Torby klockowe

Torby klockowe swoją nazwę zawdzięczają kształtowi. Wykorzystywane są na co dzień przez większość ludzi. Służą nam podczas zakupów spożywczych czy odzieżowych, często torby te możemy spotkac opatrzone logo reklamowym konkretnych firm. Dodawane do zakupów usuwają w cień tradycyjne reklamówki foliowe i inne opakowania. Sa praktyczne i po złożeniu nie zajmują zbyt wiele miejsca. Można ich użyć wielokrotnie tak więc dodatkowo pomagają nam dbać o środowisko. Bez względu na swoją rolę zawsze gwarantują nam bezpieczeństwo produktów w nie zapakowanych. Są gotowym rozwiązaniem, ponieważ nie wymagają od nas przygotowywania ich do użytkowania w żaden spocjalny sposób. Po prostu - rozkładasz, pakujesz - gotowe.

Zastosowanie toreb klockowych uzależnione jest od wielu czynników.

Dobieramy je przede wszystkim odpowiednio do rozmiaru przedmiotów. Te najmniejsze rozmiary sprawdzają się podczas małych zakupów lub pakowania niewielkich przedmiotów, na przykład w drogeriach. Średnie cieszą się popularnością w sklepach odzieżowych i spożywczych. Największe rozmiary przeznaczone są do pakowania przedmiotów dużych lub tych o nieregularnych kształtach, które ciężko zmieścić bez uszczerbku w miejszych torebkach. - przeważnie wykonane z brązowego lub szarego papieru. Warto jednak pamiętać, że to nie są jedyne opcje. W naszym sklepie posiadamy całą gamę kolorów, od stonowanych po krzykliwe i jaskrawe. Torby klockowe mogą być wykonane z różnymi zakończeniami. Mówiąc o zakończeniach mamy na myśli potocznie zwane "uszy". W różnych opcjach znajdziemy ergonomiczne uchwyty wykonane z papieru, różnych linek (jutowych, bawełnianych), lub wstążek, które nadają opakowaniu ekskluzywny wygląd.

Dodatkową cechą toreb klockowych jest ich zdolność całkowitego recyklingu. Opakowanie główne, czyli przestrzeń, do której pakujemy towary wykonana jest z papieru. Pozwala to na poddanie ponownemu przetworzeniu w zakładach recyklingowych. Dbałość o dobrobyt środowiska sprawia, że nasza firma idealnie wpasuje się w panujące trendy i zyska rzeszę nowych klientów, dla których to zagadnienie jest istotne. Dodatkowo pozwoli to zminimalizować koszta zarządzania odpadami, co wpłynie pozytywnie na nasz budżet.

Torby klockowe dostępne w naszym sklepie charakteryzują się dużą wytrzymałością i niezrównaną estetyką wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu, która z pewnością mile Państwa zaskoczy.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Rodzaj torby papierowej
Zastosowanie
Rodzaj papieru
Uchwyt
Rodzaj uchwytu
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj