Torby papierowe klockowe

Torby klockowe swoją nazwę zawdzięczają kształtowi. Wykorzystywane są na co dzień przez większość ludzi. Służą nam podczas zakupów spożywczych czy odzieżowych, często torby te możemy spotkac opatrzone logo reklamowym konkretnych firm. Dodawane do zakupów usuwają w cień tradycyjne reklamówki foliowe i inne opakowania. Sa praktyczne i po złożeniu nie zajmują zbyt wiele miejsca. Można ich użyć wielokrotnie tak więc dodatkowo pomagają nam dbać o środowisko. Bez względu na swoją rolę zawsze gwarantują nam bezpieczeństwo produktów w nie zapakowanych. Są gotowym rozwiązaniem, ponieważ nie wymagają od nas przygotowywania ich do użytkowania w żaden spocjalny sposób. Po prostu - rozkładasz, pakujesz - gotowe.

Zastosowanie toreb klockowych uzależnione jest od wielu czynników.

Dobieramy je przede wszystkim odpowiednio do rozmiaru przedmiotów. Te najmniejsze rozmiary sprawdzają się podczas małych zakupów lub pakowania niewielkich przedmiotów, na przykład w drogeriach. Średnie cieszą się popularnością w sklepach odzieżowych i spożywczych. Największe rozmiary przeznaczone są do pakowania przedmiotów dużych lub tych o nieregularnych kształtach, które ciężko zmieścić bez uszczerbku w miejszych torebkach. - przeważnie wykonane z brązowego lub szarego papieru. Warto jednak pamiętać, że to nie są jedyne opcje. W naszym sklepie posiadamy całą gamę kolorów, od stonowanych po krzykliwe i jaskrawe. Torby klockowe mogą być wykonane z różnymi zakończeniami. Mówiąc o zakończeniach mamy na myśli potocznie zwane "uszy". W różnych opcjach znajdziemy ergonomiczne uchwyty wykonane z papieru, różnych linek (jutowych, bawełnianych), lub wstążek, które nadają opakowaniu ekskluzywny wygląd.

Dodatkową cechą toreb klockowych jest ich zdolność całkowitego recyklingu. Opakowanie główne, czyli przestrzeń, do której pakujemy towary wykonana jest z papieru. Pozwala to na poddanie ponownemu przetworzeniu w zakładach recyklingowych. Dbałość o dobrobyt środowiska sprawia, że nasza firma idealnie wpasuje się w panujące trendy i zyska rzeszę nowych klientów, dla których to zagadnienie jest istotne. Dodatkowo pozwoli to zminimalizować koszta zarządzania odpadami, co wpłynie pozytywnie na nasz budżet.

Torby klockowe dostępne w naszym sklepie charakteryzują się dużą wytrzymałością i niezrównaną estetyką wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu, która z pewnością mile Państwa zaskoczy.

Torby papierowe klockowe


Jednymi z najpopularniejszych opakowań, z którymi możemy spotkać się niemalże na co dzień, są papierowe torby klockowe. Ze względu na swoją uniwersalność mogą służyć w wielu zadaniach, wszędzie sprawdzając się bardzo dobrze. Podstawowe rodzaje, które jednocześnie są najtańsze, są zwykłe papierowe torby na zakupy. Można do nich pakować niemalże dowolne produkty, także spożywcze. Torby tego typu często spotykamy w sklepach spożywczych, supermarketach, piekarniach, cukierniach, czy popularnych warzywniakach. Także lokale usługowe i sklepy sprzedające dowolne produkty często pakują swoje towary właśnie do tych ekologicznych torebek.

Przyjazne dla środowiska klockowe torby papierowe są doceniane przez klientów. Także sprzedaż i producenci różnych produktów chętnie wybierają właśnie te ekologiczne opakowania, co dobrze wpływa na wizerunek marki lub sklepu.
 

Co to są klockowe torby papierowe?


Każdy z pewnością niejednokrotnie miał w ręce papierową torbę. Z uszami lub bez, mniejsze lub większe - jest wiele odmian. Czym natomiast są klockowe torby papierowe? Większość “zwykłych” torebek papierowych to właśnie ta odmiana. Chodzi tu o podstawę w kształcie prostokąta. Jej budowa to posklejane ze sobą elementy, które tworzą solidne dno. Dzięki temu udźwig torby papierowej jest spory, a całość przybiera estetyczny, prostopadłościenny wygląd.

Po całkowitym rozłożeniu torba klockowa stworzy kształt właśnie zbliżony do prostopadłościanu. Jedyną różnicą jest oczywiście brak górnej ściany - to otwór, przez który można wkładać i wyjmować różne produkty.
 

Torby papierowe klockowe z uszami lub bez


Najzwyklejsze i najtańsze torby papierowe klockowe nie posiadają uchwytów do przenoszenia. Torby z uszami są wygodniejsze w przenoszeniu, a zdaniem wielu osób także lepiej wyglądają. Uchwyty torby papierowej mogą mieć różną postać:
  • torby papierowe z uszami ze sznurka
  • torby papierowe z uchwytem w formie wycięcia
  • torby papierowe z papierowym uchwytem
klockowe torby papierowe


Niezależnie od wyboru, torba papierowa jest doskonałym sposobem na przenoszenie i pakowanie różnych towarów, zwykle ze sklepu do domu.
 

Ozdobne torby papierowe klockowe


Najbardziej estetyczną odmianą klockowych torebek papierowych są ozdobne torby. Najczęściej są wykorzystywane jako opakowanie na prezent. Niektóre firmy i sklepy, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów, wykorzystują takie ozdobne torby papierowe do pakowania zakupów w swoich sklepach.

Co wyróżnia torby ozdobne? Najczęściej są wykonane z grubszego, kraftowego papieru lub są laminowane. Tak jak zwykłe klockowe torby papierowe najczęściej są brązowe lub białe, ozdobne torebki najczęściej mają dodatkowe wzory. Mogą mieć różne kolory, szczególnie odmiany z laminowanej tektury lub papieru. Co więcej, ozdobne torby papierowe wcale nie są wiele droższe od podstawowych odmian. Koszt zakupu klockowej torby papierowej ozdobnej zaczyna się od około 1 zł, a kończy na kilku złotych. Dzięki temu można stworzyć nawet wiele prezentów w eleganckich i schludnych opakowaniach, nie przeznaczając na to sporo środków. To szczególnie ważne, gdy firma przygotowuje wiele upominków dla swoich pracowników, klientów, czy kontrahentów.
 

Torby papierowe z nadrukami


Ciekawą odmianą klockowych torebek z papieru są torby z nadrukami. Najczęściej napisy lub dodatkowe logo mają torebki firmowe lub torby ozdobne. Można wybrać jeden z dostępnych nadruków w ofercie naszego sklepu internetowego z opakowaniami Neopak lub wybrać własny nadruk - wykonamy go na Państwa życzenie.

Torby papierowe z nadrukiem to doskonała szansa na dodatkową reklamę. Darmowa powierzchnia reklamowa przyda się wielu firmom, a koszt samego nadruku nie jest wysoki.
 

Papierowe torby cateringowe


Dziś wiele osób żyje w biegu i szuka rozwiązań pozwalających zaoszczędzić czas. Jednymi z nich są catering lub dieta pudełkowa. Co prawda trzeba przeznaczyć na nie więcej pieniędzy, niż gotując samodzielnie, czasem może przynieść spore oszczędności - w postaci czasu. Można go przeznaczyć na zarabianie pieniędzy, wypoczynek, aktywność fizyczną lub spędzić czas z rodziną.

Decydując się na jedzenie z dostawą do domu lub na catering do firmy, często spotkają się Państwo z torbami cateringowymi. To bardzo mocne i pojemne torby papierowe, które także należą do klockowych worków papierowych. Torba z klockowym dnem, bardzo wytrzymałym na obciążenia, jest bardzo dobrym wyborem dla cateringu, restauracji, czy barów z dostawą. Szerokie dno sprawia, że można bez problemu włożyć do środka wiele produktów. Gruby i sztywny, kraftowy papier zachowuje swoje właściwości, nawet gdy coś się na niego wyleje - co jest dość częste podczas transportu jedzenia i napojów.


klockowe torby papierowe
 

Gdzie kupić klockowe torby papierowe?


Papierowe torby z klockowym dnem są dostępne w naszym sklepie Neopak. Znajdą tu Państwu setki produktów tego typu, od najmniejszych po bardzo zaawansowane torby z grubej tektury. W przypadku wszystkich produktów mogą jednak Państwo liczyć na wysoką jakość wykonania i ekologiczne pochodzenie.
 
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie