Rękaw ochronny na butelki

Rękaw ochronny na butelkę wina to bardzo przydatne akcesorium, z którego pomocą już nigdy nie będziesz się musiał martwić o stan Twoich butelek w transporcie. Rękawy ochronne to poduszki powietrzne wykonane z folii, które absorbują energię wszelkich uderzeń, nie pozwalają też wstrząsom uszkodzić szklanych butelek. Rękawy ochronne na butelkę są tanie, więc warto je stosować. Torby do transportu wina są również idealnym sposobem na zapewnienie, że butelki pozostają nietknięte. W zależności od rodzaju mogą to być sztywne skrzynie lub miękkie, które chronią butelki dzięki swoim odpornym na wstrząsy ściankom. Nie mogą one jednak zapewnić takiego samego bezpieczeństwa jak rękawy ochronne na butelki, ponieważ torby do transportu wina nie są w stanie w ten sam sposób amortyzować wstrząsów.

Jeśli chcesz mieć pewność, że butelki w Twojej przesyłce pozostaną bezpieczne, zalecamy stosowanie zarówno rękawów ochronnych na butelki wina, jak i toreb do transportu wina. Do wyboru jest wiele różnych modeli rękawów: od uniwersalnego modelu pasującego do prawie wszystkich rodzajów butelek szklanych po indywidualne modele przeznaczone specjalnie do określonych rodzajów butelek, takich jak butelki wina Riesling lub butelki szampana. Na naszej stronie internetowej dostępny jest nawet model dwuścienny, który zapewni Państwa butelkom maksymalną ochronę przed uderzeniami i szokami termicznymi. Bez względu na to, jaki rodzaj ochraniacza na butelki wina wybierzesz, upewnij się, że spełnia on niezbędne wymagania:

Powinieneś zawsze używać rękawa ochronnego na butelkę wina wykonanego z folii lub gumy, ponieważ te materiały są jedynymi, które mogą absorbować różne wstrząsy. Jeśli zdecydujesz się na rękaw z jakąś powłoką, upewnij się, że jest ona całkowicie wodoodporna, ponieważ niektóre rodzaje płynów mogą zniszczyć materiał ochronny. Dodatkowo najlepiej jest nie używać rękawów bawełnianych lub poliestrowych, ponieważ te materiały nie są w stanie zapewnić wystarczającej ochrony przed uderzeniami lub zmianami termicznymi.

Ważne jest, aby wiedzieć, jaką średnicę mają Twoje butelki, abyś mógł wybrać ochraniacz na butelkę dla tego konkretnego rozmiaru.

Aby to zrobić, wystarczy zmierzyć najszerszą część każdej butelki za pomocą suwmiarki. Nasza strona internetowa posiada narzędzia, dzięki którym można dowiedzieć się dokładnie, jaki rozmiar rękawa potrzebujesz dla każdego rodzaju butelki. Możesz znajdziesz tu również wskazówki, jak prawidłowo używać rękawów ochronnych. Nie powinieneś zmuszać naszych ochraniaczy na butelki wina na butelki, ponieważ może to spowodować ich uszkodzenie. Zamiast tego, spróbuj umieścić go w miejscu i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na korek.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj