Woreczki bąbelkowe na butelki

Woreczki bąbelkowe na wino to produkty, które umożliwiają transport butelek szklanych w bezpieczny sposób, bez ryzyka ich stłuczenia. To nowoczesne produkty opakowaniowe wykonane z super lekkiej folii bąbelkowej. Dzięki precyzyjnemu kształtowi woreczek łatwo zakłada się na butelkę, a dzięki temu pozostaje on nieruchomy przez cały czas transportu. Dzieje się tak z dwóch powodów: po pierwsze dlatego, że jest doskonale przylegająca, po drugie dlatego, że nie ma miejsca, z którego butelka mogłaby uciec.

Stanowi to doskonałą ochronę przed uderzeniami mechanicznymi oraz amortyzację wstrząsów (w przypadku ciężkich ładunków). Worki bąbelkowe na butelki z winem stanowią również dobrą izolację - zmiany temperatury nie wpłyną na Państwa ładunek - zapewniają stabilny poziom temperatury w otoczeniu butelek przez cały czas transportu (zapobiegają również pękaniu szkła).

Worki bąbelkowe na butelki z winem mają wyraźną przewagę nad innymi materiałami opakowaniowymi: są tanie. Powyższe cechy czynią je idealnym rozwiązaniem do transportu delikatnego ładunku na krótszym lub dłuższym dystansie, co jest warte podkreślenia, gdyż nie tak łatwo znaleźć takie produkty. Podsumowując - worki bąbelkowe zapewniają doskonałą ochronę przy niskich kosztach, dlatego można je nazwać niedrogim produktem opakowaniowym wykonanym z ekologicznego materiału.

Od tego, jaki poziom ochrony chcemy osiągnąć, zależy wybór odpowiedniego worka. W każdym przypadku oba modele powinny zapewniać amortyzację wstrząsów oraz właściwości izolacyjne (zdolność do izolowania temperatury). Folia bąbelkowa wyróżnia się tym, że doskonale izoluje od kontaktu z przedmiotami i wodą, jednocześnie chroniąc zawartość przed zarysowaniem.Worek bąbelkowy to najlepszy wybór, jeśli chodzi o ochronę towarów przed uderzeniami mechanicznymi.

Poza tym worki bąbelkowe są łatwe w przechowywaniu i transporcie. Po spakowaniu zajmują niewiele miejsca - dzięki temu dobrze nadają się do przechowywania. Niewątpliwą zaletą jest również to, że worki bąbelkowe można zaklejać gumką, co eliminuje konieczność stosowania dodatkowych materiałów opakowaniowych (np. taśmy). Dzięki temu w jedną kopertę lub pudełko można zapakować kilka produktów, nic nie marnując, a jednocześnie dbając o to, by każdy produkt miał swoje miejsce w opakowaniu.

Worki bąbelkowe najczęściej wykonane są z folii polietylenowej, co czyni je przyjaznymi dla środowiska.

Mogą być również wykonane z innych materiałów, np. papieru z folią aluminiową w środku - ta opcja zapewnia wysoki poziom ochrony dla średniej wielkości przedmiotów lub dokumentów.

Ogólnie rzecz biorąc, worki bąbelkowe to produkt wysyłkowy odpowiedni dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i chce chronić swoje mienie na krótkich lub długich dystansach, nie wydając na to zbyt wiele pieniędzy. Ich zalety sprawiają, że są niezastąpione w wielu sytuacjach: np.: przy transporcie wyrobów szklanych, butelek itp., podczas przeprowadzek, zagranicznych podróży służbowych itp.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj