Narożniki folimpex

Narożniki piankowe Folimpex to doskonałe materiały ochronne, zapewniające skuteczną ochronę dla szerokiej gamy przedmiotów. Zazwyczaj stosuje się je do ochrony sprzętu, który może być narażony na niezamierzone uszkodzenia. Występują w różnych profilach i rozmiarach, dzięki czemu można je w prosty sposób dopasować do kształtu każdej rzeczy, która wymaga ochrony.

Narożniki wykonane są z trwałego spienionego polietylenu, dzięki czemu są odporne na rozciąganie, nacisk, wilgoć i wiele innych czynników. Dostępne są w wielu jaskrawych kolorach, dzięki czemu możliwe jest kodowanie kolorystyczne w zależności od użytkownika lub od zastosowania w danej branży.

Narożniki mogą być klejone specjalnymi klejami do polietylenu Narożniki klejone do pianki mogą być zadrukowane logotypami firm i innymi informacjami ważnymi dla potencjalnych klientów. Dzięki możliwości personalizacji stają się również skutecznym upominkiem firmowym. Bardzo dobrze chronią produkty przed zarysowaniem w czasie transportu lub magazynowania, a dzięki zamkniętej strukturze komórkowej materiału mają dużą zdolność amortyzacji wstrząsów. Powierzchnia

Właściwości narożników Folimpex: Chronią rzeczy takie jak drewno, plastik, metal, szkło i ceramika przed urazami spowodowanymi przez wystające elementy i ostre krawędzie. Istnieje wiele różnych kształtów i rozmiarów do wyboru. Są odporne na działanie wody (nie przepuszczają wilgoci) oraz zabrudzenia. Są również niewiarygodnie lekkie. Ty

Narożniki piankowe dzięki swojemu kształtowi pewnie trzymają delikatne przedmioty. Są one bardzo praktyczne do przechowywania i transportu elementów używanych w produkcji soczewek lub okularów. Ze względu na możliwość podgrzewania, narożniki z polietylenu spienionego mogą być łatwo zintegrowane z istniejącymi procesami produkcyjnymi. Dzięki niewielkiej wadze i wysokiej wytrzymałości materiał ten może być również stosowany w maszynach pakujących.

Narożniki piankowe Folimpex są standardowo dostarczane w formie płaskiej (firma oferuje bezpłatną usługę cięcia).

Można je bez problemu ciąć standardowymi narzędziami, a dzięki zamkniętej strukturze komórkowej materiału nie ulegają uszkodzeniu podczas cięcia. Łatwo się je czyści za pomocą sprężonego powietrza lub strumienia wody, zachowują swoje pierwotne właściwości nawet po zanurzeniu w wodzie

Profile typu U, O, TS, H i Omega (z dodatkowymi wspornikami)l" kątowniki. Narożniki Folimpex wykonywane są też w różnych kolorach, dzięki czemu łatwiej będzie można rozpoznać produkty nimi osłonięte.

Wszystkie te profile są dostępne w metrach bieżących. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze najlepszego kształtu i rozmiaru dla Państwa potrzeb.

  • Co to jest narożnik folimpex?
    Narożniki piankowe Folimpex, dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego, to materiały ochronne, które gwarantują skuteczną ochronę dla wyjątkowo szerokiej gamy przedmiotów. Są wykonane z trwałego spienionego polietylenu, dzięki czemu wykazują odporność na rozciąganie i nacisk. Najczęściej są stosowane do ochrony sprzętu elektronicznego, który bywa narażony na uszkodzenia podczas transportu. Narożniki Folimpex występują w kilku różnych rozmiarach. Tym samym można je łatwo dopasować do kształtu przedmiotu wymagającego ochrony. Sprawdź także narożniki Corner C oraz przekładki paletowe. 
     
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj