Narożniki piankowe

Narożniki piankowe są fantastyczną metodą zabezpieczenia różnych przedmiotów podczas przechowywania, wysyłki i obsługi. Mogą one być również wykorzystywane podczas remontów wnętrz w celu ukrycia części projektu.

Do ich produkcji służy spieniony polietylen, który osiąga gęstość ok. 25 -30 kg/m³. To gwarantuje, że narożniki doskonale zamortyzują niespodziewane upadki, uderzenia i inne uszkodzenia elementów, na których są zamocowane. W celu uzyskania jeszcze lepszej ochrony możemy połączyć kilka warstw narożników piankowych. Jest to możliwe za pomocą listwy zamykającej (np. papier kraft). Dodatkowo specjalne płyty montażowe pozwalają nam na mocowanie narożników na chropowatych powierzchniach takich jak np. beton, cegła czy drewno podczas prac remontowych.

Zastosowanie piankowej ochrony narożników zostało już z powodzeniem wdrożone przez wiele międzynarodowych wypożyczalni samochodów i firm logistycznych w ramach ich działalności na całym świecie. Stanowią one skuteczny sposób ochrony pojazdów klientów podczas przechowywania i transportu, a także trwałe rozwiązanie, które pomaga obniżyć koszty transportu i zwiększyć poziom zadowolenia naszych klientów.

Narożniki piankowe mogą być stosowane do szerokiej gamy produktów, m.in. do sprzętu AGD i RTV, szyb, luster, obrazów, mebli.

Zabezpieczają zarówno sam przedmiot, jak i powierzchnie, z którymi się stykał (ściany, podłogi, klatki schodowe, futryny).

Narożniki mogą być również wykorzystywane do ochrony krawędzi obiektów w domach z małymi dziećmi. Mogą być również używane do ochrony małych dzieci przed krzywdą, trzymając je z dala od niebezpiecznych przedmiotów.

Narożniki z pianki są niezwykle elastyczne, dzięki czemu dopasowują się do niemal każdej powierzchni. Są lekkie, dzięki czemu zabezpieczony nimi towar nie jest nadmiernie obciążony. Można je wykorzystywać w kółko

Narożniki piankowe są ekonomiczne, ponieważ nie zwiększają całkowitej wagi przesyłki. Są one również przyjazne dla środowiska, ponieważ materiał, z którego są wykonane, w 100% nadaje się do recyklingu. Dzięki swojej konstrukcji można je łatwo mocować za pomocą taśm klejących lub kleju. Najprostszym sposobem mocowania narożników piankowych jest użycie dwustronnej taśmy klejącej o wyjątkowo mocnym wiązani.

Aby uzyskać najlepszy efekt, zalecamy użycie specjalnej dyszy do dozowania kleju ze strzykawki. Najpopularniejsze z nich są produkowane przez firmę w miejscu.

Stosowanie narożników piankowych jest bardzo proste i szybkie, zajmuje zaledwie kilka minut w zależności od sytuacji. Są też wyjątkowo uniwersalne: można nimi pokrywać duże i mniejsze powierzchnie, płaskie i te z konturami. Dzięki doskonałej jakości nie kruszą się i nie rozrywają - za to całkowicie usuwają się z powierzchni, nie pozostawiając żadnych śladów. To sprawia, że są nie tylko skuteczne, ale i ekonomiczne. Co więcej, jedna rolka taśmy klejącej wystarcza nawet na 90 narożników o wymiarach 2 x 3 cm!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj