Folia stretch czerwona

Czerwona folia stretch to kolejna z propozycji naszego sklepu internetowego. Jej właściwości nie odbiegają niczym od innych folii stretch, które posiadamy w ofercie. Prócz doskonałych parametrów technicznych powodujących świetne zabezpieczenie opakowywanego towaru odznacza się swoim intensywnym kolorem. Kiedy więc warto wybrać folie w tym kolorze? Przede wszystkim kiedy do paczki trafiają delikatne produkty, a sama paczka ma być dobrze widoczna. Kolor czerwony kojarzy się w większości z "ostrzeganiem", dlatego pakując towar w folię tego koloru zwiększamy jego szansę na bezpieczny transport. Oczywiście warto pamiętać o etykietach ostrzegawczych i informacyjnych, jednak pacza tak czy tak opakowana w folię koloru czerwonego będzie dobrze widoczna. Ułatwi to też pracę magazynierów czy kurierów, którzy po samym kolorze folii będą wiedzieć, że warto poświęcić jej więcej uwagi i ochodzić się z nią w odpowiedni sposób.

Główne cechy folii czerwonej stretch to:

 • odporność na uszkodzenia - gwarantująca nam wysoki poziom bezpieczeństwa zawartości paczki
 • elastyczność - co przekłada się bezpośrednio na wygodę użytkowania
 • wyrazisty kolor - zwróci na siebie uwagę na tle innych opakowań
 • nieprzezroczystość - która pomoże zachować paczkę przed natrętnymi i wścibskimi spojrzeniami,a tym samym kradzieżą

Folia stretchowa czerwona to z pewnością świetny wybór dla każdego - bez względu na rodzaj działalności czy rozmiar opakowywanego towaru. Każda z oferowanych u nas folii stretchowych jest produktem o najwyższej jakości z najlepszymi na rynku opakowań parametrami. Od lat śledzimy nowinki w naszym sektorze, a także rozmawiamy z profesjonalistami sektora logistycznego i wyszukujemy tych najodpowiedniejszych rozwiązań dla naszych klientów. Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości, dlatego też stawiamy na sprawdzone produkty wiodących międzynarodowych producentów. Tym sposobem jesteśmy pewni, że dostarczamy Państwu produkty, które będą cieszyć swoją niezawodnością, wytrzymałością i wygodą użytkowania. Folie stretch to także sposób na estetyczne opakowanie. Nie rozmakają, nie poddają się działaniu wilgoci czy promieni słonecznych, dlatego są idealne dla przesyłek, które czeka długa droga np. transportem morskim czy lotniczym. Oferujemy Państwu produkty w atrakcyjnych cenach oraz liczne promocje. Zapraszamy Państwa do zakupów lub w razie potrzeby - do kontaktu. Odpowiemy na wszystki pytania dotyczące produktów, zamówień czy innych zagadnień związanych z opakowaniami.

Czerwona folia stretchJednym z artykułów, który często wykorzystywany jest podczas pakowania przesyłek, jest folia stretch. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom okazuje się być bardzo przydatna także w innych zastosowaniach. Czerwona folia stretch dodatkowo wyróżnia się swoim nietypowym wyglądem i zwraca na siebie uwagę. Może być więc świetnym sposobem na wyróżnienie spośród innych przesyłek stać się znakiem rozpoznawczym Państwa firmy. Można także zastosować czerwoną folię stretch w celu wyróżnienia niektórych paczek i umieszczonych w nich produktów i towarów. Może się to okazać pomocne podczas pracy na magazynie lub przy wysyłaniu dużej liczby paczek.

Każda folia stretch działa w podobny sposób. Wykonana z wytrzymałego polipropylenu o grubości 23 mikrometrów. Dzięki temu jest odporna na rozerwanie lub przedziurawienie. Elastyczność pozwala natomiast na bezproblemowe spakowanie rzeczy o nieregularnych kształtach, których ostre krawędzie nie powodują przerwania folii.

 

Dlaczego warto używać folii stretch podczas pakowania?Folia stretch posiada dwie główne zalety: jest wytrzymała i elastyczna. Dzięki temu pozwoli ochronić pakowany produkt przed zniszczeniem - zarysowaniem, zagięciem lub innymi Dzięki temu, że warstwy folii ściśle przylegają do siebie (jedna strona jest lekko klejąca), opakowanie pozwala na ochronę zawartości paczki przed warunkami atmosferycznymi oraz czynnikami zewnętrznymi. Szczelne owinięcie folią stretch pozwoli zabezpieczyć towar przed wpływem wilgoci i różnego rodzaju płynów, także chemii. Warto więc w ten sposób dodatkowo zabezpieczyć przedmioty narażone na zniszczenie przy kontakcie z tymi substancjami.

Folia typu stretch może więc być świetnym uzupełnieniem dla innych artykułów wykorzystywanych podczas przygotowywania pakunków. Z wykorzystaniem czerwonej folii stretch można dodatkowo zabezpieczyć kartonowe pudełko przed wpływem wilgoci lub owinąć towar zabezpieczony wcześniej folią bąbelkową - aby paczka wyglądała bardziej estetycznie.


 

Czerwona folia stretch - jak jej używać?Tak, jak w przypadku innych rodzajów rozciągliwej folii, czerwona folia stretch jest bardzo prosta w użytkowaniu. Wystarczy przy użyciu ostrego noża lub nożyczek odciąć jej fragment i owinąć przedmiot lub paczkę. Jeżeli planują Państwo często używać folii stretch, warto pomyśleć o zaopatrzeniu się w specjalne narzędzia, które ułatwią pracę z folią i sprawią, że odcinanie fragmentów folii będzie bardziej bezpieczne. Do takich urządzeń należą specjalne nożyki oraz ucinarki.

Istnieje kilka rodzajów nożyków do folii stretch. Niektóre z nich przypominają zwykłe nożyki do tapet - mają wysuwane, bezpieczne ostrza i wygodną rączkę. Bardziej wyspecjalizowane nożyki do folii stretch mają na swoim końcu zagięcie w kształcie haka. To wewnątrz niego znajdują się ostrza. Dzięki takiej konstrukcji i schowaniu ostrych elementów, używanie takiego noża jest całkowicie bezpieczne dla operatora. Dodatkowym atutem jest ochrona przedmiotów lub pudełek owiniętych folią - hak na końcu rękojeści noża powoduje, że jedynie folia jest ucinana.

Najbardziej zaawansowanymi sprzętami do pracy z folią stretch są stołowe ucinarki. Folia stretch sprzedawana jest w formie rolki, którą należy umieścić w specjalnym uchwycie. Paczki można wtedy w wygodny sposób pakować na blacie stołu, a po odwinięciu odpowiedniej długości folii - odciąć ją wygodnym ostrzem obcinarki. Duże rozmiary powodują, że folia i narzędzia do jej odcinania znajdują się zawsze w odpowiednim miejscu - ułatwia to pracę w większym zespole.

 

Największe zalety czerwonej folii stretchFolia stretch w kolorze czerwonym jest bardzo wytrzymała i pozwala na solidne zabezpieczenie właściwie dowolnych przedmiotów i paczek. Do największych zalet czerwonej folii należą:
 • wytrzymałość na rozerwanie;
 • elastyczność, która pozwala na pakowanie rzeczy o nieregularnym kształcie;
 • pozwala na szczelne owinięcie towaru;
 • charakterystyczny kolor wyróżnia paczkę;
 • niski koszt zakupu;
 • posiada jedną klejącą stronę, co ułatwia pakowanie;
 • możliwość używania z narzędziami do folii stretch - ucinarkami stołowymi, nożykami, itp;
 • dobrze zabezpiecza przedmioty na czas transportu lub przechowywania;
 • możliwość używania z żywnością;
 • bardzo prosta w użytkowaniu - bez problemu można z jej użyciem zapakować dowolne rzeczy;
 • jest sprzedawana w wygodnej formie rolki.

Jak widać, nie bez powodu folie typu stretch są tak chętnie wykorzystywane w niemal każdej branży. Posiadając zapas tego produktu mogą być Państwo pewni, że bez problemu mogą przygotować przesyłkę.

 

Dlaczego warto wybrać folię stretch z oferty sklepu Neopak?Sklep internetowy Neopak posiada wiele przedmiotów i artykułów przydatnych podczas pakowania przesyłek. Dzięki dużemu asortymentowi wysokiej jakości, mogą Państwo bez problemu znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie. W razie potrzeby, pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta chętnie pomogą w wybraniu najbardziej korzystnego i odpowiedniego produktu do konkretnych potrzeb. Mogą być Państwo pewni, że w sklepie internetowym Neopak znajdą Państwo wszystkie przedmioty potrzebne do przygotowania dowolnej przesyłki.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie