Folia spożywcza

Jej zalety zna i docenia każdy z nas. W naszym życiu pojawia się codziennie, czy to podczas przygotowywania posiłków w domu, czy podczas wyjść na miasto, lub podczas zwykłych zakupów. Mowa oczywiście o folii spożywczej. Dostępne u nas folie spożywcze sa atestowane, co pozwoli Państwu na bezpieczne stosowanie jej w każdej sytuacji. Ta przezroczysta folia rozciągliwa do pakowania świeżych produktów spożywczych takich jak wędliny, ryby, nabiał, pieczywo i wiele innych będzie z pewnością nieodłącznym elementem wyposażenia kuchni. Jej użycie może być jeszcze łatwiejsze. Nałożona na dyspenser z ucinarką ułatwia bardzo szybkie zapakowanie każdego produktu spożywczego.

Folia spożywcza charakteryzuje się tym, że pokryta jest od wewnątrz warstwą klejącą, dzięki czemu po zawinięciu w nią produktu szczelnie do niego przylega. Właściwości klejące utrzymuje nawet po odwinięciu. Można ją więc zastosować wielokrotnie, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad przechowywania żywności. Chroni towar przed zabrudzeniem, wyschnięciem lub zapyleniem gwarantując nam zdrowe i zachowane w stanie nienaruszonym jedzenie. Posiadane właściwości folii spożyczej umożliwiają odparowywanie wilgoci z wnętrza opakowania, a jednocześnie folia znacząco zmniejsza obustronne przenikanie zapachów. Owinięcie produktów spożywczych zaledwie kilkoma warstwami folii w dużym stopniu utrudnia jej przebicie lub zerwanie. Zapewni to Państwu spokój i da pewność, że jedzenie owinięte i zapakowane w folie spożywczą jest odpowiednio zabezpieczone.

Wykonana z wysokiej jakości folii polietylenowej nie wchodzi w reakcje w żaden sposób ze stykającą się z nią żywnością i pozwala na jej dłuższe przechowywanie bez pogorszenia walorów jakościowych tych produktów. Surowiec, z którego jest zrobiona nadaje się do recyklingu, tak więc dodatkowo dbają Państwo o aspekty ekologiczne wykazując się odpowiedzialnością społeczną.

Niska cena folii spożywczej z pewnością wpływa na jej popularność wśród domostw, ale i obiektów gastronomicznych i sklepów spożywczych. Jest to jeden z najbardziej ekonomicznych materiałów ochronnych stosowanych w branży spożywczej.

Folie spożywcze dostępne są w naszym sklepie w różnych opcjach.

Różnią się one długością, szerokością,a także przeznaczeniem. Folie do szczelnego pakowania żywności, folie oddychające oraz standardowe folie spożywcze znane z zastosowań domowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj