Rolki do kas fiskalnych - szerokość 37mm

Rolki do kas fiskalnych o szerokości 37 mm to najbardziej standardowa opcja.

To właśnie w tym wymiarze dostajemy paragony w sklepach. Rolki o szerokości 37 mm są bardzo praktyczne i wygodne. Rozmiary rolek i kas są standaryzowane, więc upewnij się, że to właśnie tego wymiaru potrzebuje Twoja kasa fiskalna. Rolki o szerokości 37 mm do kas fiskalnych są tanie i czytelne.Rolki do kas fiskalnych 37 mm znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju sklepach samoobsługowych, supermarketach, stacjach benzynowych oraz sklepach wielkopowierzchniowych.

Korzystają z nich zarówno sprzedawcy w małych firmach, jak i w większych przedsiębiorstwach o większej powierzchni sprzedaży. Zaletą papieru do drukarek fiskalnych jest to, że można na nim drukować dwustronnie. Używając tego materiału do swojego dokumentu nie musisz się martwić o kompatybilność. Wszystko, co wydrukujesz od razu trafi na rolkę do kasy fiskalnej 37 mm bez żadnych problemów. Istnieje kilka zalet korzystania z tego rodzaju rolki papieru w stosunku do innych typów, w tym jego cena, rozmiar i zdolność do nie potrzebują wstępnie wydrukowanych formularzy lub specjalne maszyny tylko znaleźć w profesjonalnych sklepach kopiowania....

Papier jest podstawowym materiałem niezbędnym do produkcji kas fiskalnych. Urządzenie tego typu nie może pracować bez rolek papieru wykonanych z wysokiej jakości papieru termoczułego, nawiniętych na standardowe tuleje. Nasza firma oferuje Państwu zakup wysokiej jakości papieru w rolkach o szerokości 37 mm, przeznaczonego do wszystkich typów kas fiskalnych stosowanych w Polsce i za granicą. Produkujemy tego typu papiery przeznaczone do sprzedaży w terminalach POS sprzedających różne produkty i usługi przez handel detaliczny.

Z naszą pomocą łatwo dowiesz się, jakie papiery są odpowiednie do Twojej drukarki termicznej lub terminala POS, patrząc tylko na sprzedawany Ci model lub typ. Czy jest to proste urządzenie? Następnie wybierz spośród kilku modeli dostępnych na naszej stronie internetowej.

Konserwacja kas fiskalnych jest znacznie łatwiejsza przy zastosowaniu rolek 37mm. Wymiana rolki trwa zaledwie kilka sekund, co oznacza, że nie trzeba rozbierać kasy, aby dokonać tej zmiany. Jest to również wygodne w przypadku konieczności opróżnienia szuflady na pieniądze przy wymianie rolek, ponieważ nie trzeba otwierać podajnika na pieniądze, aby dostać się do wnętrza urządzenia. Kasy z rolkami o średnicy 37 mm są proste i oszczędne.

W naszym sklepie kupisz rolki do kas fiskalnych 37 mm w atrakcyjnej cenie. Warto kupić je hurtowo, można wtedy uzyskać znacznie niższą cenę za jedną sztukę. Zacznij współpracę z Neopakiem.

Niezbędne do pracy sprzedawcy rolki do kas fiskalnych o szerokości 37 milimetrówRolki do kasy fiskalnej są jednym z artykułów pierwszej potrzeby. Są niezbędne wszędzie tam, gdzie sprzedaż produktów lub usług odbywa się przy użyciu właśnie kasy fiskalnej. Rolki są zadrukowywane wraz z kolejnymi wydawanymi paragonami, co pewien czas należy więc je zmienić na nowe. Najbardziej typowym, spotykanym w większości kas fiskalnych, rozmiarem rolki jest właśnie 37 MM. Większość otrzymywanych i wydawanych na co dzień paragonów fiskalnych ma właśnie taki wymiar.

 

Od czego zależy szerokość rolki do kasy fiskalnej? Jaką roletę wybrać?Wielu z Państwa zapewne zastanawia się nad tym, jaki rodzaj rolek do kasy fiskalnej najlepiej wybrać. Oczywiście w głównej mierze zależy to od posiadanej w firmie kasy fiskalnej. To jej rodzaj determinuje to, jaka szerokość rolki do kasy fiskalnej będzie odpowiednia. Różne kasy fiskalne pozwalają także na umieszczenie w nich rolek o mniejszej lub większej łącznej długości. W często uczęszczanych miejscach, jak sklepy, czy punkty usługowe, najlepiej stosować kasy fiskalne dobrze współpracujące z rolkami do kas fiskalnych o dużej długości.

Rolki do kasy fiskalnej dostępne w sklepie internetowym Neopak mogą mieć długość 25 lub 30 metrów i są dostępne jako pojedyncze sztuki lub w pakietach po 210 sztuk

.

Rolka do kasy fiskalnej o szerokości 37 milimetrów - najbardziej typowa odmianaTa kategoria zawiera produkty należące do najbardziej typowej odmiany rolek do kasy fiskalnej, jeśli chodzi o szerokość. Szerokość rolki 37 milimetrów pozwala na umieszczenie na wydruku (rachunku, paragonie, fakturze) odpowiedniej ilości danych i innych treści.

Oferowane przez nas rolki pozwalają również na druk dwustronny. Dzięki temu na odwrocie paragonu można umieścić reklamę firmy, dane kontaktowe lub po prostu logo. Wydruki z papieru o szerokości 3,7 centymetra są łatwe do schowania w portfelu, co jest wygodne dla klientów. Jednocześnie kasy fiskalne, które przyjmują taki typ papieru nie są duże.

 

Rolki do kasy fiskalnej o szerokości 37 MM - kupić osobno, czy w pakietach?W naszym sklepie internetowym Neopak znajdą Państwo zarówno pojedyncze rolki papieru do kasy fiskalnej, jak i zestawy. W zestawie znajduje się aż 210 rolek papieru do kasy fiskalnej, dlatego w ten sposób można zaopatrzyć się jednorazowo w spory zapas. To dobre wyjście szczególnie dla firm, które drukują dużo paragonów:
 • sklepów spożywczych;
 • punktów usługowych;
 • sklepów z odzieżą, obuwiem;
 • kiosków;
 • restauracji, barów, kawiarni;
 • sklepów z branży e-commerce;
 • punktów naprawy
 • i wielu innych.

Duży zapas rolek do kasy fiskalnej pozwoli także uniknąć sytuacji, kiedy w firmie skończy się ich zakaz. Oznaczałoby to bowiem niemożność wydrukowania paragonu potwierdzającego zakup. Posiadanie odpowiedniego zapasu papieru do kasy fiskalnej jest więc dobrą praktyką, która jest stosowana przez wielu przedsiębiorców.

 

Największe zalety rolek do kasy fiskalnej o szerokości 37 MMKorzystanie z papieru do kasy fiskalnej jest niezbędne do obsługi samej kasy i drukowania paragonów potwierdzających zakup. Jest więc koniecznością w wielu przedsiębiorstwach oferujących swoje produkty i usługi.

Do największych zalet rolek papieru do kasy fiskalnej o szerokości 37 milimetrów należą:
 • niski koszt zakupu;
 • prosta instalacja
 • możliwość dwustronnego drukowania;
 • najbardziej popularny rozmiar - szerokość rolki 37 MM;
 • są ekologiczne;
 • pozwalają na wydruk paragonu na wielu urządzeniach
 • zajmują niewiele miejsca podczas przechowywania.
 

Jakie są inne dostępne w Neopaku szerokości rolek do kas fiskalnych?W naszym sklepie internetowym Neopak posiadamy papier do kas fiskalnych w wielu popularnych rozmiarach. Dostępne szerokości rolek z papierem do kas fiskalnych to:
 • rolka do kasy fiskalnej 28 MM;
 • rolka do kasy fiskalnej 37 MM;
 • papier do kasy fiskalnej 57 MM;
 • rolka do kasy fiskalnej 80 MM.

W zależności od oczekiwań Państwa firmy oraz klientów, a także biorąc pod uwagę posiadaną już kasę fiskalną, można więc wybrać najbardziej odpowiedni rozmiar. Szersze rolki do kasy fiskalnej pozwalają na drukowanie większej liczby danych. Wykorzystując wąskie rolki do kasy można natomiast wyposażyć się w sporo mniejsze urządzenie - kasę fiskalną.

Przed zakupem rolek do kasy fiskalnej zawsze jednak warto sprawdzić, jaka szerokość rolki będzie odpowiednia dla posiadanego już sprzętu fiskalnego.

 

Gdzie kupić rolki do kasy fiskalnej?Rolki do kasy fiskalnej, a także wiele innych artykułów przydatnych w niejednej firmie można znaleźć w naszym sklepie internetowym Neopak. Ze względu na duży wybór różnych produktów bez problemu znajdą tu Państwo odpowiednie przedmioty.

W razie potrzeby, pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta chętnie udzielą Państwu niezbędnych informacji. Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się z ofertą urządzeń biurowych, które oferujemy w Neopaku:
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie