Kartony i pudła z oknem

Pudełka z oknem to bardzo ciekawe rozwiązanie, zarówno do przechowywania przedmiotów, jak i do obdarowywania prezentami. Wiele firm zajmujących się przygotowywaniem upominków doceniło ten rodzaj opakowania i w nich sprzedaje swoje produkty. Pudełko z oknem, tak jak sama nazwa wskazuje, to karton, w którym zostało zamontowane okienko z przeźroczystego plastiku, które pozwala na stały wgląd do jego wnętrza.

Jeśli zależy Ci na tym, żeby Twój prezent był od razu widoczny dla obdarowywanej osoby, a być może nawet jej otoczenia (może tak być szczególnie jeśli reprezentujesz jakąś grupę przy obdarowywaniu i chcecie od razu poznać reakcję obdarowywanej osoby). Jeśli obdarowujesz czymś reprezentatywnym, zegarkiem, czy dziełem sztuki, to pudełko z oknem będzie rewelacyjnym rozwiązaniem.

Pudełka z oknem najczęściej są wykonywane z karbowanej tektury, albo z brązowej tektury, choć zdarzają się też takie pokryte laminatem. Nie ważne, na które się zdecydujesz, każde będzie wyglądać świetnie. Pudełka najczęściej zamykane są w sposób pokrywkowy, choć zdarzają się takie wyposażone w zamknięcie wykrojnikowe. Jest to oczywiście wynik przeznaczenia, prezenty nie muszą być szczelnie zamknięte ani zabezpieczone przed uszkodzeniami w transporcie.

Pudełko z oknem świetnie się nada, jeśli masz w sobie duszę artysty i chcesz obdarować kogoś pięknym własnoręcznie wykonanym dziełem w jego specjalny dzień, nie ważne, czy to rocznica, komunia, czy ślub. Estetyczny wygląd pudełka podkreśli wygląd prezentu, a ładny prezent sprawi, że pudło będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. Jeśli chcesz jeszcze bardziej podbić rangę prezentu zastosuje kolorowe wypełnienia pudełek, albo wełnę drzewną, każde z tych działań będzie miało widoczny efekt.

Specyficznym rodzajem pudełka z oknem są tak zwane flowerboxy. To pojemniki z głębokim dnem, do którego można wlać odrobinę wody, aby kwiaty wolniej więdły, wyposażone w wielkie wysokie pokrywy z góry, do środka zmieści się nawet kwiat w doniczce, więc jeśli chcesz obdarować bliską Ci osobę takim symbolicznym i romantycznym prezentem skorzystaj z pudełka z oknem, choć w tym konkretnym przypadku można go nazwać daszkiem.

Nie ważne, na jakie opakowanie się zdecydujesz w Neopaku możesz liczyć na bardzo szybką wysyłkę i najwyższą jakość produktów. Nasi dostawcy są zweryfikowania i ani oni, ani my nigdy nie zawodzimy. Jeśli nie wiesz za bardzo, na jakie pudełko z oknem się zdecydować, skorzystaj z naszej infolinii, pomożemy Ci wybrać to jedno, odpowiednie. Nie czekaj z zakupem i kontaktem do jutra i uczyń swój prezent wyjątkowym już dzisiaj!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Format
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj tektury
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj