Biała folia stretch

Szukając rozwiązania dla przemysłu logistycznego powstała folia rozciągliwa w kolorze białym. Folia ta jest nieprzezroczysta, a jej przeznaczeniem jest owijanie pojedynczych przedmiotów, opakowań kartonowych i ładunków wielkogabarytowych, tak by nie zdradzać ich zawartości i zabezpieczyć przed działaniem promieni słonecznych.

Oferowane w naszym sklepie folie stretch w kolorze białym pozwalają na bardzo estetyczne opakowanie mniejszych przesyłek i opakowań paletowych, ale także zwykłych przesyłek typu paczki pocztowe. Folia stretch ma zastosowanie we wszystkich branżach przemysłowych, gdzie towar musi pokonać drogę z hali produkcyjnej do odbiorcy końcowego. Coraz częściej wybierana jest także przez sklepy internetowe czy użytkowników prywatnych, którzy wysyłają np. rękodzieło. Zabezpieczona nią przesyłka może być dostarczana drogą lądową, lotniczą i morską, gwarantując przy tym najwyższy poziom zabezpieczenia. Jest idealna do naklejania na niej etykiet ostrzegawczych, ponieważ będą one mocno do niej przylegały i nie ma możliwości by odpadły.

Oto najważniejsze cechy białej folii stretch:

  • termokurczliwa - przez co idealnie dopasowuje się do paczki
  • całkowicie kryjąca - więc pomagająca zachować dyskrecję
  • pokryta od wewnątrz warstwą kleju - co dodatkowo wpływa na jej przyczepność
  • wytrzymała - przez zastosowanie folii polietylenowej w procesie produkcji
  • gruba - odporna na uszkodzenia mechaniczne
  • elastyczna - co pozwala na owinięcie każdej paczki, nawet o niestandardowym kształcie

Folia w białym kolorze prócz ochorony przed uszkodzeniem, chroni zawartość paczki także przez ciekawskimi spojrzeniami przez co zmniejsza ryzyko kradzieży czy przywłaszczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo białą folię rozciągliwą o szerokości 50 cm i różnej długości nawoju, ale i inne rozmiary folii. w opcji, dodatkowo można do niej dokupić odpowiedni jej wymiarom dyspenser, który znacznie ułatwi proces foliowania i skróci czas pracy poświęconej na tą czynność. Z pewnością atutem białej folii stretch jest atrakcyjna, niska cena w połączeniu z jej właściwościami ochronnymi. Warto zatem zauważyć, że pozwoli to Państwu na optymalizację czasu i kosztu nadawania przesyłek. Jeśli posiadają Państwo wątpliwości lub pytania odnośnie oferowanych folii - zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z chęcią odpowiedzą na nie i rozwieją wątpliwości.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Waga folii stretch
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj