Tektura falista - szerokość do 120cm

Tektura falista 120 cm szerokości, to świetny produkt, którego liczne funkcjonalności sprawią, że nie będziesz musiał się przejmować aż tak wieloma czynnikami zabezpieczając przedmioty. Rolki tektury falistej przydadzą się każdej firmie remontowej i każdemu, kto sam chce zajmować się takimi czynnościami w swoim domu. Są również przydatne w magazynach, aby zabezpieczać różne przedmioty, czy aby przedzielać zawartość palety. Nadaje się też do wypełnienia drzwi, albo stosowania jako odbojnik.

Swoją funkcjonalność tektura falista 120 cm zawdzięcza temu, jak została wykonana. Neopak wykonuje ją z dwóch warstw tektury i łączy je fala typu B, która charakteryzuje się rewelacyjnymi właściwościami w kwestii tłumienia energii. Gramatura naszej tektury falistej wynosi aż 200 g/m², co jeszcze bardziej zwiększa jej wytrzymałość. W naszym sklepie możesz kupić różne długości nawoju, od 50 m do 100 m, sam wiesz, co wybrać najlepiej dla Twoich potrzeb. Szerokość 120 cm jest bardzo wygodna szczególnie jeśli zajmujesz się remontami. Kilka takich płatów pozwoli zabezpieczyć całą podłogę, która mogłaby ulec różnym uszkodzeniom, rysom, wgnieceniom, czy przebarwieniom.

Neopak, rolka tektury falistej 120 cm

Jeśli potrzebujesz dużej ilości tektury falistej szerokość 120 cm, powinno Cię zainteresować to, że oferujemy zniżki przy większy zamówieniach. Możemy też dla Ciebie zmodyfikować szerokość rolki, albo długość nawoju, tak, abyś nie musiał marnować materiału ani czasu na zbędne przycinanie, tak aby dopasować ją do swoich potrzeb.

Nasza tektura falista 120 cm przydaje się też podczas montażu mebli. Można je na nich wygodnie ułożyć, nie ryzykując uszkodzenia podłogi. Przyda się też do ich przemieszczania, stawiając je na tekturze, możesz przesuwać całość, bez konsekwencji. Tektura falista świetnie zabezpieczy Twoja podłogę, albo Twojego klienta, przed ciężkimi butami roboczymi, pozwala to uniknąć generowania jakichkolwiek zbędnych kosztów. Może też służyć do chronienia podłogi przed farbą, bądź tynkiem, podczas sufitowych prac wykończeniowych. Warto dodać, że można ją wykorzystywać wielokrotnie, nie powinna ulec destrukcji po jednym remoncie. To ekologiczne i ekonomiczne.

Jeśli nie wiesz, na który z naszych produktów najlepiej postawić, skorzystaj ze wbudowanego komunikatora, nasz konsultant doradzi Ci, czy tektura falista szerokość 120 cm, to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie. Jeśli interesuje Cię personalizacja zamawianego produktu, również najlepiej skorzystać z infolinii. Nie czekaj z zakupem zbyt długo, to jeden z tych produktów, które w diametralny sposób zmieniają to, jak wygląda praca i jej jakość. Kup tekturę falistą o szerokości 120 cm już dziś w Neopaku!

Rolka tektury falistej o szerokości do 120 centymetrówTektura falista w formie rolek ma wiele zastosowań. Przede wszystkim jest ceniona za swoje właściwości. Jest niedroga i wytrzymała, ponadto dobrze amortyzuje uderzenia. Dzięki temu wspaniale nadaje się do zabezpieczania różnych przedmiotów w trakcie ich magazynowania i transportu. Dzięki temuu, że szerokość rolki z tekturą ma nawet 120 centymetrów, można przy jej użyciu zabezpieczyć nawet przedmioty o sporych rozmiarach.  To szczególnie istotne w magazynach i firmach produkcyjnych, gdzie wykorzystywanie mniejszych produktów byłoby czasochłonne.

Kolejnym sposobem wykorzystania tektury falistej o szerokości do 120 centymetrów jest używanie jej w trakcie budowy, remontu, czy malowania. Duże arkusze tektury pomagają wtedy na wiele sposobów. Można nimi zabezpieczać zarówno płaskie powierzchnie, jak i duże przedmioty. Unikając uszkodzenia, zachlapania lub zabrudzenia, można w znacznym stopniu obniżyć ewentualne koszty.

 

Z czego wykonana jest tektura falista o szerokości do 120 centymetrów?Rolka tektury falistej ma wymiary 120 centymetrów na 50 metrów bieżących. Budowa tego produktu jest dość prosta. Składa się z dwóch warstw tektury o fali B. Dzięki gramaturze tektury aż 20 0g/m2jest bardzo wytrzymała i trwała. Waga rolki o objętości 50 metrów to 20 kilogramów, co pozwala na bezproblemowe transportowanie jej.

Tektura falista sprzedawana jest w formie rulonu, dzięki czemu jej używanie jest dość proste. Tektura falista ma naturalny, brązowy kolor.

Tektura wykorzystana do wytworzenia tego produktu jest ekologiczna. Pochodzi z recyklingu lub makulatury. Bez problemu można ją także ponownie przetworzyć. Ze względu na swoją wytrzymałość na rozdarcie, tektura falista jest produktem wielorazowego użytku.  Na koniec transportu lub remontu można ją więc zwinąć i wykorzystać jeszcze raz, co pozwoli na ograniczenie kosztów w przyszłości.

 

Właściwości tektury falistejTektura falista ma karbowaną strukturę. Zapewnia dobre właściwości, jeżeli chodzi o amortyzację drgań, wstrząsów i uderzeń. Ochrona przed działaniem sił mechanicznych jest jednym z głównych atutów falistej tektury. Dzięki takiej budowie ma podobne właściwości do tektury o strukturze plastra miodu. Jest przy tym o wiele tańsza w zakupie. Falista tektura jest odporna na porysowanie i rozdarcie, do jej przecięcia należy użyć ostrego noża.

 

Zastosowanie tektury falistej w rolce o szerokości do 1,2 metraTektura falista w formie rolek ma dobre właściwości, dzięki którym nadaje się do zabezpieczania rzeczy przed zniszczeniem. Można ją wykorzystać podczas remontu i owinąć nią delikatne przedmioty - meble, wyposażenie wnętrza. Tektura w rolce o dużej długości nadaje się też dobrze do zabezpieczenia podłóg i ścian. Warto to zrobić, aby uniknąć zniszczeń.

Kolejnym sposobem wykorzystania tektury falistej jest zabezpieczanie towarów na czas wysyłki lub transportu. Duże wymiary pozwalają szybko owinąć meble, wypełnione palety, sprzęt RTV i AGD, a także inne produkty o dużych gabarytach. Niski koszt rolki tektury i możliwość jej wielokrotnego wykorzystania sprawiają, że jest chętnie używana przez firmy kurierskie, spedycyjne i transportowe. Warto też zaopatrzyć się w zapas tektury falistej przy planowaniu przeprowadzki. Zabezpieczając nią wyposażenie swojego domu na czas jego przenoszenia można uniknąć wielu zniszczeń.

Tektura falista może także posłużyć do tworzenia instalacji artystycznych. Jest wykonana z kartonu, dlatego z łatwością można w niej wycinać i malować ją. Świetnie sprawdzi się w szkołach i przedszkolach do prac senso plastycznych, także metodą Montessori.

 

Największe zalety tektury falistej o szerokości do 120 cmZe względu na swoją uniwersalność, tektura przydaje się w każdej firmie, na magazynie lub w fabryce. Znajduje swoje zastosowanie podczas wielu remontów, czy na placach budowy. Głównym zadaniem tektury jest zabezpieczanie dużych przedmiotów i powierzchni płaskich (ścian, podłóg). Właściwości tektury falistej (wytrzymałość, amortyzacja, niski koszt zakupu) sprawiają, że ma wiele zalet. Do największych plusów tektury falistej w rolce o szerokości do 120 cm należą:
 • niski koszt zakupu;
 • karbowana powierzchnia, która umożliwia zginanie (np. owijanie przedmiotów);
 • wytrzymałość na rozerwanie;
 • ochrona przed uderzeniami, zniszczeniem;
 • możliwość wielokrotnego wykorzystania;
 • można po niej chodzić;
 • jest produktem ekologicznym - poddaje się recyklingowi, pochodzi z makulatury;
 • jest lekka - nie zwiększa kosztów wysyłki, jeśli użyjemy jej do pakowania przesyłki;
 • rolka zawiera aż 50 metrów bieżących.


 

Gdzie kupić tekturę falistą?Tekturę falistą w rolkach o szerokości do 120 cm, a także inne artykuły przydatne podczas zabezpieczania i pakowania dowolnych rzeczy na czas wysyłki lub magazynowania, znajdą Państwo w sklepie internetowym Neopak. W naszej ofercie, oprócz tektury falistej w różnych rozmiarach (do 50 cm, do 100 cm, do 120 cm) znajdą Państwo także:
 • Jak zabezpieczyć łóżko podczas malowania?
  Podczas malowania należy dokładnie zabezpieczyć wszystkie meble oraz przedmioty, które nie zostaną wyniesione z pomieszczenia. Łóżko, zazwyczaj ciężkie i dość duże, można okryć za pomocą folii stretch. To bardzo elastyczny i jednocześnie odporny na rozerwanie materiał opakowaniowy. Folia stretch, podobnie jak tektura falista lub folia bąbelkowa ochronią materac i ramę łóżka przed zabrudzeniem czy uszkodzeniem mechanicznym. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą NEOPAK. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny zarówno podczas zakupów detalicznych, jak i hurtowych.
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie