Woreczki bąbelkowe na butelki

Woreczki bąbelkowe na wino to produkty, które umożliwiają transport butelek szklanych w bezpieczny sposób, bez ryzyka ich stłuczenia. To nowoczesne produkty opakowaniowe wykonane z super lekkiej folii bąbelkowej. Dzięki precyzyjnemu kształtowi woreczek łatwo zakłada się na butelkę, a dzięki temu pozostaje on nieruchomy przez cały czas transportu. Dzieje się tak z dwóch powodów: po pierwsze dlatego, że jest doskonale przylegająca, po drugie dlatego, że nie ma miejsca, z którego butelka mogłaby uciec.

Stanowi to doskonałą ochronę przed uderzeniami mechanicznymi oraz amortyzację wstrząsów (w przypadku ciężkich ładunków). Worki bąbelkowe na butelki z winem stanowią również dobrą izolację - zmiany temperatury nie wpłyną na Państwa ładunek - zapewniają stabilny poziom temperatury w otoczeniu butelek przez cały czas transportu (zapobiegają również pękaniu szkła).

Worki bąbelkowe na butelki z winem mają wyraźną przewagę nad innymi materiałami opakowaniowymi: są tanie. Powyższe cechy czynią je idealnym rozwiązaniem do transportu delikatnego ładunku na krótszym lub dłuższym dystansie, co jest warte podkreślenia, gdyż nie tak łatwo znaleźć takie produkty. Podsumowując - worki bąbelkowe zapewniają doskonałą ochronę przy niskich kosztach, dlatego można je nazwać niedrogim produktem opakowaniowym wykonanym z ekologicznego materiału.

Od tego, jaki poziom ochrony chcemy osiągnąć, zależy wybór odpowiedniego worka. W każdym przypadku oba modele powinny zapewniać amortyzację wstrząsów oraz właściwości izolacyjne (zdolność do izolowania temperatury). Folia bąbelkowa wyróżnia się tym, że doskonale izoluje od kontaktu z przedmiotami i wodą, jednocześnie chroniąc zawartość przed zarysowaniem.Worek bąbelkowy to najlepszy wybór, jeśli chodzi o ochronę towarów przed uderzeniami mechanicznymi.

Poza tym worki bąbelkowe są łatwe w przechowywaniu i transporcie. Po spakowaniu zajmują niewiele miejsca - dzięki temu dobrze nadają się do przechowywania. Niewątpliwą zaletą jest również to, że worki bąbelkowe można zaklejać gumką, co eliminuje konieczność stosowania dodatkowych materiałów opakowaniowych (np. taśmy). Dzięki temu w jedną kopertę lub pudełko można zapakować kilka produktów, nic nie marnując, a jednocześnie dbając o to, by każdy produkt miał swoje miejsce w opakowaniu.


Worki bąbelkowe najczęściej wykonane są z folii polietylenowej, co czyni je przyjaznymi dla środowiska.


Mogą być również wykonane z innych materiałów, np. papieru z folią aluminiową w środku - ta opcja zapewnia wysoki poziom ochrony dla średniej wielkości przedmiotów lub dokumentów.

Ogólnie rzecz biorąc, worki bąbelkowe to produkt wysyłkowy odpowiedni dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i chce chronić swoje mienie na krótkich lub długich dystansach, nie wydając na to zbyt wiele pieniędzy. Ich zalety sprawiają, że są niezastąpione w wielu sytuacjach: np.: przy transporcie wyrobów szklanych, butelek itp., podczas przeprowadzek, zagranicznych podróży służbowych itp.


Co to są woreczki bąbelkowe do pakowania?


Woreczki bąbelkowe do pakowania to produkt służący do zabezpieczenia przesyłanych przedmiotów przed uszkodzeniem w transporcie. Najczęściej służą do przesyłania stosunkowo niewielkich gabarytowo przedmiotów i występują w wielu różnych rozmiarach. Poza tym dostępne są zarówno jako woreczki bąbelkowe z wbudowanym paskiem taśmy ułatwiającej zaklejenie oraz bez kleju, co wymaga użycia taśmy. W Neopak dostępne są również woreczki bąbelkowe antystatyczne ułatwiające wysyłkę sprzętu elektronicznego, jak na przykład telefon.
 

Zalety woreczków bąbelkowych na butelki


Woreczki bąbelkowe butelek to bardzo praktyczny i przydatny materiał do pakowania. Ich niewątpliwą zaletą jest atrakcyjna cena, którą przyjdzie nam zapłacić za sztukę takiego opakowania. Ich użytkowanie jest bardzo proste, a tym samym zapewnia sporą oszczędność czasu – wystarczy włożyć przedmiot do wnętrza takiego woreczka i porządnie zakleić na przykład taśmą biurową  lub taśmą pakową. Woreczki bąbelkowe są dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu można przesłać różnorodny asortyment. Woreczki nie podnoszą znacznie kosztu transportu paczek – są lekkie i wypełnione powietrzem. Ponadto świetnie chronią przedmioty przed działaniem czynników zewnętrznych, a co najważniejsze dobrze je amortyzują, co ma duże znaczenie gdy wysyłamy delikatne towary, jak na przykład butelkę wina.
 

Ile kosztują woreczki bąbelkowe na butelki? 


Ceny woreczków bąbelkowych na butelki w Neopak zaczynają się już od 42 groszy za sztukę o wymiarach 220x400 mm przy zakupie stu sztuk produktu. 

woreczki bąbelkowe, woreczki z folii bąbelkowej, pakowanie butelek, opakowania na wino, jak spakować butelkę, delikatne przedmioty wysyłka
 

Gdzie kupić woreczki bąbelkowe? 


Woreczki bąbelkowe na butelki można kupić w każdym sklepie zajmującym się sprzedażą materiałów opakowaniowych zarówno stacjonarnie, jak i online – jednym z takich sklepów jest Neopak i szeroka gama woreczków bąbelkowych, nie tylko na butelki, ale i monitory, telefony i inne drobne przedmioty.
 

Do czego przydają się woreczki bąbelkowe? 


Woreczki bąbelkowe mogą przydać się zarówno w firmie zajmującej się wysyłką zamówień, jak i w domu do przesyłania pojedynczych paczek. Woreczki bąbelkowe dostępne na Neopak wykonane są z polietylenowej folii pęcherzykowej, która zabezpiecza przesyłkę przed wstrząsami, kurzem i wilgocią. Najlepiej sprawdzą się do przesyłania niewielkich gabarytowo przedmiotów, chociaż dostępne są również woreczki będące w stanie pomieścić monitor. Jak wspominaliśmy wcześniej w asortymencie Neopak dostępne są zarówno woreczki z wbudowaną taśmą klejącą nie wymagające dodatkowych materiałów do zabezpieczenia zawartości oraz takie bez kleju, które wymagają użycia taśmy klejącej do zamknięcia.

Można za ich pomocą zabezpieczyć drobną elektronikę, biżuterię, porcelanę, kosmetyki oraz inne towary, które mogłyby być podatne na uszkodzenia i pęknięcia.

 

Czy warto kupić woreczki bąbelkowe na butelki? 


Woreczki bąbelkowe będą przydatnym produktem, kiedy chcemy zabezpieczyć przesyłany przedmiot przed uszkodzeniami. Dodatkowo chronią zawartość ukrytą w ich wnętrzu przed zabrudzeniami, czy zawilgoceniem. Ich waga jest niewielka dlatego nie zwiększą wagi ogólnej przesyłki, a ich użytkowanie jest banalnie proste. Wystarczy włożyć przedmiot do woreczka i porządnie zakleić.
 

Alternatywy dla woreczków bąbelkowych 


Butelki szklane nie tak łatwo wysłać bez dodatkowego ich zabezpieczenia na czas transportu. Elementem koniecznym podczas pakowania będą wszelkiego rodzaju materiały, które będą w stanie uchronić butelkę przed stłuczeniem – mogą być to specjalnie stworzone woreczki powietrzne, dedykowane kartony bądź różnorakie wypełniacze. Alternatywą dla woreczków bąbelkowych mogą być: 
 

Woreczki piankowe


Woreczki piankowe to produkty z pianki polietylenowej, dzięki której są one trwałe, wytrzymałe ale jednocześnie miękkie. Odznaczają się właściwościami amortyzującymi, co pozwala na przesłanie w ich wnętrzu towarów narażonych na uszkodzenia. Można za ich pomocą spakować akcesoria i gadżety elektroniczne, biżuterię, czy szkło. 
 

Woreczki foliowe airbag


Woreczki foliowe airbag to produkty wykonane z folii i napełniane powietrzem. System ten sprawia, że towar, który znajduje się wewnątrz takiego woreczka jest dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniami na wypadek wstrząsów, zgniecenia czy upadku paczki. Są one niezwykle lekkie i możliwe do wielokrotnego użytkowania.


woreczki bąbelkowe, woreczki z folii bąbelkowej, pakowanie butelek, opakowania na wino, jak spakować butelkę, delikatne przedmioty wysyłka

Papier nacinany


Papier nacinany podobnie jak airbagi dostosowuje się do kształtu przesyłanego przedmiotu. Jest to produkt nadający się do recyklingu i wykonany z materiałów ekologicznych. Jego ogromną zaletą jest fakt, że może zostać naciągnięty, co pozwala na dostosowanie się do kształtu różnych, nawet tych nietypowych przedmiotów.
 

Chipsy styropianowe 


Wypełniacze styropianowe również sprawdzą się do zabezpieczenia delikatnych przedmiotów na czas transportu. Jednak, by dobrze zabezpieczały zawartość pudełka trzeba ich użyć sporo. To produkt wielokrotnego użytku, który występuje również w wersjach ekologicznych, które rozpuszczają się pod wpływem wody. 
 

Kartoniki na butelki 


Kolejnym sposobem na bezpieczne przewożenie butelek jest wykorzystanie w tym celu specjalnie dostosowanych kartonów, które są w stanie utrzymać butelki w miejscu zapobiegając ich uszkodzeniu.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie