Folia stretch zielona

Folia stretch w kolorze zielonym to jedna z wielu propozycji kolorystycznych folii w naszym sklepie. Nie różni się ona swoimi parametrami od innych folii stretch, prócz koloru. Używana tak jak inne - w procesie pakowania różnego rodzaju towarów i dóbr. Zabezpiecza, chroni przed zniszczeniem, maskuje zawartość paczki. Jest nieprzezroczysta więc nie ma możliwości by przypadkowa osoba lub co gorsza złodziej zidentyfikował zawartość owiniętego w nią pakunku. Popularność folie zawdzięczają dostępności i niskiej cenie, a także łatwości w użyciu. Firmy, ale i osoby prywatne na całym świecie codziennie używają tych folii w różnych celach. Czy to do przesyłek przemysłowych, czy do prywatnych, a także do zabezpieczania choćby przedmiotów na strychach czy w piwnicach.
 

Właściwości zielonej folii stretch, o których warto wiedzieć:

 • wytrzymała - doskonale zabezpiecza zawartość opakowania przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi podczas transportu
 • termokurczliwa - ta właściwość powoduje kurczenie się folii w wyższych temperaturach co skutkuje lepszą izolacją zawartości
 • łatwa w aplikacji - jest to po prostu folia, którą owijamy paczkę ręcznie lub z pomocą dyspensera
 • elastyczna - dzięki czemu folia może zostać użyta do opakowania każdego przedmiotu, o każdym kształcie

Folia stretch w kolorze zielonym to także świetna opcja dla osób, które chcą nadać wysyłanej paczce niepowtarzalnego charakteru. Na tle innych folii kolor zielony na pewno pozytywnie zaskoczy i wpłynie na pierwsze wrażenie odbiorcy. Dodatkowo przy stosowaniu ich w domowym zaciszu łatwo zidentyfikujemy ich zawartość czy przeznaczenie przez kolor. Trickiem jest pakowanie przy przeprowadzkach naszego dobytku z podziałem na kolory/pomieszczenia. Polega on na tym, że do każdego pomieszczenia przydzielamy odpowiedni kolor. Zaoszczędzi nam to podwójnej pracy czy gorączkowego szukania etykiet z opisem zawartości. Po prostu konkretny kolor przypisany do konkretnego pomieszczenia ląduje w nowym lokum od razu na swoim miejscu. Jak widać zastosowanie kolorowych folii stretchowych jest bardzo szerokie, a ogranicza nas jedynie kreatywność. W naszym sklepie znajdą Państwo całą gamę kolorów i rodzajów folii stretchowych, które z pewnością przydadzą się w niejednej sytuacji. Posiadamy folie o standardowej szerokości 50cm, ale i węższe, by komfort pracy był jeszcze wyższy. Warto zapoznać się z nasza ofertą i wybrać coś dla siebie. Zapraszamy.

Zielona folia stretch


Folia stretch posiada wiele zalet, przez co jest chętnie wykorzystywana przez firmy z niemal każdej branży. Jej zielona wersja posiada wszystkie cechy zwykłej folii stretch. Ma przy tym kolor, który pozwala nadać paczce  nieco indywidualnego charakteru Przedmioty zapakowane w zieloną folię stretch na czas wysyłki lub przechowywania odróżniają się od innych. Można więc wykorzystać kolorową folię stretch jako sposób wyróżnienia niektórych towarów. W ten sposób wiele firm usprawnia organizację pracy na magazynie lub w sklepie wysyłkowym.
 

Z czego wykonana jest zielona folia stretch?


Zielona folia stretch jest wykonana z wykorzystaniem folii polietylenowej (PE). Folia PE posiada dobre właściwości ochronne oraz niezłą rozciągliwość. Dlatego sprawia, że wykonana z niej folia stretch stała się jednym z najpopularniejszych rodzajów folii na świecie.

Sprzedawana w formie rolek o różnej szerokości folia stretch może mieć niemal dowolny kolor. Dzięki temu sprzedawca może wyróżnić swój produkt spośród innych, zapakowanych w podobne opakowania (białe, czarne lub tekturowe).
 

Jakie właściwości ma zielona folia stretch


Folia polietylenowa, z której wykonana jest folia stretch, gwarantuje połączenie przydatnych cech. Pierwszą z nich jest dobra wytrzymałość na rozerwanie. Dzięki temu towary osłonięte z wykorzystaniem folii stretch są chronione przed zniszczeniem lub zarysowaniem Kolejną cechą folii jest jej rozciągliwość. Zielona folia stretch może więc posłużyć za opakowanie dla przedmiotów o ostrych krawędziach. Folia stretch jest także termokurczliwa i jej warstwy przylegają do siebie. Dzięki temu pakowanie przy jej użyciu jest niezwykle sprawne i szybkie.
 

Pakowanie przy użyciu ucinarek do folii stretch


Firmy, które często przygotowują paczki z wykorzystaniem folii stretch, powinny zainteresować się zakupem pomocnych narzędzi. Jednym z nich jest ucinarka do folii stretch. Urządzenie trzeba ustawić na blacie stołu, a następnie w odpowiednim uchwycie umieścić rolkę folii stretch. Warto pamiętać, by folia i ucinarka miały tę samą szerokość. Po odwinięciu odpowiedniej długości fragmentu folii stretch wystarczy ją uciąć przy użyciu wbudowanego ostrza.

Nieco prostszym rozwiązaniem, które także usprawni pracę z zieloną folią stretch, są specjalne nożyki do folii stretch. Ostrza zabudowane są w nich w rękojeści, przez co są bezpieczne dla operatora. Dużym plusem jest także fakt, że nożyki do folii stretch tną jedynie warstwę folii, pozostałe elementy (np. pudełko lub sam produkt) pozostawiając nienaruszone.
 

Zielona folia stretch - zastosowanie


Folia stretch, także jej zielona odmiana, najczęściej są wykorzystywane przez firmy wysyłkowe, a także na magazynach. Zastosowanie folii stretch w trakcie przygotowywania przesyłki pocztowej polega na owinięciu nią dowolnych przedmiotów lub ich elementów. Towar zawinięty w rozciągliwą i wytrzymałą folię stretch jest chroniony przed zniszczeniem - także zarysowaniem, dostępem wilgoci, itp. 

Kolejnym sposobem wykorzystania zielonej folii stretch jest zabezpieczenie towarów na magazynie. Przy użyciu folii można owijać przedmioty, większe paczki, a także całe palety z towarem. Rzeczy zabezpieczone z wykorzystaniem folii stretch są dobrze chronione przed uszkodzeniem.

Zielona folia stretch jest świetnym sposobem na odróżnienie paczki od innych. Zapakowane w ten sposób rzeczy z pewnością będą się wyróżniały. Zielony kolor folii może być wykorzystany jako element marketingowy firmy lub sprzedawcy. Z tego względu zielona folia stretch jest chętnie wykorzystywana przez sklepy internetowe i producentów różncyh towarów.
 

Zalety zielonej folii stretch


Ze względu na szereg zalet, folia stretch jest bardzo chętnie wykorzystywana przez wiele firm, a także przez odbiorców indywidualnych.

Do największych zalet zielonej folii stretch należą:
 • wytrzymałość na rozerwanie;
 • elastyczność, pozwalająca na pakowanie nieregularnych przedmiotów;
 • łatwość aplikacji;
 • termokurczliwość;
 • możliwość używania z ucinarką do folii stretch;
 • estetyczny, nietuzinkowy wygląd;
 • możliwość pakowania dowolnych przedmiotów;
 • sprawdza się w roli opakowania wysyłkowego;
 • izolacja przed czynnikami zewnętrznymi, np. wilgocią.
 

Kolorowa folia stretch


Folia stretch w różnych kolorach pozwala wyróżnić się spośród typowych opakowań. Oprócz zielonej folii, w Neopaku mamy także folię stretch w innych kolorach:
 • transparentna folia stretch;
 • czarna folia stretch;
 • biała folia stretch;
 • czerwona folia stretch;
 • różowa folia stretch;
 • folia ESD;
 • niebieska folia stretch;
 

Gdzie kupić zieloną folię stretch?


Wszystkie rodzaje folii stretch, a także inne artykuły przydatne podczas pakowania znajdą Państwo na stronach sklepu internetowego Neopak. W Neopaku posiadamy folię stretch w wielu kolorach, a także szereg innych produktów przydatnych podczas pakowania.

Specjaliści pracujący w naszym Dziale Obsługi Klienta chętnie pomogą Państwu w wyborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla Państwa firmy.  W Neopaku mamy wiele artykułów przydatnych podczas pakowania, między innymi:
 • kartonowe pudła;
 • taśmy pakowe;
 • folia bąbelkowa;
 • ucinarki do folii stretch;
 • tektura do pakowania;
 • rolki papieru kraftowego;
 • i wiele innych.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie