Tuby kartonowe - długość do 2000mm

Tuby kartonowe 2000 mm znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w firmach zajmujących się produkcją różnego rodzaju dzieł poligraficznych, szczególnie tych największych, takich jak banery reklamowe, plakaty wyborcze, czy tapety ścienne. Tuby tekturowe 2 m są też wykorzystywane do pakowania dużych arkuszy różnego rodzaju materiałów, szczególnie tkanin i folii.

Długie tuby papierowe służą też do transportu wszelkiego rodzaju długich elementów, takich jak wrażliwe rury, świetlówki, czy elementy maszyn. Wytrzymała konstrukcja opierająca się na bardzo silnym zwijaniu cienkich warstw tektury i łączeniu ich silnym klejem. Dzięki takiemu procesowi produkcji tuba kartonowa 2 m staje się niezwykle wytrzymała. Transport wszelkiego rodzaju przedmiotu w takich opakowaniach jest bezpieczny i dość tani - tuba tekturowa 2000 mm nie jest ciężka.

Kolejną rzeczą, którą zdecydowanie warto dodać, jest fakt, że w sklepie internetowym Neopak, dostępne są różne tuby papierowe do 2000 mm, w tym najbardziej wyjątkowe, czyli kartony teleskopowe, których długość można regulować aż w zakresie 1 metra! To świetne rozwiązanie dla każdej firmy.

Tuby kartonowe pozwolą Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy - wytrzymałe opakowania, to mniej uszkodzonego towaru w transporcie, a to z kolei oznacza o wiele mniej zwrotów, innymi słowy inwestycja Ci się zwróci bardzo szybko. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na zakup wielu tub papierowych do 2 m, to zaoferujemy Ci zniżkę, która jeszcze bardziej urentowni inwestycję.

Warto dodać, że Neopak, jako producent opakowań może przeprowadzić dla Ciebie dodatkową personalizację tub kartonowych 2000 mm, nadrukowując wybrane przez Ciebie grafiki, kaszerując, czy laminując je. Pozwalamy też na modyfikacje w zakresie jej średnicy i długości, innymi słowy z naszą pomocą, będziesz mieć dokładnie takie opakowanie, jakiego potrzebujesz.

Tuby papierowe 2 m, nadają się też do archiwizacji wszelkich dużych arkuszy papieru, w efekcie w Twoim biurze, albo w Twoim domu zapanuje porządek, a stare projekty, które możliwe, że chcesz przechowywać na wypadek, w razie, gdyby Twój klient postanowił poprosić o kolejną kopię, będzie na swoim konkretnym miejscu, a gdy zajdzie potrzeba, nie będziesz musiał go w nieskończoność szukać.

Nie ważne na, którą z tub tekturowych 2 m Neopaku się zdecydujesz, będziesz zadowolony, jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami za pośrednictwem komunikatora, pomożemy Ci w wyborze optymalnego rozwiązania. Nie czekaj z zamówieniem i już dzisiaj postaw na niezawodne tuby tekturowe 2 m Neopak.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie