Tuby kartonowe według średnicy 80mm

Tuby kartonowe o średnicy fi 80 mają setki różnych zastosowań, a nasi klienci wykorzystywali je już na wszelkie sposoby. Dominowali oczywiście zdecydowanie przedstawiciele branż, zajmujących się projektowaniem i kreacją grafik. Zwijalne arkusze papieru świetnie się mieszczą w tubach tekturowych 8 cm, co sprawia, że jest to najprostszy sposób ich przechowywania, archiwizowania bądź transportu. Hurtownie plakatów również korzystają z tego typu opakowań. Doceniają je też studencie architektury, czy ASP, gdzie ich prace muszą być w bezpieczny sposób dostarczane na uczelnie, a często nie są akceptowalne prace w wersji elektronicznej.

Tuby papierowe średnica 8 cm nadają się też do przechowywania tkanin i folii, co jest bardzo doceniane we wszelkiego rodzaju magazynach i fabrykach, gdzie półprodukty, albo ostateczne produkty mogą być przechowywane właśnie w takim wygodnym, bezpiecznym i estetycznym opakowaniu. Jeśli chcesz coś faktycznie w nim wysyłać, powinieneś dodatkowo wyposażyć się w zatyczki, które stanowią osobne denka, przeznaczone do danej średnicy tuby, albo, czasami, są razem w zestawie z tubą, stanowiąc jej integralną część.

W Neopaku znajdziesz też bardziej specyficzne tuby kartonowe średnica 8 cm, chociażby takie, które zostały wyposażone w metalowe denka, osiągając piękną estetykę i stając się jeszcze bardziej wytrzymałe. Można do nich pakować alkohol i inne szklane przedmioty. Warto zaznaczyć, że niezwykła wytrzymałość tub papierowych jest osiągana za pomocą zwijania i klejenia kolejnych warstw tektury. Dzięki swojej sztywności opakowania tego typu są bardzo wytrzymałe i będziesz mógł spać spokojnie, nie martwiąc się o zwroty wysyłając swoje produkty.

Możemy też dla Ciebie przekształcić nasze opakowania, tak aby spełniały Twoje potrzeby. Pokryjemy gładkie tuby grafikami, albo zmienimy ich kolor, tak aby odpowiadał wizerunkowi Twojej firmy. Możemy je też dodatkowo zalaminować, aby zwiększyć ich wodoodporność, albo zmodyfikować ich wymiary. Takie kompleksowe podejście gwarantuje najwyższą szansę na sukces Twojego przedsiębiorstwa.

Jeśli już wybrałeś odpowiednie opakowanie, to nie zwlekaj z zakupem, na pewno będziesz zadowolony, ponadto przy zakupie większej ilości danego produktu możesz liczyć na zniżkę. Jeśli jest odwrotnie i nie wiesz, który z naszych produktów kupić, skorzystaj z komunikatora, i pomocy naszego doradcy, wspólnie na pewno uda się wam znaleźć optymalnie rozwiązanie. Postaw na najwyższą jakość i kup tubę kartonową średnica 8 cm w Neopaku i nie martw się więcej o wysyłki bądź organizację.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Format
Długość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj składania
Rodzaj tektury
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj