoich właściwości ochronnych.

Maty powietrzne mogą być produkowane w większości kształtów i rozmiarów.

Pomożemy Ci wybrać najlepszą dla Twojego konkretnego celu. Pakowanie przedmiotów w maty jest bardzo proste, wszystko, czego będziesz potrzebował to taśma plastikowa (folia termokurczliwa) i pompka powietrza! Po złożeniu zamówienia prześlij nam swój projekt, abyśmy mogli rozpocząć produkcję przed upływem terminu.

Butelki są zawsze lepsze, gdy nie przemieszczają się podczas transportu! Zamów wysokiej jakości maty powietrzne do wysyłki butelek z naszą firmą już dziś. Nie znajdziesz lepszej oferty niż ta, którą oferujemy w Neopak.

Nasze maty powietrzne nadają się w 100% do recyklingu, jak również do wielokrotnego użytku! Wykonane są z mocnego, trwałego materiału LDPE, który jest nietoksyczny i nie ma zapachu. Możesz ich używać zawsze, gdy potrzebujesz dodatkowego wsparcia dla swoich produktów bez obawy o ich trwałość lub zdolność absorpcji uderzeń! Umieszczenie butli z powietrzem jest najłatwiejszą częścią procesu, wszystko, czego będziesz potrzebował to taśma i pompka do powietrza! Jeśli nadal nie jesteś pewien, jak używać tych mat, po prostu skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością pomożemy Ci dalej!

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać bezpłatną wycenę już dziś! Wykonujemy niestandardowe zamówienia, jak również duże ilości w bardzo dobrych cenach.

Możemy również pomóc przy każdym innym projekcie, który wymaga wysokiej jakości materiałów. Materace powietrzne dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach. Mamy najlepsze oferty na materiały LDPE w mieście, więc daj nam znać swoje wymagania, a my je spełnimy.

Jak odpowiednio zabezpieczyć szklane butelki podczas ich transportu?

Transportując delikatne przedmioty powinniśmy zadbać o jak najwyższy poziom ich bezpieczeństwa, aby nie zostały uszkodzone. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów, które przydają się podczas odpowiedniego przygotowania paczki do wysyłki. Jednym z nich są maty powietrzne na butelki. Wypełnione powietrzem foliowe maty zapewniają bezpieczeństwo przed uszkodzeniem mechanicznym znajdujących się wewnątrz przedmiotów. Poduszki powietrzne znakomicie amortyzują nacisk, drgania, uderzenia i wstrząsy. Dodatkowo maty powietrzne są w stanie szczelnie wypełnić pudełko, dzięki czemu produkty nie będą się po nim swobodnie przemieszały, bo mogłoby doprowadzić do ich uszkodzenia. 
 
 

Właściwości maty powietrznej na butelki

 • Wypełnione powietrzem maty na butelki stanowią znakomity amortyzator. Mata powietrzna wypełniona powietrzem działa jak poduszka, niwelując nacisk i drgania, które mogłyby działać na szklane butelki. Dzięki matom powietrznym w jednym dużym kartonie można umieścić wiele szklanych butelek, które nie będą się o siebie obijały. To bardzo dobrze niweluje ryzyko ich uszkodzeń mechanicznych. To bardzo ważne, aby transportowane przedmioty docierały bez uszkodzeń do celu. W przypadku szklanych butelek sprawa jest o tyle trudniejsza, że są to produkty bardzo delikatne i kruche.
 • Maty powietrzne to lekki produkt, który nie wpływa na wagę przesyłki. To bardzo istotna kwestia, kiedy korzystamy z usług firm transportowych, w których cena za usługę zależna jest od wagi przesyłki. W ten sposób zapłacimy tylko za wagę wysyłanych produktów, a nie ich zabezpieczenia.
 • Oferowany przez nas produkt – maty powietrzne – nadają się do wielokrotnego użytku. Dodatkowo nasze produkty nadają się w całości do recyklingu. To bardzo istotne kwestie, jeżeli dbamy o nasze środowisko naturalne.
 • Maty powietrzne posiadają wiele osobnych komór. Taka konstrukcja sprawia, że nawet jeżeli jedna z przegród zostanie uszkodzona, to całość opakowania ochronnego nie traci swoich właściwości.
 • Foliowe maty powietrzne zajmują minimum miejsca przed ich napełnieniem powietrzem. Dzięki temu są bardzo wygodne do magazynowania w większej ilości.
 • Tani produkt, który znacząco podnosi bezpieczeństwo transportowanych delikatnych przedmiotów. 
 

Przykładowa mata powietrzna na wino i inne szklane butelki

Airbag cover worek powietrzny na wino - 24x42 cm – foliowy worek o wymiarach 24x24 cm, który posiada specjalne przegrody do napełnienia ich powietrzem. Tak przygotowany produkt znakomicie chroni znajdującą się wewnątrz szklaną butelkę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Poduszki powietrzne działają jak amortyzator, przejmując drgania, nacisk i uderzenia działające na paczkę. Lekki worek powietrzny, który nie wpływa na wagę zabezpieczonego produktu. Dużą zaletą worków powietrznych AirBag jest możliwość umieszczenia dużych ilości zabezpieczonych nimi butelek w jednym kartonowym pudełku. Worek powietrzny może zostać wykorzystany wielokrotnie i nadaje się w 100% do recyklingu. Dodatkowo nawet w przypadku uszkodzenia jednej z przegród powietrznych, całe opakowanie nie traci swoich właściwości. 
 
 

Jak napełnić maty powietrzne powietrzem?

Maty powietrzne posiadają łatwą, a zarazem bardzo przemyślaną konstrukcję, dzięki której nie potrzebujesz specjalistycznych urządzeń, aby napełnić je powietrzem. Do napełnienia worka AirBag powietrzem wystarczy zwykła pompka, jaką możemy nadmuchać materac czy koło w rowerze. Dzięki temu odpowiednie przygotowanie maty powietrznej jest szybkie i łatwe. 
 

Jakimi produktami można jeszcze zabezpieczyć delikatne przedmioty podczas ich transportu?

Nasz sklep posiada szeroką ofertę produktów, które pomagają w zabezpieczeniu delikatnych i kruchych przedmiotów podczas ich przewożenia. Posiadamy osobną kategorię produktów, które służą do zabezpieczenia szklanych butelek. 
 • Kartony na butelki – wykonane z tektury opakowania na szklane butelki. Użyta do ich produkcji tektura falowana znakomicie amortyzuje nacisk i wstrząsy. Przy kartonach na większą ilość butelek zastosowano specjalne tekturowe przegrody, które zabezpieczają butelki przed ich obijaniem się o siebie. Kartony na butelki to lekkie opakowania, które znakomicie zabezpieczają delikatne przedmioty przed ich uszkodzeniem. Kartony na butelki zabezpieczają również przedmioty przed zabrudzeniem.
 • Rękaw ochronny na butelki – wypełnione powietrzem foliowe opakowanie, które działa jak poduszka, chroniąc szklane butelki przed ich uszkodzeniem. Lekkie foliowe opakowanie nie wpływa na wagę zabezpieczonego produktu. Użyta folia jest elastyczna i odporna na rozciąganie i rozerwanie. Sprężyste poduszki powietrzne znakomicie przejmują nacisk, drgania i uderzenia z owiniętych szklanych butelek. Dodatkowo zabezpieczają butelki przed zabrudzeniem oraz wilgocią. Nie musisz się obawiać o uszkodzenie etykiet na butelkach. Rękaw ochronny na butelki nadaje się do zabezpieczenia butelek z winem, butelek z innymi alkoholami oraz innych szklanych butelek, na przykład z sokami czy z syropami.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie