Profile Corner C

Profile Corner C to trójwymiarowe narożniki ochronne o gładkiej lub lakierowanej powierzchni, przeznaczone do zabezpieczania przed uszkodzeniem delikatnych wyrobów, takich jak wazony czy figurki porcelanowe. Dzięki swojej elastyczności i gładkości (zbliżonej do pianki polietylenowej) zapewniają pełną ochronę narożników przed uszkodzeniami mechanicznymi, w tym zarysowaniami i wgnieceniami. Dzięki wysokiej odporności na ściskanie można je stosować również w bardzo obciążonych skrzyniach lub w przypadku delikatnych przedmiotów. Materiały i kształty profili Corner C zostały zaprojektowane tak, aby spełnić najróżniejsze wymagania. Można je zatem dostosować do każdego rodzaju ładunku, od ciężkich opakowań (np. z płytą dolną) przystosowanych do palet, po meble o dużych gabarytach, takie jak łóżka i krzesła.

Obracanie przedmiotów trudnych do ułożenia w stos jest ułatwione dzięki wyposażeniu ich w narożniki ochronne. Oba rodzaje narożników, podobne do siebie, ale różniące się sposobem działania - narożnik A nakłada się na przedmiot, a narożnik C umieszcza się pod nim - zapewniają ochronę przed uszkodzeniami fizycznymi podczas układania lub magazynowania, w procesach przeładunku, transportu lub montażu.

Nadają one charakterystyczny wygląd towarom lub opakowaniom. Chronią między innymi takie przedmioty jak meble, urządzenia, lustra i ramy.

Charakterystyka profili Corner C:

Wykonane są z wysokiej jakości pianki polietylenowej, dzięki czemu są trwałe i bardzo odporne na uderzenia mechaniczne. Są trójwymiarowe i wystarczająco grube, aby zapewnić doskonałą amortyzację w każdej sytuacji. Ich ergonomiczny kształt sprawia, że łatwo je położyć na narożniku, aby utrzymać osłonięty przedmiot stabilnie, a następnie zdjąć. Są miękkie i gładkie

Profesjonalne ochraniacze piankowe ochronią Twoje rzeczy przed uszkodzeniem i czasochłonną procedurą reklamacyjną. Ich cena jest znacznie niższa niż mogłoby się wydawać, zwłaszcza w porównaniu z ochroną, jaką zapewniają w każdej sytuacji.

Materiał, z którego są wykonane, chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także zapewnia, że narożniki zabezpieczanego przedmiotu nie ulegną zarysowaniu lub wgnieceniu.

Profile narożne C chronią przedmioty ułożone jeden na drugim podczas magazynowania i transportu, a także podczas procesów sztaplowania i montażu.

Zmniejszają ryzyko uszkodzenia powierzchni takich jak szkło, porcelana, lustro czy krawędzie mebli, zapobiegając zarysowaniom spowodowanym kontaktem z ostrym narożnikiem innego ułożonego na nim przedmiotu. Zapewniają pełną ochronę w szczególności przy sztaplowaniu: łóżek i krzeseł; dużych elementów meblowych (np. szafy); elementów płaskich (narożniki, wypełniacze). Profile Corner C dzięki swojemu trójwymiarowemu kształtowi ułatwiają układanie nieregularnych elementów.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Rodzaj tektury
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj