Rolki do kas fiskalnych - szerokość 37mm

Rolki do kas fiskalnych o szerokości 37 mm to najbardziej standardowa opcja.

To właśnie w tym wymiarze dostajemy paragony w sklepach. Rolki o szerokości 37 mm są bardzo praktyczne i wygodne. Rozmiary rolek i kas są standaryzowane, więc upewnij się, że to właśnie tego wymiaru potrzebuje Twoja kasa fiskalna. Rolki o szerokości 37 mm do kas fiskalnych są tanie i czytelne.Rolki do kas fiskalnych 37 mm znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju sklepach samoobsługowych, supermarketach, stacjach benzynowych oraz sklepach wielkopowierzchniowych.

Korzystają z nich zarówno sprzedawcy w małych firmach, jak i w większych przedsiębiorstwach o większej powierzchni sprzedaży. Zaletą papieru do drukarek fiskalnych jest to, że można na nim drukować dwustronnie. Używając tego materiału do swojego dokumentu nie musisz się martwić o kompatybilność. Wszystko, co wydrukujesz od razu trafi na rolkę do kasy fiskalnej 37 mm bez żadnych problemów. Istnieje kilka zalet korzystania z tego rodzaju rolki papieru w stosunku do innych typów, w tym jego cena, rozmiar i zdolność do nie potrzebują wstępnie wydrukowanych formularzy lub specjalne maszyny tylko znaleźć w profesjonalnych sklepach kopiowania....

Papier jest podstawowym materiałem niezbędnym do produkcji kas fiskalnych. Urządzenie tego typu nie może pracować bez rolek papieru wykonanych z wysokiej jakości papieru termoczułego, nawiniętych na standardowe tuleje. Nasza firma oferuje Państwu zakup wysokiej jakości papieru w rolkach o szerokości 37 mm, przeznaczonego do wszystkich typów kas fiskalnych stosowanych w Polsce i za granicą. Produkujemy tego typu papiery przeznaczone do sprzedaży w terminalach POS sprzedających różne produkty i usługi przez handel detaliczny.

Z naszą pomocą łatwo dowiesz się, jakie papiery są odpowiednie do Twojej drukarki termicznej lub terminala POS, patrząc tylko na sprzedawany Ci model lub typ. Czy jest to proste urządzenie? Następnie wybierz spośród kilku modeli dostępnych na naszej stronie internetowej.

Konserwacja kas fiskalnych jest znacznie łatwiejsza przy zastosowaniu rolek 37mm. Wymiana rolki trwa zaledwie kilka sekund, co oznacza, że nie trzeba rozbierać kasy, aby dokonać tej zmiany. Jest to również wygodne w przypadku konieczności opróżnienia szuflady na pieniądze przy wymianie rolek, ponieważ nie trzeba otwierać podajnika na pieniądze, aby dostać się do wnętrza urządzenia. Kasy z rolkami o średnicy 37 mm są proste i oszczędne.

W naszym sklepie kupisz rolki do kas fiskalnych 37 mm w atrakcyjnej cenie. Warto kupić je hurtowo, można wtedy uzyskać znacznie niższą cenę za jedną sztukę. Zacznij współpracę z Neopakiem.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj