Narożniki folimpex

Narożniki piankowe Folimpex to doskonałe materiały ochronne, zapewniające skuteczną ochronę dla szerokiej gamy przedmiotów. Zazwyczaj stosuje się je do ochrony sprzętu, który może być narażony na niezamierzone uszkodzenia. Występują w różnych profilach i rozmiarach, dzięki czemu można je w prosty sposób dopasować do kształtu każdej rzeczy, która wymaga ochrony.

Narożniki wykonane są z trwałego spienionego polietylenu, dzięki czemu są odporne na rozciąganie, nacisk, wilgoć i wiele innych czynników. Dostępne są w wielu jaskrawych kolorach, dzięki czemu możliwe jest kodowanie kolorystyczne w zależności od użytkownika lub od zastosowania w danej branży.

Narożniki mogą być klejone specjalnymi klejami do polietylenu Narożniki klejone do pianki mogą być zadrukowane logotypami firm i innymi informacjami ważnymi dla potencjalnych klientów. Dzięki możliwości personalizacji stają się również skutecznym upominkiem firmowym. Bardzo dobrze chronią produkty przed zarysowaniem w czasie transportu lub magazynowania, a dzięki zamkniętej strukturze komórkowej materiału mają dużą zdolność amortyzacji wstrząsów. Powierzchnia

Właściwości narożników Folimpex: Chronią rzeczy takie jak drewno, plastik, metal, szkło i ceramika przed urazami spowodowanymi przez wystające elementy i ostre krawędzie. Istnieje wiele różnych kształtów i rozmiarów do wyboru. Są odporne na działanie wody (nie przepuszczają wilgoci) oraz zabrudzenia. Są również niewiarygodnie lekkie. Ty

Narożniki piankowe dzięki swojemu kształtowi pewnie trzymają delikatne przedmioty. Są one bardzo praktyczne do przechowywania i transportu elementów używanych w produkcji soczewek lub okularów. Ze względu na możliwość podgrzewania, narożniki z polietylenu spienionego mogą być łatwo zintegrowane z istniejącymi procesami produkcyjnymi. Dzięki niewielkiej wadze i wysokiej wytrzymałości materiał ten może być również stosowany w maszynach pakujących.

Narożniki piankowe Folimpex są standardowo dostarczane w formie płaskiej (firma oferuje bezpłatną usługę cięcia).

Można je bez problemu ciąć standardowymi narzędziami, a dzięki zamkniętej strukturze komórkowej materiału nie ulegają uszkodzeniu podczas cięcia. Łatwo się je czyści za pomocą sprężonego powietrza lub strumienia wody, zachowują swoje pierwotne właściwości nawet po zanurzeniu w wodzie

Profile typu U, O, TS, H i Omega (z dodatkowymi wspornikami)l" kątowniki. Narożniki Folimpex wykonywane są też w różnych kolorach, dzięki czemu łatwiej będzie można rozpoznać produkty nimi osłonięte.

Wszystkie te profile są dostępne w metrach bieżących. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze najlepszego kształtu i rozmiaru dla Państwa potrzeb.

Profile ochronne - narożniki folimpex


Wykonane z wytrzymałej i bardzo elastycznej pianki narożniki ochronne folimpex są świetnym sposobem na zabezpieczenie różnych towarów i ładunków. Można ich użyć zarówno do pakowania większych ładunków na paletę, jak i w innych sytuacjach. Narożniki folimpex mogą mieć mieć różne kształty i wymiary. Dzięki temu można je wykorzystać na wiele sposobów - do ochrony różnych przedmiotów.

Dlaczego narożniki folimpex ochronne są tak dobrym sposobem zabezpieczania różnych towarów? Wykonane z pianki osłony krawędzi i narożników są miękkie i nie odkształcają się trwale. Pozwala to znieść wiele trudów związanych z transportem. Przydadzą się też na magazynie, w hurtowni i w innych miejscach, gdzie przechowują Państwo towar. Zapobiegają powstawaniu ewentualnych uszkodzeń, jeśli przypadkiem coś uderzyłoby w krawędź składowanego tam towaru.

Narożniki do osłony delikatnych ładunków i nie tylko


Dodatkowa ochrona podczas transportu lub magazynowania to konieczna sprawa w przypadku wielu ładunków. Jak się okazuje nie tylko najbardziej wartościowe lub delikatne towary warto w ten sposób dodatkowo zabezpieczać. Niezależnie od rodzaju towaru, dodatkowe zabezpieczenie będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwo. Co ważne, dotyczy to także opakowania, w którym coś jest przewożone, przenoszone lub przechowywane. Osłonięcie krawędzi paczek pomaga więc w zachowaniu jak najbardziej estetycznego wyglądu, dzięki czemu można uniknąć niechcianych reklamacji i zwrotów.

narożniki folimpex

Ważną cechą narożników do osłaniania towarów jest możliwość wielokrotnego używania ich.  Po zakończeniu transportu można rozpakować ładunek i zachować narożniki piankowe. Dzięki temu znacznie ograniczą Państwo koszty związane z zabezpieczaniem kolejnych paczek, palet i ładunków.
 

Jaki kształt narożnika wybrać?


W zależności od planowanego zastosowania mogą Państwo wybrać jeden z wielu rodzajów narożników folimpex. Ich kształt jest zbliżony do litery, stąd łatwo można je nazwać. W naszej ofercie znajdują się między innymi:
Wybierając odpowiedni narożnik o najbardziej dopasowanym kształcie mogą mieć Państwo pewność, że będzie się doskonale trzymał podczas całego transportu. Często spotykane są też narożniki-wałki. Poszczególne produkty różnią się od siebie także grubością wykorzystanej pianki. Im większa grubość, tym profil zapewnia lepszy poziom ochrony. Rośnie przy tym jednak jego koszt zakupu. Nie zawsze warto więc wybierać po prostu najbardziej “mięsiste” profile ochronne.
 

Rodzaje narożników folimpex z pianki


Osłony piankowe występują w wielu rodzajach. Zwykle są dostarczane jako produkt do samodzielnego cięcia. Pozwala to na dopasowanie osłony narożnika do odpowiedniej długości. Najczęściej długość narożnika folimpex to od jednego do dwóch metrów bieżących. Dostępne są różne rodzaje narożników do zabezpieczania krawędzi:
Wybór odpowiedniego kształtu kątownika lub narożnika zależy oczywiście od tego, jaki kształt i wymiary ma towar, który chcą Państwo zabezpieczyć. Dodatkowo profile ochronne do zabezpieczania ładunków mają zwykle jaskrawe kolory - żółty, niebieski i inne. Pozwala to jeszcze lepiej zwrócić na siebie uwagę i spowodować, że wszyscy mający styczność z towarem zachować szczególną ostrożność.
 

Gdzie kupić  narożniki ochronne?


Osłona towarów i ładunków w czasie transportu i magazynowania jest bardzo istotnym elementem procesu pakowania. Wszystkie produkty i artykuły niezbędne podczas pakowania znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym Neopak. Mamy też kątowniki piankowe i narożniki folimpex w różnych odmianach. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty w różnych kształtach, w zależności od Państwa potrzeb i planowanego zastosowania.
 

Ile kosztuje narożnik folimpex?


Zwykle narożnik piankowy kosztuje kilka złotych. Odmiany wykonane z pianki o większej grubości są nieco droższe, natomiast najtańsze są podstawowe warianty. Do zabezpieczania zwykłego ładunku w zupełności wystarczą najbardziej typowe odmiany narożników folimpex. Kątowniki i osłony dedykowane do bardziej delikatnych towarów są natomiast wykonane z pianki o większej gęstości, mogą mieć też nietypowy kształt. Wszystko to sprawia, że jeszcze lepiej ochronią transportowany towar, cokolwiek znajduje się na palecie lub w pudle.
 

Właściwości piankowych osłon - narożników folimpex


Narożniki, kątowniki i inne piankowe osłony przydają się podczas transportu różnych ładunków. Pozwalają uniknąć niechcianych skutków uderzeń, zarysowań i innych  sytuacji powstałych podczas transportu. Duży wybór kątowników i narożników sprawia, że można dopasować produkt do swoich potrzeb. Bez problemu można też przyciąć narożnik, aby miał idealnie dobraną długość do danej krawędzi.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie