Rolki do kas fiskalnych - szerokość 28mm

Rolki do kas o szerokości 28 mm są bardzo praktyczne i wygodne.

Rozmiary rolek są standaryzowane, więc upewnij się, że dany rozmiar pasuje do Twojej kasy. Jeśli rozmiar jest prawidłowy, a następnie sprawdzić, czy jest to termiczne lub węgla. Papier termiczny ma kolor różowy, natomiast kalka jest szarawa. Upewnij się, że masz odpowiedni papier, ponieważ ma to ogromny wpływ na komfort użytkowania przez Twoich klientów.

Papier do drukarek termicznych o grubości 28 mm jest idealny do drukowania paragonów z kas fiskalnych i innych podobnych urządzeń. Oprócz ułatwienia drukowania paragonów przy każdej sprzedaży, paragony z czerwonym nadrukiem pomagają zapobiegać oszustwom, ponieważ można na nich dokładnie sprawdzić, co zostało kupione i ile pieniędzy wydano na dany artykuł lub zestaw artykułów. Liczby są na tyle wyraźne, że osoba odpowiedzialna za kasę może je szybko przejrzeć i omówić ewentualne problemy, zanim zajmie się transakcją z każdym klientem.

Dodatkowo, rolki 28 mm są dostępne również w kolorze białym, jeśli jest to preferowane. Białe rolki działają tak samo

Rolki 28 mm:

- Papier powinien być biały i matowy po obu stronach;

- Nie powinien mieć żadnych zagnieceń ani pęknięć;

- Nie powinien mieć żadnych dziur, które wskazywałyby na to, że ktoś próbował ukryć informacje na nim wydrukowane;

- Wszystkie cztery krawędzie papieru powinny być gładkie, bez żadnych łączników lub wystających kawałków plastiku. Należy również sprawdzić, czy nie ma żadnych substancji chemicznych, które przeciekają do dłoni podczas trzymania. Nie powinno być żadnych

Rolki do kas 28 mm szerokość i papier termiczny oraz kalki można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Papier termiczny 28 mm i kalka mogą być łatwo zamawiane w ilościach hurtowych. Rozmiar rolek jest standaryzowany, więc jedyne co musisz zrobić to wybrać jaki rodzaj rolki chcesz zamówić - termiczną czy kalkową.

Papier o szerokości 28 mm wykonany jest z wysokiej jakości materiału termoczułego. Zastosowanie tego typu papieru jest bardzo ważne z punktu widzenia obowiązków fiskalnych - wydruk na nim ma gwarantowaną trwałość do 5 lat.

Zamawianie rolek luzem jest praktyczne i wygodne - otrzymają Państwo rabat i zmniejszą wydatki. Dla większej wygody oferujemy również darmową wysyłkę dla dużych zamówień z naszego sklepu internetowego. Nie musisz już chodzić w poszukiwaniu rolek termicznych lub kalki 28 mm - wystarczy, że zamówisz je w naszym sklepie internetowym! Neopak to sprawdzone źródło. Duże ilości każdego produktu kupisz u nas taniej.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie