Torby papierowe pakiety 10 sztuk

Pakiety toreb po 10 sztuk to odpowiednia opcja dla osób, którym zależy na różnorodności produktów, ale również atrakcyjnej cenie. W oferowanych pakietach znajdą Państwo torby konfekcjonowane o różnych wzorach, które z pewnością spełnią swoją rolę podczas wszelkiego rodzaju świąt. Jednorazowy zakup będzie dla Państwa wygodniejszy niż wybieranie pojedyńczych torebek ozdobnych na prezenty. Szczególnie przydatne są one podczas świąt Bożego Narodzenia kiedy liczba osób, którym chcemy sprawić prezent jest bardzo duża. Atutem takiego rozwiązania jest fakt, że mogą Państwo nabyć różnego rodzaju torby wybierając je samodzielnie. Nie trzeba więc nabywać kilkadziesiąt identycznych torebek prezentowych, ponieważ mają Państwo dowolność przy wyborze. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na aspekt ekonomiczny. Wielopaki toreb upominkowych zawsze wychodzą korzystniej finansowo od zakupu pojedyńczych. Takie rozwiązanie pozwoli także Państwu na zabezpieczenie się w torebki na dłuższy czas likwidując problem z gorączkowym poszukiwaniem toreb na ostatnią chwilę.
 

Pakiety po 10 sztuk zawierają torebki prezentowe w różnych opcjach.

Najpopularniejsze są wyżej już wspomniane torebki świąteczne, które co roku cieszą się największą popularnością w okresie okołoświątecznym. Ich ciekawe, tematyczne wzory nadają piękny charakter opakowaniu i sprawiają, że atmosfera świąt towarzyszy nam w każdym szczególe. Kolejne z popularnych i dostępnych u nas opcji wielopaków to torby kolorowe, które wykorzystać mogą Państwo w każdej sytuacji. Świetnie sprawdzą się jako stonowane opakowanie prezentowe, ale także podczas zwykłych, codziennych zakupów. Wyróżniają się kolorową powłoką, która sprawi, że nie pomylą ich Państwo z innymi torbami. Stanowią też świetną opcję reklamową, ponieważ na ich powierzchni można nadrukować dowolne informacje, takie jak na przykład logo czy inną grafikę Państwa firmy. Wybierane są także chętnie przez twórców sztuki decoupage, którym zależy na dużej powierzchni roboczej materiału. Ostatnia z opcji to torby papierowe z białego i brązowego papieru. Te stanowią najczęściej wybieraną opcję przez przedsiębiorców, którym zależy na estetyce opakowania i jego trwałości. Torekbi te będą odpowiednie także do użytku domowego przy przenoszeniu różnego rodzaju przedmiotów. Są to tanie torebki, których wielofunkcyjność pozwala na zastosowanie w każdej sytuacji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy satysfakcję i szybką dostawę.

Torby papierowe w pakietach po 10 sztuk


Jednym z rodzajów opakowań, z którym większość z nas spotyka się niemal każdego dnia, są torby papierowe. Te ekologiczne i niedrogie opakowania pełnią zwykle funkcję opakowania na zakupy. W Neopaku mamy też jednak ozdobne torebki papierowe, które z powodzeniem sprawdzą się w roli opakowania na prezent. Torebki papierowe pakowane po 10 sztuk to sposób na pewne oszczędności - cena jednostkowa torebki jest wtedy niższa.

Torby papierowe w pakietach 10 sztuk to idealne rozwiązanie dla sklepów, sprzedawców e-commerce, czy dla firm planujących zapakowanie swoich produktów. Także osoby prywatne często korzystają z zalet tego produktu. Zapas papierowych toreb pozwala bowiem na przygotowanie wielu prezentów lub pakowanie różnych rzeczy. 

Do zalet toreb papierowych - pakiety po 10 sztuk należy z pewnością zaliczyć niewygórowaną cenę zakupu, wiele rodzajów i rozmiarów do wyboru, a także estetyczny wygląd. Pakowanie do papierowych toreb przebiega natomiast bardzo sprawnie, dzięki czemu papierowe worki sprawdzają się doskonale w każdym sklepie i nie tylko.
 

Dlaczego warto wybrać papierowe torby?


Torby z papieru pakowane po 10 sztuk to produkt, który ma wiele zalet i prawie żadnej wady. Wytrzymałe torby z papieru są przyjazne dla środowiska, można do nich pakować różne rzeczy. Bez trudu mogą też Państwo nanosić na nie dowolne nadruki. Wykonujemy je w Neopaku w oparciu o przesłany przez klientów projekt lub po prostu wpisując dane firmy.Papierowe torby z własnym logo to dobry wybór dla każdego sprzedawcy. Pozwala w dość prosty sposób uzyskać dodatkową powierzchnię reklamową, której koszt jest niewielki.

torby papierowe po 10 sztuk

Torby papierowe są jednocześnie idealną alternatywą dla reklamówek foliowych. Są znacznie bardziej ekologiczne przy zapewnieniu takich samych możliwości pakowania dowolnych towarów. Jedynym minusem w przypadku papierowych torebek jest niska odporność na wilgoć. Po zmoczeniu torba traci swoje właściwości i może się dość łatwo zniszczyć.
 

Rodzaje papierowych toreb - pakiety 10 sztuk


Torby papierowe w zestawach po dziesięć sztuk są dostępne w Neopaku w różnych odmianach. Poszczególne modele wyróżnia wielkość, sposób wykończenia oraz kolor. Do najtańszych toreb z papieru należą brązowe torby wykończone w ekonomiczny sposób. Na drugim końcu skali znajdą Państwo natomiast laminowane torby świąteczne i papierowe torebki na prezenty. Mają różne wzory, a dodatkowo powlekane ścianki znacznie poprawiają wygląd, jak również zwiększają wytrzymałość opakowania.

Nasi klienci chętnie wybierają torby z papieru w pakietach po 10 sztuk:
 • pomarańczowe torebki na prezenty 240 x 100 x 360 mm
 • torby papierowe 160 x 80 x 210 mm
 • mix torebek świątecznych 155 x 60 x 155 mm
 • jasnozielone torby papierowe 305 x 170 x 340 mm
 • papierowa torba w naturalnym kolorze 210 x 120 x 270 mm 10 sztuk
 • czarna torba papierowa 305 x 170 x 340 mm 10 sztuk
 • i wiele innych

Niezależnie od wybranego modelu, można liczyć na jego bardzo estetyczne wykonanie z ekologicznego papieru. Takie opakowanie nadaje się do ponownego przetworzenia, a przenoszenie zakupów lub prezentu jest możliwe dzięki wygodnym uchwytom w formie uszu. Torby papierowe w pakietach po 10 sztuk to idealny kompromis między niższą ceną jednostkową a brakiem konieczności zamawiania bardzo dużej liczby torebek. Torebki z papieru należą do najpopularniejszych opakowań na świecie, wiele osób preferuje taki wybór w celu pakowania swoich codziennych zakupów. Dużym plusem jest tu też możliwość wielokrotnego użycia papierowej torby.
 

10 sztuk papierowych toreb na prezenty


Torebki ozdobne to świetny sposób pakowania prezentów. W wielu zastosowaniach sprawdzają się dobrze jako kompromis pomiędzy papierem pakowym, a ozdobnymi pudełkami. Pozwalają na błyskawiczne pakowanie niewielkich prezentów bez konieczności stosowania dodatkowych artykułów, jak taśmy klejące, nożyczki, itp. Możemy wyróżnić trzy najpopularniejsze materiały do pakowania prezentów i opakowania na nie:
 • ozdobny papier pakowy
 • papierowe torby na prezenty
 • pudełka ozdobne na prezenty

Każde z wymienionych opakowań ma swoje zalety. Najtańsze opakowanie można wykonać z papieru pakowego. Wymaga to jednak nieco wprawy i zdolności manualnych, a także użycia dodatkowych narzędzi i produktów (nożyczki, taśma do klejenia, wstążka). Niektórzy odbiorcy prezentu doceniają jednak taki sposób zapakowania - wymaga sporo pracy od darczyńcy. Pudełka ozdobne są natomiast najsolidniejszym opakowaniem na prezent. Są mocne i dają dobrą ochronę zawartości, jednak koszt zakupu jest w tym wypadku znacznie wyższy. Pudełka tego typu często są jednak przydatne już po otrzymaniu prezentu. Można w nich przechowywać różne drobiazgi lub ponownie zapakować w ten sposób prezent.

torby papierowe - pakiet 10 sztuk

Torebki ozdobne na prezenty są idealnym kompromisem. Kosztują dużo mniej od pudełek na prezenty, a nie wymagają tak skomplikowanego pakowania, jak papier pakowy. Dają przy tym niezłą ochronę swojej zawartości i łatwo je przenosić - dzięki wbudowanym uchwytom w formie uszu. Ciekawą odmianą są też świąteczne torby papierowe na prezenty.
 
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie