Rolki do kas fiskalnych - szerokość 57mm

Rolki do kas fiskalnych o szerokości 57 mm to bardzo praktyczne produkty, z których pomocą obsługa każdego sklepu jest wielokrotnie łatwiejsza. Rozmiary rolek do kas są standaryzowane, upewnij się więc, że rolka 57 mm będzie pasować do Twojej kasy. Z ich pomocą Twoi klienci zawsze w czytelny sposób będą mogli sprawdzić swoje zakupy. To wymagane prawnie rozwiązanie i warto postawić na produkty wysokiej jakości. Nie zapominaj, że wszystkie produkty z naszej oferty zostały stworzone z myślą o profesjonalistach. Przed złożeniem zamówienia należy sprawdzić opakowanie oraz ilość potrzebnych rolek lub pojedynczych sztuk rolek do kas fiskalnych.

Kasy fiskalne i inne punkty przyjmujące gotówkę w Twoim sklepie muszą być wyposażone w nasze rolki 57 mm.

Są one bardzo porządne i wytrzymałe, gwarantujemy utrzymanie trwałości druku nawet przez 5 lat. Dlatego warto zamówić w naszej ofercie online wysokiej jakości produkty w cenach hurtowych. Zastosowanie rolek kasowych 57 mm gwarantuje legalność wszystkich transakcji w Twoim sklepie, co zapewni Ci spokój ducha podczas składania zamówienia. Oferujemy również inne rodzaje nośników do kas fiskalnych czy terminali płatniczych. Pamiętaj również, że to nie jedyne korzyści związane z ich użytkowaniem - zgodność z przepisami dotyczącymi dokumentacji podatkowej można bez problemu osiągnąć dzięki zastosowaniu papieru z naszej oferty.

Rolki do drukarek fiskalnych wykorzystywane są przede wszystkim w handlu detalicznym, ale znajdują również szerokie zastosowanie w różnego rodzaju przedsiębiorstwach usługowych, w których realizowane są płatności. Ich prawidłowe wkomponowanie w dany system pozwoli na sprawną pracę nawet w trudnych czasach, zwłaszcza jeśli chodzi o prowadzenie ewidencji.

Przez wiele lat działalności na rynku detalicznym poznaliśmy potrzeby zarówno naszych klientów, jak i nas samych. Dlatego sprawimy, że doskonałe rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb będzie dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto wszystkie rolki papieru 57 mm charakteryzują się wysoką odpornością na artefakty powstające podczas drukowania, a także dobrą zdolnością do szybkiego wchłaniania atramentu. Zapewnia to wyraźny wydruk danych fiskalnych bez zniekształceń po obu stronach rolki na całej jej długości, co jest zaletą w porównaniu z innymi rodzajami kas.

Rolki papieru do kas fiskalnych 57 mm wymagają niskiej gęstości tuszu i dobrej chłonności, co oznacza, że oferowane przez nas rolki papieru będą bez zarzutu współpracować z Państwa drukarką fiskalną. Wykonane z wysokiej jakości materiału zapewniają najwyższą jakość wydruków oraz bezawaryjne działanie kas fiskalnych i innych urządzeń wykorzystujących takie rolki...

Z czego wykonane są rolki o szerokości 57 mm do kas fiskalnych?

Papier o szerokości 57 mm do kas nie różni się czym od pozostałych rolek z papierem termicznych, poza swoją szerokością. Dostosowane do wielu rodzajów kas fiskalnych rolki posiadają papier termoczuły, który nie powinien być mylone ze zwykłym papierem, jaki stosuje się na przykład w produkcji książek czy zeszytów. Technika zadrukowania jest zupełnie inna i wykorzystuje termiczne właściwości materiału. Rolki do kas termicznych wykorzystywane są w kasach fiskalnych i innych drukarkach przygotowanych do druku termicznego. 
Papier termiczny o szerokości 57 mm składa się z 3 warstw:

 • papieru bazowego, 
 • emulsji termoczułej,
 • warstwy zabezpieczającej. 

Dzięki takiej budowie papieru termicznego nadruk na papierze termicznym powstaje pod wpływem temperatury głowicy drukarki.
 
 

Gdzie można wykorzystać papier termiczny o szerokości 57 mm?

 • Podstawowym zastosowaniem papieru termicznego o szerokości 57 mm na rolce jest wykorzystanie go do kas fiskalnych. Drukowane przez kasy fiskalne paragony towarzysza nam każdego dnia i są nieodłącznym elementem zakupów. Dzięki nim możemy weryfikować ceny i zakupione produkty, ale również ubiegać się o zwrot czy reklamację towarów.
 • Wydruk na papierze termicznym można spotkać również w bankomatach. Podczas dokonywania wpłat i wypłat gotówki możemy otrzymać potwierdzenie dokonanej transakcji. Taki wydruk z bankomatu możemy również otrzymać podczas sprawdzaniu stanu konta.
 • Na papierze termicznym często otrzymujemy wydruki również z parkometrów i innych urządzeń potwierdzających opłatę za postój.

 
Jak widać – papier termoczuły towarzyszy nam w wielu miejscach każdego dnia i zapotrzebowanie na rolki do kas fiskalnych jest bardzo duże.
 
 

Jakie właściwości na papier termiczny o szerokości 57 mm?

 • Dostępny w naszym sklepie papier termiczny o szerokości 57 mm ma uniwersalne zastosowanie i pasuje do wielu modeli kas fiskalnych oraz innych urządzeń wykorzystujących papier termiczny. 
 • Papier na rolkach to wygodne rozwiązanie dużej ilości papieru, który jest stopniowo rozwijany i może być w łatwy sposób przycięty do naszych potrzeb – przez kasę fiskalną czy bankomat lub w łatwy sposób oderwany ręcznie.
 • W naszej ofercie znajdziesz papier o szerokości 57 mm do kupienia w pojedynczych rolkach lub w dużych ekonomicznych opakowaniach, dzięki którym otrzymasz korzystną cenę za pojedynczy produkt i zaopatrzysz się w większa ilość produktu.
 • Termoczuły papier o szerokości 57 mm umieszczony jest na rolce, która jest bardzo łatwa do montażu i demontażu we wszystkiego rodzaju urządzeniach.
 • Specjalny termiczny papier nadaje się do drukarek termicznych, które wykonują nadruk dzięki wysokiej temperaturze, bez użycia tuszu.
 • Termiczny papier nie jest zwykłą makulaturą, więc nie powinno się go wyrzucać do kosza na makulaturę, ponieważ nie może on zostać poddany procesowi recyklingu. Paragony powinniśmy umieszczać w koszu na odpady zmieszane.

 
 

Jakie produkty znajdziesz w naszym sklepie?

W naszym dziale rolki do kas fiskalnych znajdziesz różnego rodzaju rolki z papierem termicznych o różnych długościach i szerokościach. Możesz więc w łatwy sposób zaopatrzyć się w niezbędnik biurowy do prowadzenia sklepu i wielu innych przedsiębiorstw, które drukują paragony.
Sama oferta papieru o szerokości 57 mm jest bardzo rozbudowana. Znajdziesz u nas podział papieru termicznego pod względem jego długości oraz sztuk rolek zawartych w opakowaniu.

Długości rolek o szerokości 57 mm do kasy fiskalnej, które znajdziesz w naszym sklepie:


Jeżeli szukasz większej ilości rolek do kas fiskalnych w jednym opakowaniu, to możesz przejrzeć naszą ofertę podzieloną pod względem sztuk produktu. Duże, ekonomiczne opakowania pozwalają na obniżenie ceny za pojedynczy produkt oraz zrobienie zapasów.

Papier termoczuły o szerokości 57 mm dostępny jest w wielosztukach:

 

Czy paragony można wyrzucać do makulatury?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – nie. Papier termoczuły różni się od zwykłego papieru i nie może zostać przetworzony wraz z makulaturą. Czuły na temperaturę papier został wykonany z 3 warstw - papieru bazowego, emulsji termoczułej i warstwy zabezpieczającej. Wyrzucając stare czy niepotrzebne paragony powinniśmy umieścić je w koszu na odpady zmieszane. Jest to bardzo częsty błąd segregacji śmieci, jaki dokonuje wiele ludzi.
 

Czy warto przechowywać paragony?

Paragony to potwierdzenie sprzedaży, które może nam się przydać. Po pierwsze do weryfikacji naszych zakupów. Na ich podstawie można w łatwy sposób spisywać nasze miesięczne czy tygodniowe wydatki. Jednak najważniejszym powodem, dla którego przechowujemy paragony, jest możliwość powołanie się na nie podczas składania reklamacji czy zwrotu zakupionego towaru. Warto więc odpowiednio zadbać o wydruk z drukarki termicznej, aby potwierdzenie zakupu nam nie wyblakło. W tym celu należy trzymać paragony z dala od źródeł ciepła, a najlepiej wykonać skan lub zdjęcie paragonów, na których nam najbardziej zależy.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie