szerokość 120cm

Tektura falista 120 cm szerokości, to świetny produkt, którego liczne funkcjonalności sprawią, że nie będziesz musiał się przejmować aż tak wieloma czynnikami zabezpieczając przedmioty. Rolki tektury falistej przydadzą się każdej firmie remontowej i każdemu, kto sam chce zajmować się takimi czynnościami w swoim domu. Są również przydatne w magazynach, aby zabezpieczać różne przedmioty, czy aby przedzielać zawartość palety. Nadaje się też do wypełnienia drzwi, albo stosowania jako odbojnik.

Swoją funkcjonalność tektura falista 120 cm zawdzięcza temu, jak została wykonana. Neopak wykonuje ją z dwóch warstw tektury i łączy je fala typu B, która charakteryzuje się rewelacyjnymi właściwościami w kwestii tłumienia energii. Gramatura naszej tektury falistej wynosi aż 200 g/m², co jeszcze bardziej zwiększa jej wytrzymałość. W naszym sklepie możesz kupić różne długości nawoju, od 50 m do 100 m, sam wiesz, co wybrać najlepiej dla Twoich potrzeb. Szerokość 120 cm jest bardzo wygodna szczególnie jeśli zajmujesz się remontami. Kilka takich płatów pozwoli zabezpieczyć całą podłogę, która mogłaby ulec różnym uszkodzeniom, rysom, wgnieceniom, czy przebarwieniom.

Neopak, rolka tektury falistej 120 cm

Jeśli potrzebujesz dużej ilości tektury falistej szerokość 120 cm, powinno Cię zainteresować to, że oferujemy zniżki przy większy zamówieniach. Możemy też dla Ciebie zmodyfikować szerokość rolki, albo długość nawoju, tak, abyś nie musiał marnować materiału ani czasu na zbędne przycinanie, tak aby dopasować ją do swoich potrzeb.

Nasza tektura falista 120 cm przydaje się też podczas montażu mebli. Można je na nich wygodnie ułożyć, nie ryzykując uszkodzenia podłogi. Przyda się też do ich przemieszczania, stawiając je na tekturze, możesz przesuwać całość, bez konsekwencji. Tektura falista świetnie zabezpieczy Twoja podłogę, albo Twojego klienta, przed ciężkimi butami roboczymi, pozwala to uniknąć generowania jakichkolwiek zbędnych kosztów. Może też służyć do chronienia podłogi przed farbą, bądź tynkiem, podczas sufitowych prac wykończeniowych. Warto dodać, że można ją wykorzystywać wielokrotnie, nie powinna ulec destrukcji po jednym remoncie. To ekologiczne i ekonomiczne.

Jeśli nie wiesz, na który z naszych produktów najlepiej postawić, skorzystaj ze wbudowanego komunikatora, nasz konsultant doradzi Ci, czy tektura falista szerokość 120 cm, to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie. Jeśli interesuje Cię personalizacja zamawianego produktu, również najlepiej skorzystać z infolinii. Nie czekaj z zakupem zbyt długo, to jeden z tych produktów, które w diametralny sposób zmieniają to, jak wygląda praca i jej jakość. Kup tekturę falistą o szerokości 120 cm już dziś w Neopaku!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj