Tektura falista - szerokość do 50cm

Bardzo dobrym materiałem do owijania nawet delikatnych przedmiotów i zabezpieczania odnowionych powierzchni jest tektura o szerokości 50 cm, która jest dostępna w naszej kolekcji. Za jej pomocą można szczelnie owinąć przedmioty o różnych kształtach, skutecznie zabezpieczyć meble i kosztowności.

Zbudowana z dwóch warstw, pomiędzy którymi umieszczona jest falowane wypełnienie typu B, którego świetne właściwości amortyzujące sprawiają, że jest to niemalże przedmiot niezbędny podczas prac wykończeniowych, na powierzchniach, które wymagają dodatkowego zabezpieczenia. Tektura falista 50 cm przyda się każdemu fachowcowi.

Standardowo tektura falista sprzedawana jest w postaci rulonów o długości nawoju 50 m (waga rulonu: 20 kg). Jest to ilość, która pozwoli zapomnieć o następnym zakupie drobnym fachowcom, natomiast w przypadku dużych firm polecamy zakupienie większej ilości rolek tektury falistej 50 cm.

Użycie wysokogatunkowej tektury o gramaturze 200 g/m² pozwoliło nam na wyprodukowanie najmocniejszej na rynku tektury falistej w tej kategorii. Pozwalają na bardzo dobre zabezpieczenie warstw produktów na paletach, czy owijanie całych produktów, szczególnie stosowane jest to w przypadku transportu ciężkich maszyn, albo sprzętu AGD.

Tektura falista 50 cm Neopak

Klienci Neopak mają też możliwość zamówienia u nas tektury falistej w rolkach o innych wymiarach. Wystarczy przekazać naszym doradcom technicznym specyfikację techniczną potrzebnego wyrobu. Pozwoli Ci to zawsze korzystać z takiego rozwiązania, jakiego potrzebujesz, oszczędzając sobie, bądź swoim pracownikom zbędnej pracy polegającej na przycinaniu zbyt szerokiej tektury falistej, unikniesz też marnotrawstwa materiału.

Tektura falista 50 cm, przydaje się podczas remontów domów, gdy konieczne jest zabezpieczenie podłogi, która w pomieszczeniach zazwyczaj nie charakteryzuje się wysoką nieścieralnością. Unikniesz w ten sposób wszelkich rys na panelach czy płytkach. Przydaje się też kiedy w grę wchodzi przemieszczanie, bądź montowanie mebli. Na tekturze falistej 50 cm możesz je przesuwać, nie szkodząc płaskim powierzchniom ani samym meblom. Wygodniej się na niej też montuje. Innymi słowy, jeśli chcesz wykonywać prace w domu, albo wykonujesz je u innych koniecznie kup tekturę falistą!

Nie wiesz, na które rozwiązanie się zdecydować? Zdecyduj się na to, żeby zadzwonić na naszą infolinię, szybko rozwiejemy Twoje wątpliwości i zadbamy o Twoją satysfakcję z naszej obsługi. Nie zwlekaj z zakupem, oferujemy szybką dostawę, co sprawi, że jakość Twoich usług wzrośnie ekstremalnie szybko. Tektura falista 50 cm, kup teraz!

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Filtruj karton po wymiarach
  Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj