Tuby kartonowe - średnica 120mm

Tuby kartonowe fi 120 to ciekawe produkty. Bardzo duża średnica sprawia, że przestajemy być ograniczenie tylko do cienkich arkuszy. Tak grube opakowania pozwolą na umieszczanie w nich, chociażby rolek z foliami, czy tkaninami, o wiele bardziej wydajnie niż w przypadku mniejszych opakowań - możemy transportować więcej na raz. Jak pokazuje doświadczenie, wysłanie jednej dużej paczki jest tańsze niż dwóch mniejszych.

Tuby tekturowe fi 120 są ekstremalnie wytrzymałe dzięki zastosowaniu grubych ścianek, powstających poprzez nawijanie cienkich warstw papieru i kleju, spajającego całość. W efekcie powstaje ekstremalnie sztywne opakowanie, praktycznie niemożliwe do przypadkowego uszkodzenia. Tę właściwość w połączeniu z niską ceną, i niską masą własną z całą pewnością docenią wszelkie firmy, które będą stosować tuby papierowe średnica 120 cm do wysyłania swoich produktów. Niska cena przesyłki to jedna z podstawowych rzeczy przyciągających klientów.

Jeśli chcesz wysyłać tuby kartonowe średnica 12 cm będzie jeszcze bezpieczniejsze, jeśli zabezpieczysz je dedykowanym denkiem, które również można kupić w sklepie Neopak, a także dodatkowo zabezpieczając ścianki folią pakową, tak, aby na pewno nie miały kontaktu z wodą. Denko do tuby tekturowej średnica 12 cm przyda się też, jeśli chcesz archiwizować w nim arkusze papierowe - mapy, projekty, dokumenty na dużym formacie. Ochronisz w ten sposób zawartość przed szkodliwym działaniem kurzu i powietrza.

Kolejną zaletą zakupu tuby papierowej o średnicy 12 cm w sklepie Neopak jest fakt, że możemy je dostosować do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa - zmodyfikować ich długość, rodzaj zamknięcia, czy zmienić kolor. Możemy nanieść na nie też Twoje logotypy, albo ją zalaminować, aby zwiększyć wodoodporność, zrobimy to co uznasz za niezbędne.

Tuby kartonowe średnica 12 cm są wykorzystywane masowo w fabrykach do pakowania gotowych produktów, takich jak rolety, świetlówki, czy rury. Ekonomiczne i bezpieczne opakowanie wpłynie pozytywnie na funkcjonowanie każdej firmy. Pozwoli też na lepszą organizację Twojego biura lub domu. Zastosowań jest mnóstwo, jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia.

Jeśli nie możesz się zdecydować na żadne z rozwiązań, skontaktuj się z nami za pośrednictwem infolinii, albo wbudowanego w stronę komunikatora, nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze rozwiązania adekwatnego do Twoich potrzeb. Z całą pewnością uda nam się wspólnie dojść do rozwiązania problemu. Nie zwlekaj z zakupem i już dzisiaj kup tuby tekturowe średnica 12 cm w Neopaku.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie