Folia do drzwi

Folie do drzwi mają na celu zabezpieczenie drzwi podczas transportu, magazynowania oraz wykonywania prac remontowych, które w jakikolwiek sposób mogłyby stanowić dla tychże drzwi zagrożenie. Dzięki szerokim arkuszom aplikacji folii nie stanowi problemu, również w przypadku niestandardowych i ponadwymiarowych drzwi.

Folie do drzwi są wytrzymałe, dzięki czemu doskonale zabezpieczają drzwi przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak opady atmosferyczne. Minimalizuje się również ryzyko uszkodzeń mechanicznych, mogących skutkować zarysowaniem powierzchni drzwi.

Stosowanie folii do drzwi jest szczególnie doceniane podczas prac remontowych, gdzie istnieje duże ryzyko zanieczyszczenia drzwi różnego rodzaju farbami czy też rozpuszczalnikami, które mogłyby negatywnie wpłynąć na wygląd, a nawet i funkcjonowanie drzwi. Dobrze zamontowana folia ściśle przylega do powierzchni,zapobiegając dostaniu się pomiędzy nie różnego rodzaju zanieczyszczeń, które w trakcie przesuwania drzwi mogłyby doprowadzić do ich zarysowania.

Stosując folię do drzwi można mieć pewność, iż wystawione na działanie promieni słonecznych nie tracą swojego koloru.

Dzięki odbijaniu promieni słonecznych ryzyko wypłowienia drastycznie maleje, a jest to szczególnie ważne, gdy czas planowanego montażu drzwi jest niezwykle odległy. Dobrze zabezpieczone folią drzwi mogą być również przechowywane w warunkach, gdzie występuje ujemna temperatura.

Podczas magazynowania największe zagrożenie dla drzwi mogą stanowić uszkodzenia mechaniczne, będące następstwem uderzenia w drzwi innym przedmiotem - mogą to być chociażby inne drzwi, elementy wózka widłowego. Folie do drzwi pozwalają zminimalizować efekty tego typu zdarzeń,co jest szczególnie istotne w miejscach, gdzie ryzyko wystąpienia tego zdarzeń jest największe. Analogicznie wygląda sytuacja na terenie inwestycji budowlanych. Duża ilość osób przemieszczająca się w obrębie miejsca składowania drzwi może być czynnikiem podnoszącym ryzyko. Również w czasie transportu drzwi do miejsca docelowego montażu może wystąpić jakieś zagrożenie. Dobrze zamontowana folia do drzwi powinna chronić drzwi chociażby przed takimi zdarzeniami jak zsunięcie się drzwi z wózka czy też upadek niewielkich przedmiotów na drzwi z wysokości. Takie ryzyka występują na większości placów budowy i minimalizowanie ich następstw powinno być traktowane w sposób priorytetowy.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie