Folia stretch różowa

Folie stretch to najpopularniejszy rodzaj folii z przeznaczeniem do zabezpieczania i pakowania przesyłek, które często pokonują niesamowicie dalekie dystanse. Ich właściowości doceniane są na całym świecie przez osoby, które trudzą się wysyłką. Przede wszystkim folie stretch to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie sprawny proces pakowania przy zachowaniu estetyki. Tutaj właśnie warto dobrać odpowiednie parametry techniczne, ale przede wszystkim wizualne. Często ważne jest pierwsze wrażenie, tak więc różowa folia stretch z pewnością zaskoczy i zapadnie w pamięć odbiorcy.

Folia stretch w kolorze różowym prócz przyjemnego wyglądu spełni dodatkowe funkcje. Zabezpieczy paczkę przed ciekawskimi spojrzeniami, nie pozwoli na zidentyfikowanie zawartości, zabezpieczy ją także przed zabrudzeniem, przedostaniem się wewnątrz paczki wilgoci, kurzu, pyłu i innych zabrudzeń, czy też odpowiednio zaizoluje nie pozwalając na przedostawanie się do niej i z niej zapachu. Folię użytkuje się w sposób łatwy i przyjemny, nie potrzeba do jej aplikacji specjalnych narzędzi, choć jeśli chcą Państwo ułatwić sobie zadanie warto zainwestować w specjalne aplikatory - dyspensery, które skrócą czas pakowania. Dyspensery te dobieramy do szerokości taśmy, a wiele z nich wyposażonych jest w specjalne ostrze do ucinania folii, przez co nie potrzebujemy już dodatkowych narzędzi do pracy.


Najważniejszymi cechami różowej folii stretchowej są:

 • elastyczność - pozwalająca na idealne otulenie paczki, nawet o niestandardowym kształcie
 • wytrzymałość - dająca nam pewność, że towar zapakowany wewnątrz paczki dotrze w pierwotnym stanie do rąk odbiorcy
 • przyczepność - dzięki warstwie kleju na wewnętrznej stronie folii przylega ona szczelnie do kolejnych warstw
 • szczelność - spowodowana termokurczliwością folii, zapobiega przedostawaniu się nieczystości wgłąb paczki
 • estetyka - różowa folia jest miłym akcentem, który nada lekkości i miłego charaktetu paczce

Pakowanie towarów powinno odbywać się starannie i z uwzględnieniem charakteru przesyłanych rzeczy. Różowa folia stretchowa proponowana jest dla sklepów i firm wysyłkowych, które zajmują się handlem dziecięcymi rzeczami, a także tymi, które kojarza się z delikatnością. Opakowanie to pierwszy punkt, z którym spotyka się odbiorca, warto więc zadbać by od pierwszego kontaktu z zakupionym towarem miał on przyjemne skojarzenia. Zapraszamy.

Różowa folia typu stretch


Folia stretch jest jednym z najczęściej wykorzystywanych podczas pakowania i zabezpieczania różnych towarów artykułem. Choć jej konstrukcja jest bardzo prosta, połączenie wytrzymałości i elastyczności folii daje bardzo dużo zalet. Z tego względu uniwersalna folia stretch jest obowiązkowym wyposażeniem każdego magazynu, biura, a także gospodarstwa domowego. 

Różowa folia stretch poza wszystkimi zaletami zwykłej folii (bezbarwnej lub w innym kolorze) jest niezwykle estetyczna i przyciąga wzrok. Z tego względu warto użyć jej do zapakowania wyjątkowej przesyłki lub stworzenia paczki pocztowej, która zwróci na siebie uwagę i wyróżnia się spośród wielu innych.
 

Na czym polega fenomen folii stretchw kolorze różowym?


Ten produkt to absolutny bestseller w sklepie internetowym z artykułami do pakowania Neopak. Niezależnie od jej koloru, folia stretch posiada szereg zalet, a jej używanie niesie za sobą sporo korzyści. Wykonana z wytrzymałej na rozerwanie i rozciągliwej folii polipropylenowej posiada sporo właściwości, za które jest tak ceniona.

Właściwości folii typu stretch:
 • odporna na rozerwanie, przedziurawienie, przecięcie;
 • elastyczna - umożliwia owinięcie towarów o nieregularnych kształtach;
 • szczelna - zabezpiecza przed wilgocią i innymi substancjami;
 • można jej używać z żywnością;
 • lepka strona folii ułatwia aplikację.

Klienci pracujący w przedsiębiorstwach różnych branż, a także odbiorcy indywidualni chętnie wykorzystują folię stretch w różnych zastosowania.
 

Zastosowania folii stretch


Ze względu na swoją uniwersalność, różowa folia stretch okazuje się być niezwykle przydatna zarówno w magazynie, biurze, a także w domu. Z jej pomocą można zapakować wiele różnych artykułów, przygotować przesyłkę lub unieruchomić towary.

Najczęstsze zastosowania folii stretch to:
 • zabezpieczenie przedmiotów na czas wysyłki;
 • ochrona przedmiotów podczas przechowywania, np. w magazynie;
 • zabezpieczenie towaru przed czynnikami zewnętrznymi;
 • opakowanie dla paczek pocztowych;
 • dodatkowa izolacja termiczna;
 • przechowywanie żywności, produktów spożywczych;
 • wiele innych zastosowań.
Ze względu na swoją uniwersalność, warto mieć w zapasie rolkę różowej folii stretch. Może z powodzeniem zastąpić opakowanie przesyłki lub towaru podczas jego składowania.
 

Jaki rozmiar ma folia stretch różowa dostępna w sklepie Neopak?


Sklep internetowy Neopak posiada w swojej ofercie wiele różnych produktów, które okazują się niezwykle przydatne w trakcie pakowania przedmiotów, na przykład zabezpieczając je na czas wysyłki. W zależności od potrzeb i planowanego zastosowania, znajdą tu Państwo różne rodzaje folii typu stretch w wielu rozmiarach.

Przykładowe rodzaje folii stretch:
 • folia spożywcza;
 • transparentna folia stretch (bezbarwna);
 • biała folia;
 • czarna folia stretch;
 • kolorowa folia typu stretch - niebieska, czerwona, zielona, żółta, różowa;
 • akcesoria ułatwiające pracę z folią stretch - ucinarki, nożyki.

W kategorii różowych folii typu stretch, mogą Państwo znaleźć folię w rolce o szerokości 50 centymetrów i grubości 0,0023 milimetra. Ilość folii nawiniętej na tuleję przedstawiona jest jako waga. Do wyboru są dwa rodzaje: foia w ilości 3,2 kilograma oraz folia 1,5-kilogramowa (do wagi liczy się masa tulei/rolki, na którą nawinięta jest folia). Jeżeli planują Państwo często używać różowej folii typu stretch, warto wyposażyć się w większy zapas tego produktu.
 

Co wyróżnia różową folię stretch?


Każdy rodzaj tej przemyślanej folii pozwala na usprawnienie i przyspieszenie procesu pakowania dowolnych przedmiotów. Wybierając folię w kolorze różowym sprawią Państwo, że opakowane nią przedmioty nabiorą unikalnego, ciekawego wyglądu. Taka różowa paczka z pewnością wyróżni się spośród standardowych przesyłek, które zwykle są brązowe, białe lub czarne. Otrzymanie paczki w tym niecodziennym kolorze z pewnością wywoła pozytywną reakcję u Państwa klientów, co dobrze wpłynie na wizerunek firmy.

Sklep internetowy Neopak posiada folie typu stretch w wielu kolorach:
 • żółty;
 • czerwony;
 • niebieski;
 • zielony;
 • biały;
 • czarny;
 • różowy;
 • bezbarwny

dzięki czemu można w różny sposób opakować paczki przeznaczone do różnych grup odbiorców. Folia w kolorze różowym świetnie nada się jako opakowanie towaru przeznaczonego dla kobiety lub dla dziewczynki, choć pozostali klienci z pewnością także uśmiechną się po otrzymaniu tak zapakowanej przesyłki.

Folia typu stretch, niezależnie od jej koloru, jest bardzo przyczepna. Dzięki temu zabezpieczenie nią dowolnych artykułów nie sprawi problemu i przebiega niezwykle sprawnie. Jeżeli planują Państwo często wykorzystywać folię stretch podczas pracy, warto zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria, które jeszcze bardziej usprawnią pracę z folią.
 

Jaki sprzęt wybrać, aby przyspieszyć proces pakowania z użyciem różowej folii stretch?


Używanie folii stretch jest bardzo proste. Do odcięcia potrzebnego odcinka folii wystarczy użyć dowolnego noża lub nożyczek. Aby ten proces przebiegał jeszcze sprawniej, mogą Państwo wyposażyć się w specjalny nożyk do folii stretch. Pozwala na szybkie i precyzyjne cięcie, a jego konstrukcja zabezpiecza przed przypadkowym przecięciem produktu lub kartonu. Najbardziej wymagający klienci, którzy często wykorzystują folię stretch w codziennej pracy, chętnie kupują dedykowane ucinarki. To narzędzie, które można zamontować na blacie stołu i służy do szybkiego odcinania fragmentów folii.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie